Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay çok erken tahmin etmiş benim 11+6 da tahmin yaptı ama 10+5 te erken değil mi ki sağlıcakla gelsin

Evet canım Allah gönlünden geçeni nasip etsin inşallah sağlıcakla huzurla kucağın dolsun

Merhabalar bir sorum olacaktı. Ben şuan 14+0 haftamdayım. Propolis veya kozalak macunu gibi hamileliğinizde kullandığınız macunlar veya günlük tükettiğiniz ürünler var mı?

canim listede goremedim, ilk sayfada yeralan listedeki bilgileri bana gonder, ekliyim seni

Kızlar kızlar canım kızlar hepinize çok teşekkür ederim Rabbım hepimize sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin
Bizim hurafeler genelde kızdı, çin takvimi ve kese şekli erkeği tutturdu bi tek
Ben hamile olduğumu öğrendiğim an erkek olacak demiştim öyle de oldu

En erken kaçıncı haftada öğrenen oldu acaba merak ettim şimdi
Sanırım 11 veya 12. Hafta civarıydı kız olduğunu öğrendim devlet hastanesinde sonra diğer doktorlarda aynı şekilde gördüler
Tebrik ederim canım sağsalim gelsin oğluşun
Bu forum dışında çevrem hep kız yılı olduğunu söylüyor kız haberleri alıyorum Burası nasıl oluyor anlamadım

Kız yılı olduğuna hiç inanamam bizim forum toplu sünnet töreni bile yapar

inşallah canım, sen ne hissediyorsun peki var mı içinden geçen?
Valla bana kız gibi geliyor süreç kizlarimda ki gibi ama tek farkı iki kızımda da bebeğin nerede olduğunu biliyordum sağda mi solda mi bunun yerini hiç bilmiyorum mesela birde diğer hamileliklerimden farkı yumurtlama günü pıhtı şeklinde kan vardı anlamıştım o ay hamile kalacağımı

Benim ilk gebeliğimde 12. Haftalarda başlamıştı migren ataklarım. 16. Haftalarda sönmeye başlamıştı. Bugün 12+3 olduk canım

aa bu kadar olur. benim de pıhtı şeklinde kan geldi ama yumurtlama günüm değildi de adet günümde oldu o hatta adet oluyorum sandım. ama devamı gelmedi ben de orda dedim ben hamileyim. ben nerde olduklarını h bilmiyorum hiç birini de anlamadım ama bence bu defa baya gerilerde bi yerde gibi çünkü çok hissedemiyorum 14+1 oldu bugün. belki de anca hissetçem bilmiyorum

İtiraf et pıhtı gibi gelince erkek sandın mi icimden bı his öyle mi acaba dedittiriyor ben ikisini de 20 hafta civarı hissettim

Kızlar ben bugün hm den kot pantolon tayt klasik pantolon aldım Umarım güzel olurlar İş yerinde zorluk çekiyordum sabah giydiğim öğlene doğru sıkıyordu .
Bir de bebek arabası araştırmasına girmek istiyorum kasım da alıcam dedim ama modeli belirlesem kafamdan gidicek gibi . Bana göre ne uygun onu çözmeye çalışıyorum Yabancıyım bu konuya yardımlarınızı bekliyorum. Seyahat etmeyi seviyoruz. Küçük bir şeye dönüşse iyi olur gibi

Kızlar selamlar bugün 12+4 günlük olduk. Çarşamba günü şiddetli kusma sonrası kanama yaşadım bebek iyi şükür ama çok korktum hiç tecrübeli olan var mı önceki gebeliklerinden filan baya korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…