Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selamlar herkese, ben normalde Nisan anneleri grubundayım ama arada ileride bizi neler bekleyecek anlamak için buraya göz atıyorum😊 Şimdi de sizin deneyiminizden faydalanmak istedim💛
Ben bulantılardan 45 kiloya düştüm, zaten 47,5 kilo hamile kalmıstım biraz zayıflamıstım son dönemde sonrasında bulantıdan yiyememekten 10. haftamda sabah 45i gördüm😢 Yine de artık alt karnım çıkmaya başladı, pantolonlarım sıkıyor 2-3 haftaya iyice zorlar gibi duruyor. Hamile pantolonu almaktansa şu pantolonlara takılan bel genişletici lastiklerden almak istiyorum ama yorumlar hep çok kötü, acaba alıp deneyeniniz oldu mu? Bir de takip ettiğim bir influencer Artış markasının hamile taytlarından çok memnun kalmış, yorumlar da epey iyi olunca içi şardonlulardan 1 tane alayım diyorum. Beli genişletiyor yazmış herkes ama şimdi bunu mesela s mi almam mantıklı olur yoksa şimdiden L vs mi? Kafam bu konuda çok karışık, siz ne düşünüyorsunuz?😅
Selamlar
Sağlıkla alın kucağınıza inşallah siz de bebeğinizi. Ben aldım artışın içi polarlı taytından çok soğuklarda belki az gelebilir ama yumuşacık ve iyi bir kumaşı var beğendim ben. Beden konusunda ben de çok tereddüt etmiştim normalde s veya m beden giyerim hep hamilelik öncesinde de bunu da m aldım ve şuan tam oluyor. 4.ay bitmek üzere ve muhtemelen 7. Aya kadar giyerim. Sonrası için bir beden büyüğü almayı düşünüyorum ☺️

Kızlar selamlar herkese
Piyasada yeni bir bilgi dolanıyor Eyüp Sabri Tuncer hakkında sanıyorum Amazon bazı ürünler hakkında geri çağırma talebi yapmış piyasadaki satışta olan bazı ürünler hakkında. Alta hem Eyüp Sabri nin açıklamasını hem de çekilen ürünlerin ekran görüntüsünü ekliyorum. Siz de biraz araştırmayla detaylara ulaşabilirsiniz yine de dikkatli olmakta fayda var. Kullanılan bir madde özellikle hamilelerde bebek için zararlıymış. Yine de dikkatli olmakta fayda var dediğim gibi duyunca sevdiklerimi ve sizleri uyarmak istedim ❤️

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-15-19-37-20-684_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2024-09-15-19-37-20-684_com.twitter.android.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2024-09-15-19-42-33-467_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2024-09-15-19-42-33-467_com.twitter.android.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar selamlar herkese
Piyasada yeni bir bilgi dolanıyor Eyüp Sabri Tuncer hakkında sanıyorum Amazon bazı ürünler hakkında geri çağırma talebi yapmış piyasadaki satışta olan bazı ürünler hakkında. Alta hem Eyüp Sabri nin açıklamasını hem de çekilen ürünlerin ekran görüntüsünü ekliyorum. Siz de biraz araştırmayla detaylara ulaşabilirsiniz yine de dikkatli olmakta fayda var. Kullanılan bir madde özellikle hamilelerde bebek için zararlıymış. Yine de dikkatli olmakta fayda var dediğim gibi duyunca sevdiklerimi ve sizleri uyarmak istedim ❤️
Bu arada karalama kampanyası mıdır yoksa değil midir bilemiyorum tabi yılların markası sonuçta ama hamile olunca tedirgin olmadım değil. Üstelik hali hazırda kullandığım ürünleri de var evde.

Kızlar ben başka bi topikte başka bi arkadaştan tavsiye aldım. Bu 2. Trimester da daha rahatken kendi alışverişlerini eksiklerini al falan dedi.Eki Görüntüle 3479439
Şöyle yazdı, mantıklı geldi. Siz ne diyorsunuz. Neler alabiliriz?
annem bana onumuzdeki ay bir bavul yollayacak diye ben de bakmaya basladim, liste cikartmaya cikartiyorum su an kendim icin.
3-4 tane sabahlik alicam, ben normalde de hep sabahlik giyiyorum evde , sadece simdi daha uzun tercih edecegim, polar, saten, muslin begendim, kimono begendim bir iki tane de
2 tane onu dugmeli kisa kollu gecelik hastane icin
2 tane ustu dugmeli , bol, ince pijama takimi
1-2 tane de lohusa elbisesi - ustu alirim diye basladim listeye, ama onerilere acigim😂

