Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

15+0dan herkese merhabalar 🤗 gününüz aydın hafta sonunuz güzel geçsin güzel anneler 🥰
Benim sizlere iki şey danışmam gerekiyor.🌸 İkinci trimestirda triodi 0.22lerde olan varmı ölçütürüyor musunuz? tiriodle ilgili hiç kan vermediniz mi bu aylarda? Bir sorun teşkil eder mi tiroidin düşük olması? Birde kalp atışınız ne durumda sizinde benim gibi aşırı çarpıntınız oluyor mu?
Benim 0,222 çıktı. Doktorum 0,02 ye kadar normal dedi. Ayda bir, iki ayda bir kontrol ettirebilirsin dedi

Kuzum karnın cok normal buyumus maşallaah🥰🧿🧿aksamkı foto gun ıcınde süt ürünleri yedıysen aşırı etkılıyor banada oluyor,gayet mınnos karnın harıkasınızzz💙💙
Canıım çok teşekkür ederim evet epey süt ürünü tükettim dün çok etkiliyor ama faydalı yapacak birşey yok🥰 sağlıkla gelsin de bebişlerimiz❤️🧿

15+0dan herkese merhabalar 🤗 gününüz aydın hafta sonunuz güzel geçsin güzel anneler 🥰
Benim sizlere iki şey danışmam gerekiyor.🌸 İkinci trimestirda triodi 0.22lerde olan varmı ölçütürüyor musunuz? tiriodle ilgili hiç kan vermediniz mi bu aylarda? Bir sorun teşkil eder mi tiroidin düşük olması? Birde kalp atışınız ne durumda sizinde benim gibi aşırı çarpıntınız oluyor mu?
Evet ya çarpıntı bende de oluyor. Özellikle yemek yedikten sonra saatli bomba gibi

Doktoruna yazabiliyor musun şu an?
Ay olabilir, senin vajina girişinde de kaşıntı gibi bişey vardı sanki 😕
Kapalı bugün doktorum şirketin numarası var kendi numarasini almadım hatta eşimle konuştuk geçen bir sonraki gidişimizde isteyelim diye. Vardı kaşıntı ama onun sadece fitil attıktan sonraki sabah olduğunu anladım. Fitil kullanmadığım o gün geçiyor. Fitilden diye düşündüm onu. Çok açık kahverengi sulu kokulu bir akıntı şuan tekrarlamadı,tekrarlarsa acile gidicem😬

Kapalı bugün doktorum şirketin numarası var kendi numarasini almadım hatta eşimle konuştuk geçen bir sonraki gidişimizde isteyelim diye. Vardı kaşıntı ama onun sadece fitil attıktan sonraki sabah olduğunu anladım. Fitil kullanmadığım o gün geçiyor. Fitilden diye düşündüm onu. Çok açık kahverengi sulu kokulu bir akıntı şuan tekrarlamadı,tekrarlarsa acile gidicem😬
Jinekoloğun olduğu bir yere gidicen dimi, alttan muayeneyle bakılması gerekebilir çünkü 🫣

Canım inan tam hatırlamıyorum 6 yıl geçti üzerinden farklı farklı doktorlara gittik hepsi de ense kalınlığını yüksek bulmuştu.
Amin canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin yavrularına sağlık sıhhat versin sağlıcakla zamanında kucağımıza almayı nasip etsin 🤲🏻
canim hatirlamiyorsan eger demek ki asiri yüksek degilmis. 2mm civaridir kesin. cünkü ense kalinligi cok yüksekse mutlaka bir hastalık cikiyor.
iyi ki aldanip aldirmaya kalkmamisin🤲🏼 aminn kuzum sagoll

Doktoruma yazdım ama yarın cevap gelir muhtemelen
Şimdi hatırladım diğer tek bebeğim emilirken doktorum kanama lekelenme vs tarzı bir şey yaşar mıyım dediğimde yaşayabilirsin demişti. Eşime korkmalı mıyım diyorum diğer bebeğin atılı mıdır belki diyor hiç aklıma gelmemişti🤭😂

Tabiii ki pijamalı olacak ama 😅
Hatta dün akşam ve sabah yan yana buyurun nereye gitti o kadar şişlik anlamıyorum ya😅 gerçi sabaha kadar tuvalet maceramız bitmiyor hamileler olarak muhtemelen orada bir kilo bırakıyoruz 😅
Biz seninle aynıyız. Sanırım iç karnımız dar yiyip bol sıvı tüketince akşama kadar 7 aylık oluyoruz. Sabaha da bir şey kalmıyor aynı ben de böyle oluyorum😅

Şimdi hatırladım diğer tek bebeğim emilirken doktorum kanama lekelenme vs tarzı bir şey yaşar mıyım dediğimde yaşayabilirsin demişti. Eşime korkmalı mıyım diyorum diğer bebeğin atılı mıdır belki diyor hiç aklıma gelmemişti🤭😂
Aaa olabilir doğruu, sen yine dikkatli ol yat dinlen 😇

Benim de e nabıza ikili tarama değerleri düşmüş ama anlamadım tabi. Yarın olsa da doktoruma sorsam🥹

Eklentiler

• IMG_3074.jpeg
    IMG_3074.jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 46
olabilir canim hersey mümkün. enfeksiyonsa zaten devami gelir. bence bekle bi daha olursa ona göre gidersin🌸

X