Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canımmmm kızlaaarr 🥰 bebişin nerede olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ben 14+5 oldum bugün ama halen hissedemiyorum 🥹 karnım ve bel çevrem çok genişledi, hatta yürüyüşüm bile değişti.. Okulda artık her gören göbek mi bebek mi diye göbeğimi yokluyor, minnoşu artık ne kadar bol giysem de sanki saklayamıyorum.. Hareketlerini de hissedemiyorum 🥹 en son ultrasonda 12+3'te gördüm, 2 hafta geçti ama içim içimi yiyor her şey yolunda mı diye.. Bu durumda olan sadece ben miyim? Dayanamıyorum, haftaya gideceğim sanırım doktora ama o da izinli olduğu için gidemiyorum 🥹
Bu durumda olan sen değilsin sadece ben de varım ya😅 7+3 te görmüştüm 11+3 teki randevuma kadar dokuz doğurmuştum iyi mi nasıl diye. 11+3 te gittim (şimdi 12+3üm)15+3 te randevu verdi doktor. Yine dokuz doğuruyorum 🥲

Bu durumda olan sen değilsin sadece ben de varım ya😅 7+3 te görmüştüm 11+3 teki randevuma kadar dokuz doğurmuştum iyi mi nasıl diye. 11+3 te gittim (şimdi 12+3üm)15+3 te randevu verdi doktor. Yine dokuz doğuruyorum 🥲
Sorma yaa vallahi çok garip bir duygu, hem korku hem heyecan hem mutluluk hepsi bir arada.. Bir kardiyolog kapı komşum oldu yakın zamanda, steteskopla duyabilir miyiz dedim kalp atışını, şu an çok zayıf gelir ama ilerleyen aylarda daha net duyulur dedi.. 🥰 Bir elime geçirsem gece gündüz demeden dinlerim herhalde 🤣🤣

Kızlar karnınızda, belinizde çatlaklar falan oluşmaya başladı mı? Benim henüz çatlağın falan yok ama bu aralar inanılmaz kaşıntılarım oluyo bel çevresinde, sanırım genişlemekten kaynaklı.. Sizde de var mı? Bir yerde okudum, bu kaşıntılara tırnak atınca iz kalıyormuş, bol nemlendirmek gerekiyormuş aklınızda bulunsun. Ben sipariş verdim artık bekleyeceğim arifoğlu çatlak yağını 🥰

merhaba saglıkla kolaylıkla kucagınıza alırsınız inşallah 🙏 😊 hangi medicalparka gidiyorsunuz ben medıcalpark pendıkteyım 6 haftalık hamileyim suan tüp bebek doktorumla devam edıyorum riskli ayları atlatınca normal kadın doguma gececegm kadın dogumcu arıyorum😊 arkadaslar aranızda medıvalpark pendıkte doktoru olan var mı 😊
Ben kocaeli medicalparka gidiyorum pendiği hic bilmiyorum canım, hayırlı olsun saglıkla kucagına al insallah🌸

Kızlar karnınızda, belinizde çatlaklar falan oluşmaya başladı mı? Benim henüz çatlağın falan yok ama bu aralar inanılmaz kaşıntılarım oluyo bel çevresinde, sanırım genişlemekten kaynaklı.. Sizde de var mı? Bir yerde okudum, bu kaşıntılara tırnak atınca iz kalıyormuş, bol nemlendirmek gerekiyormuş aklınızda bulunsun. Ben sipariş verdim artık bekleyeceğim arifoğlu çatlak yağını 🥰
bende var gün geçtikçe büyüyo ama kaşınmıyo bende

Kızlar ben bugün hm den kot pantolon tayt klasik pantolon aldım Umarım güzel olurlar İş yerinde zorluk çekiyordum sabah giydiğim öğlene doğru sıkıyordu .
Bir de bebek arabası araştırmasına girmek istiyorum kasım da alıcam dedim ama modeli belirlesem kafamdan gidicek gibi . Bana göre ne uygun onu çözmeye çalışıyorum Yabancıyım bu konuya yardımlarınızı bekliyorum. Seyahat etmeyi seviyoruz. Küçük bir şeye dönüşse iyi olur gibi
ay giysi konusundan bizi linklersen seviniriiim