Selamlar herkese, ben normalde Nisan anneleri grubundayım ama arada ileride bizi neler bekleyecek anlamak için buraya göz atıyorum😊 Şimdi de sizin deneyiminizden faydalanmak istedim💛
Ben bulantılardan 45 kiloya düştüm, zaten 47,5 kilo hamile kalmıstım biraz zayıflamıstım son dönemde sonrasında bulantıdan yiyememekten 10. haftamda sabah 45i gördüm😢 Yine de artık alt karnım çıkmaya başladı, pantolonlarım sıkıyor 2-3 haftaya iyice zorlar gibi duruyor. Hamile pantolonu almaktansa şu pantolonlara takılan bel genişletici lastiklerden almak istiyorum ama yorumlar hep çok kötü, acaba alıp deneyeniniz oldu mu? Bir de takip ettiğim bir influencer Artış markasının hamile taytlarından çok memnun kalmış, yorumlar da epey iyi olunca içi şardonlulardan 1 tane alayım diyorum. Beli genişletiyor yazmış herkes ama şimdi bunu mesela s mi almam mantıklı olur yoksa şimdiden L vs mi? Kafam bu konuda çok karışık, siz ne düşünüyorsunuz?😅
Cnm valla benim gobek daha buyumedi o yuzden sana tavsiyede bulunamicam insallah sana bilgi vercek biri vardi grupta 🥰

Ben 5kg aldım hızlı gidiyorum galiba 🥲🥲🥲🥲 dikkat etmem lazım 🫠
Ben de 4-5 civari aldim, yemege de bayaa dikkat ediyorum son zamanlarda, hergun yarim saat yuruyorum + spora da basladim ama degisiklik yok 😂 normalde regl oncesi bile 2-3 kilo sisiyordum zaten, o yuzden biraz kabullenis moduna gectim🥲🥲

annem bana onumuzdeki ay bir bavul yollayacak diye ben de bakmaya basladim, liste cikartmaya cikartiyorum su an kendim icin.
3-4 tane sabahlik alicam, ben normalde de hep sabahlik giyiyorum evde , sadece simdi daha uzun tercih edecegim, polar, saten, muslin begendim, kimono begendim bir iki tane de
1-2 tane de lohusa elbisesi - ustu alirim diye basladim listeye, ama onerilere acigim😂
Ben iki aydır hep kendime çalıştım🤭 bir tane içi polarlı hamile taytı aldım. Bir tane tulum aldım tulum içine millanın curve koleksiyonundan basic siyah ve Krem bluz aldım. İki tane pijama takımı aldım oversize ince penye uzun kollu. Bir eşofman takımı aldım. Bunları lohusalıkta da giyebilirim gibi düşündüm. M&S indirimdeyken ikili emzirme sütyeni ve iç çamaşırı aldım büyük beden. Üstüme günlük giyeceklerim eskiden de giydiğim şeyler olacak ben oversize giymeyi hep severdim işe yarayacak bütün kazaklarım ve gömleklerim😁
Bir almam gereken hastane pijaması istiyorum gecelikli bir takım bir de önden düğmeli bir veya iki takım. Sabahlık da iki tane yeter diye düşünüyorum. Araştırmalarım devam ediyor. 😁
Bu arada uzun oldu ama bir de ebebekte bugüne özel indirimler vardı alttan çıtçıtlı beyaz bebek atletlerinde onlardan aldım birkaç takım. 🥰

Ben de xs s beden giyiyorum normalde, triko takımı m beden aldımm. Sen de taytı m beden alabilirsiiin. Mesela mango da falan hamile pantolonlarında vs kendi bedeninizi tercih edin yazıyorrr
Kızlar selamlar herkese
Ay dışarıda falan da o kadar çok maruz kaldığımız şeyler oluyor ki insan korkuyor.
Tecrübeli annelerde bizi bilgilendirsin ya fazla ya da eksik bişi almak istemiyoruuum

Kizlar malum havalar serinledi artik taytvs giyilir sanirim oyle guzel gordugubuz tayt hamile kiyafeti varsa link ekleyebilir misiniz?

Bu arada karalama kampanyası mıdır yoksa değil midir bilemiyorum tabi yılların markası sonuçta ama hamile olunca tedirgin olmadım değil. Üstelik hali hazırda kullandığım ürünleri de var evde.
Amazon çok hassas satışını yaptığı ürünler konusunda. Benim bir müşterim loreal ürünlerini satacaktı. Teste gönderdik sonuç bekliyoruz gibi birşey söyledi. Karalama yapacağını sanmıyorum açıkçası.

Evet canim su an 13+4 ama daha erken kg icin sonralari cok aliniyormus
Ama sen bulantı çok yaşamıştın dimi? Şimdi nasılsın geçti mi bulantıların. Bende sadece tiksinyi olmuştu. 12. Hafta aniden geçti maalesef 😁 o yüzden birden abandım galiba yiyeceklere benim gibi yapmayın 😂

Ben de xs s beden giyiyorum normalde, triko takımı m beden aldımm. Sen de taytı m beden alabilirsiiin. Mesela mango da falan hamile pantolonlarında vs kendi bedeninizi tercih edin yazıyorrr

Ay dışarıda falan da o kadar çok maruz kaldığımız şeyler oluyor ki insan korkuyor.

Tecrübeli annelerde bizi bilgilendirsin ya fazla ya da eksik bişi almak istemiyoruuum
Ben bedenimi bilmeden alamam ki pijama. Şuan erken bence ya. Daha çok bebek arabası yatağı anakucağı reflü yatağı araştırması yapıyorum ben şuan. Ama kocam erken daha diyor. Bana kalsa düzerdim herşeyi hazır beklerdim 😁

X