Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim ikiz kardeşim var ve kız çocuğu var şuan 2 yaşında yeğenim ve aşırı sevdiriyor kendini konuşması tatlığı bende ondan dolayı hep kızım var gibi hissediyorum erkek istedim o yüzden onuda yaşamak için ama bence evlat sonuçta sağlıklı ve hayırlı olsun önemli olan o cidden ☺️ erkeklerde çok anneye düşkün oluyorlar bide oda güzel
Evet ona seviniyorum anneci oluyorlar 😊

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗
Allah inşallah kucağınızı boş bırakmasın :dua: Kalbinizdekini ömrünüze versin :dua:
Anca bitti çekimm 😅 Oğluşum geliyoo 🧿🥳🩵🩵
Gözünüz aydın canımm, sağlıcakla gelsiiin :dua:

Merhaba kızlar biraz önce çıktım. Şükür her şey yolundaymış kanama alanı küçülmüş 🙏🏻 10+5 le uyumlu çıktı cinsiyeti belli oluyor mu diye sordum 🤭 doktorum kıza benzetti. Geçen yıl kızıma hamileykende erken haftada söylemişti kız gibi diye doğru çıktı ☺️ haftaya nipty için kan vericem ikili tarama testi yaptırmayacağım durumlar böyle ♥️

Nipt testi
Arkadaslar nipt testi onerdi doktorum yasimdan dolayi ozellikle icinizde yaptiran varmi yarin icin randevu aldim yaptiracagim riske etmemek icin diger hicbir teste gerek kalmiyormus o nedenle yasimda 42 gebelik haftam12+5 bilgisi olan varsa yazabilirmi
Evet yaptırdım hatta çok araştırıp yaptırdım 12. haftada, bundan sonra detaylı ultrason yapılıyor bir tek başka bir şeye gerek yok diye biliyorum.

Canım inşallah sen de kavuşursunn, bu kadar isteyen birinin kucağını boş bırakmaz rabbim inanıyorum 🤲🏼 doğru zamanda en hayırlı şekilde gelsin inşallah 🤲🏼

X