Canımmmm kızlaaarr 🥰 bebişin nerede olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ben 14+5 oldum bugün ama halen hissedemiyorum 🥹 karnım ve bel çevrem çok genişledi, hatta yürüyüşüm bile değişti.. Okulda artık her gören göbek mi bebek mi diye göbeğimi yokluyor, minnoşu artık ne kadar bol giysem de sanki saklayamıyorum.. Hareketlerini de hissedemiyorum 🥹 en son ultrasonda 12+3'te gördüm, 2 hafta geçti ama içim içimi yiyor her şey yolunda mı diye.. Bu durumda olan sadece ben miyim? Dayanamıyorum, haftaya gideceğim sanırım doktora ama o da izinli olduğu için gidemiyorum 🥹
Ben hareketini daha hissetmiyorum da böyle bazen bi yerimde gerginlik sancı gibi bişi hissediyorum. Orayı elleyince top gibi sertlik oluyor hatta tecrübeli annelere elletip soruyorum. Evet bebek diyorlar ne güzel erkenden yerini hissediyorsun 😂😂 hareketi de hissedeceğim gün gelir inşallah

Evet evet benim kaşınmaya başlayınca yağ sürmeye başladım. Şimdi daha iyi kaşıntı olmuyor

Been,progestron iğne vurdular bide serum sonra tam 10 gun evde dınlendım hemen hemen hıcbı ıs yapmadım yattım evde ve düzeldi🧿(şiddetli kusmadan kese etrafında 3 adet kanama alanım vardı)bol bol dınlenın duzelır bır haftaya🙏
Ayy çok teşekkür ederim. 3 gündür içim içimi yiyor acaba iyi ki diye. Prosgestan fitil verdi vajinal bir de kanama dursun siye iğne yapmışlardı ve serum. Halen devam ediyor kahverengi ama dr önemli değil dedi. Şimdi kaç haftalık oldu senin ki sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

Kızlar merhaba ben de 13 haftalık hamileyim. Fetal dna test sonucuma göre erkek bebiş geliyormuş. Benim gebelik başından beri çene bölgem sivilce kustu ağrı da veriyor gören herkes kız heralde diyordu öyle de değilmiş 🙈 benim gibi olan var mı ? Ne önerirsiniz
Canım selamlar benim de erkek nipt testine göre ultrasonda da gördük benim de çenem ve yanağımda sivilce attı hep gören kız diyordu ama erkek işte sağlıkl kucağına al

Benim 3. Gebeliğim şu an ilkini düşükle kaybettim 2. Gebeliğimde de kanamam vardı şükür kızım kucağımda 9 aylık☺️ şimdi yine hamileyim yine kanamam oldu her şey yolundaymış siz de panik yapmayın riskli haftaları atlatmışsınız zaten içinizi ferah tutun 🙏🏻
Benim de 2. Gebeliğim ilkini 4 aylıkken akrani teşhisi ile sonlandırmak zorunda kaldık. Kanama da olunca çok korktum utanmasam eve ultrason alacağım :d

Kızlar merhaba ben de 13 haftalık hamileyim. Fetal dna test sonucuma göre erkek bebiş geliyormuş. Benim gebelik başından beri çene bölgem sivilce kustu ağrı da veriyor gören herkes kız heralde diyordu öyle de değilmiş 🙈 benim gibi olan var mı ? Ne önerirsiniz
Benim boyle, sadece cenem de degil alnim, burnum, dudaklarimin etrafi, ergenlikte bile boyle sivilcelenmemistim😂 onerilere ben de acigim. Doktorum yasaklilar disinda cilt bakimi yapabilirsin demisti sordugumda, niacinamide e geri donmeyi dusunuyorum ama biraz daha arastiracagim.

Benim boyle, sadece cenem de degil alnim, burnum, dudaklarimin etrafi, ergenlikte bile boyle sivilcelenmemistim😂 onerilere ben de acigim. Doktorum yasaklilar disinda cilt bakimi yapabilirsin demisti sordugumda, niacinamide e geri donmeyi dusunuyorum ama biraz daha arastiracagim.
Aynen öyle ergenken bu kadar yoktu. Ben ilk aylardan sonra geçer diye üstünde durmadım ama sanki yanağıma da yayılmaya başladı. Cildiye doktoruna gitmeyi planlıyorum. Öğrendiğim bir şey olursa burdan yazarım.

X