Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar biraz önce çıktım. Şükür her şey yolundaymış kanama alanı küçülmüş 🙏🏻 10+5 le uyumlu çıktı cinsiyeti belli oluyor mu diye sordum 🤭 doktorum kıza benzetti. Geçen yıl kızıma hamileykende erken haftada söylemişti kız gibi diye doğru çıktı ☺️ haftaya nipty için kan vericem ikili tarama testi yaptırmayacağım durumlar böyle ♥️
Ay çok erken tahmin etmiş benim 11+6 da tahmin yaptı ama 10+5 te erken değil mi ki sağlıcakla gelsin 🥰

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗
Evet canım Allah gönlünden geçeni nasip etsin inşallah sağlıcakla huzurla kucağın dolsun 🙏🏻🥰

Merhabalar bir sorum olacaktı. Ben şuan 14+0 haftamdayım. Propolis veya kozalak macunu gibi hamileliğinizde kullandığınız macunlar veya günlük tükettiğiniz ürünler var mı?

Selam kızlar bugün tam 14 hafta olduk 🥰 3 gündür hastanede yatıyorum aşırı kusma ve ishalim vardı beslenemiyordum su bile içemediğim için serum takıldı sürekli😔 şimdi daha iyiyim bulantım devam ediyor sadece normalde ilk 3 ay bulantı olurmuş bende 3 ay hiç olmadı 12. Haftadan sonra başladı garip bi şekilde 🥹 bu arada cinsiyetide öğrendim 1 erkek de benden gelsin 💙 hepimiz sağlıkla alalım inşallah 🙏 yarında genoksa yaptırdığım gen testi sonucum çıkıcakmış inşallah temiz gelir çünkü ikili testim biraz riskli çıkmıştı beklemekten stresten mahvoldum banada dua edin olur mu 🥰
canim listede goremedim, ilk sayfada yeralan listedeki bilgileri bana gonder, ekliyim seni

Kızlar kızlar canım kızlar hepinize çok teşekkür ederim 🩵 Rabbım hepimize sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin 🙏🏻
Bizim hurafeler genelde kızdı, çin takvimi ve kese şekli erkeği tutturdu bi tek 😅
Ben hamile olduğumu öğrendiğim an erkek olacak demiştim öyle de oldu 🙏🏻🙏🏻🧿

En erken kaçıncı haftada öğrenen oldu acaba merak ettim şimdi
Sanırım 11 veya 12. Hafta civarıydı kız olduğunu öğrendim devlet hastanesinde sonra diğer doktorlarda aynı şekilde gördüler
Kızlar kızlar canım kızlar hepinize çok teşekkür ederim 🩵 Rabbım hepimize sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin 🙏🏻
Bizim hurafeler genelde kızdı, çin takvimi ve kese şekli erkeği tutturdu bi tek 😅
Ben hamile olduğumu öğrendiğim an erkek olacak demiştim öyle de oldu 🙏🏻🙏🏻🧿
Tebrik ederim canım sağsalim gelsin oğluşun 🧿
Bu forum dışında çevrem hep kız yılı olduğunu söylüyor kız haberleri alıyorum Burası nasıl oluyor anlamadım 😄

Sanırım 11 veya 12. Hafta civarıydı kız olduğunu öğrendim devlet hastanesinde sonra diğer doktorlarda aynı şekilde gördüler

Tebrik ederim canım sağsalim gelsin oğluşun 🧿
Bu forum dışında çevrem hep kız yılı olduğunu söylüyor kız haberleri alıyorum Burası nasıl oluyor anlamadım 😄
Kız yılı olduğuna hiç inanamam 😂😂 bizim forum toplu sünnet töreni bile yapar 🤣

inşallah canım, sen ne hissediyorsun peki var mı içinden geçen? 🤗
Valla bana kız gibi geliyor süreç kizlarimda ki gibi ama tek farkı iki kızımda da bebeğin nerede olduğunu biliyordum sağda mi solda mi bunun yerini hiç bilmiyorum mesela birde diğer hamileliklerimden farkı yumurtlama günü pıhtı şeklinde kan vardı anlamıştım o ay hamile kalacağımı

Hormonlar baş ağrısını tetikleyebilir evet canım ama migren ataklarını geriletir dedi gerçekten de öyle galiba 16.haftadan sonra gibi geçmesini bekleriz dedi inşallah öyle olur bugün daha iyiydim. Başlarda yoktu bende de hatta ilk gebeliğimde de hatırlamıyorum ama bu sefer biraz yordu beni. Sen kaçıncı haftadasın?
Benim ilk gebeliğimde 12. Haftalarda başlamıştı migren ataklarım. 16. Haftalarda sönmeye başlamıştı. Bugün 12+3 olduk canım 🤲🏻

Valla bana kız gibi geliyor süreç kizlarimda ki gibi ama tek farkı iki kızımda da bebeğin nerede olduğunu biliyordum sağda mi solda mi bunun yerini hiç bilmiyorum mesela birde diğer hamileliklerimden farkı yumurtlama günü pıhtı şeklinde kan vardı anlamıştım o ay hamile kalacağımı
aa bu kadar olur. benim de pıhtı şeklinde kan geldi ama yumurtlama günüm değildi de adet günümde oldu o hatta adet oluyorum sandım. ama devamı gelmedi ben de orda dedim ben hamileyim. ben nerde olduklarını h bilmiyorum hiç birini de anlamadım🤣 ama bence bu defa baya gerilerde bi yerde gibi çünkü çok hissedemiyorum 14+1 oldu bugün. belki de anca hissetçem bilmiyorum

aa bu kadar olur. benim de pıhtı şeklinde kan geldi ama yumurtlama günüm değildi de adet günümde oldu o hatta adet oluyorum sandım. ama devamı gelmedi ben de orda dedim ben hamileyim. ben nerde olduklarını h bilmiyorum hiç birini de anlamadım🤣 ama bence bu defa baya gerilerde bi yerde gibi çünkü çok hissedemiyorum 14+1 oldu bugün. belki de anca hissetçem bilmiyorum
İtiraf et pıhtı gibi gelince erkek sandın mi icimden bı his öyle mi acaba dedittiriyor ben ikisini de 20 hafta civarı hissettim 😆

Kızlar ben bugün hm den kot pantolon tayt klasik pantolon aldım Umarım güzel olurlar İş yerinde zorluk çekiyordum sabah giydiğim öğlene doğru sıkıyordu .
Bir de bebek arabası araştırmasına girmek istiyorum kasım da alıcam dedim ama modeli belirlesem kafamdan gidicek gibi . Bana göre ne uygun onu çözmeye çalışıyorum Yabancıyım bu konuya yardımlarınızı bekliyorum. Seyahat etmeyi seviyoruz. Küçük bir şeye dönüşse iyi olur gibi

Kızlar selamlar bugün 12+4 günlük olduk. Çarşamba günü şiddetli kusma sonrası kanama yaşadım bebek iyi şükür ama çok korktum hiç tecrübeli olan var mı önceki gebeliklerinden filan baya korktum

X