Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canımmmm kızlaaarr 🥰 bebişin nerede olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ben 14+5 oldum bugün ama halen hissedemiyorum 🥹 karnım ve bel çevrem çok genişledi, hatta yürüyüşüm bile değişti.. Okulda artık her gören göbek mi bebek mi diye göbeğimi yokluyor, minnoşu artık ne kadar bol giysem de sanki saklayamıyorum.. Hareketlerini de hissedemiyorum 🥹 en son ultrasonda 12+3'te gördüm, 2 hafta geçti ama içim içimi yiyor her şey yolunda mı diye.. Bu durumda olan sadece ben miyim? Dayanamıyorum, haftaya gideceğim sanırım doktora ama o da izinli olduğu için gidemiyorum 🥹

İtiraf et pıhtı gibi gelince erkek sandın mi icimden bı his öyle mi acaba dedittiriyor ben ikisini de 20 hafta civarı hissettim 😆
hiç öyle sanmadım canım öyle bişe ymi var ki 🤣 ben diğer iki kızımda tüp bebekle hamile kalmıştım öyle bişey yaşamadım ondan bilmiyorum😂 baya geç hissetmişsin 🥹

Kızlar selamlar bugün 12+4 günlük olduk. Çarşamba günü şiddetli kusma sonrası kanama yaşadım bebek iyi şükür ama çok korktum hiç tecrübeli olan var mı önceki gebeliklerinden filan baya korktum
Been,progestron iğne vurdular bide serum sonra tam 10 gun evde dınlendım hemen hemen hıcbı ıs yapmadım yattım evde ve düzeldi🧿(şiddetli kusmadan kese etrafında 3 adet kanama alanım vardı)bol bol dınlenın duzelır bır haftaya🙏

Canımmmm kızlaaarr 🥰 bebişin nerede olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ben 14+5 oldum bugün ama halen hissedemiyorum 🥹 karnım ve bel çevrem çok genişledi, hatta yürüyüşüm bile değişti.. Okulda artık her gören göbek mi bebek mi diye göbeğimi yokluyor, minnoşu artık ne kadar bol giysem de sanki saklayamıyorum.. Hareketlerini de hissedemiyorum 🥹 en son ultrasonda 12+3'te gördüm, 2 hafta geçti ama içim içimi yiyor her şey yolunda mı diye.. Bu durumda olan sadece ben miyim? Dayanamıyorum, haftaya gideceğim sanırım doktora ama o da izinli olduğu için gidemiyorum 🥹
Kuzum benımkı ılk gunden berı soldaydı zaten ultrasonla doktor bakarkende hep sol tarafa bastırıyor,bazen ıcımde bısey şiddetli şekilde pıt pıt pıt pıt ediyor,dısardan gozuken bısey degıl,özellikle öğlenden sonra ve aksam oluyor,öksürme hapsırma çıkolata yeme kahkaha atma anlarında.hepımız aynıyıx merak etme bende sureklı meraktayım hep ama hep🥹🥹🥰🥰git tabıkı bak bebısıne baska doktora git bı seferlık,hem ıkıncil bir fikir olur.onlar artık mekanlarına yerlestıler aslında ama işte bizim kalpler iyce minnoşlaştı duygular tavan🥹🥰

Haa bıde bebısın yerını şöyle tespit edersin doktora gittiğinde tam bastırdıgı baktıgı yer nereyse bebıste orda.ordan anlayabılırsın.

hiç öyle sanmadım canım öyle bişe ymi var ki 🤣 ben diğer iki kızımda tüp bebekle hamile kalmıştım öyle bişey yaşamadım ondan bilmiyorum😂 baya geç hissetmişsin 🥹
Ya hep diyorlardı erkek bebekte kanama oluyormuş ne bileyim cahiliz biz bacim hiç bilmiyoruz erkek çocuk nasıl olur 😆😆😆

Ya hep diyorlardı erkek bebekte kanama oluyormuş ne bileyim cahiliz biz bacim hiç bilmiyoruz erkek çocuk nasıl olur 😆😆😆
valla o konuda evet cahiliz🤣🤣 valla hiç duymamıştım canım. bende o üstüne görme gibi bişey oldu sanki. ben baya ped aldım taktım koca bi kan pıhtısı değiştiriyom sonra bekliyom yok 2 gün pedle gezdim 🤣 bakalım var mı alakası. ama bana doktor 12+5te muhtemelen kız dedi😅

valla o konuda evet cahiliz🤣🤣 valla hiç duymamıştım canım. bende o üstüne görme gibi bişey oldu sanki. ben baya ped aldım taktım koca bi kan pıhtısı değiştiriyom sonra bekliyom yok 2 gün pedle gezdim 🤣 bakalım var mı alakası. ama bana doktor 12+5te muhtemelen kız dedi😅
bu arada pardon canım o benimkisi yerleşme kanaması galiba üstüne görme başka bişeydi

Kızlar ben bugün hm den kot pantolon tayt klasik pantolon aldım Umarım güzel olurlar İş yerinde zorluk çekiyordum sabah giydiğim öğlene doğru sıkıyordu .
Bir de bebek arabası araştırmasına girmek istiyorum kasım da alıcam dedim ama modeli belirlesem kafamdan gidicek gibi . Bana göre ne uygun onu çözmeye çalışıyorum Yabancıyım bu konuya yardımlarınızı bekliyorum. Seyahat etmeyi seviyoruz. Küçük bir şeye dönüşse iyi olur gibi
Bebek arabası konusunda biz de çok zorlanmıştık prego mios aldık 9 aydır kullanıyoruz çok memnunum çift taraflı kullanımı mevcut. Birde kabin boy bebek arabamız var cybex gb pockit o da çok hafif pratik ikisinide kullanıyoruz ☺️🙏🏻

Merhaba kizlarim
Eskisehir Osmangazi fakültesinde fetal dna testi yaptirmak isteyenler icin; randevu sistemi ile calisilmiyormus. Pazartesi 14'den sonra, Sali Persembe ve Cuma ise 10'dan sonra alimlar yapiliyormus. Ikili test sonucu ile birlikte gitmeniz gerekiyor, 12. haftadan sonra veriliyormus bir de. Son olarak da sonucun gelmesi 3-4 haftayi bulabiliyormus.
Merhaba çok teşekkürler bilgi için,acaba sıra oluyor mu bekletiyorlar mı ?Ankaradan günübirlik geleceğim de

Kızlar selamlar bugün 12+4 günlük olduk. Çarşamba günü şiddetli kusma sonrası kanama yaşadım bebek iyi şükür ama çok korktum hiç tecrübeli olan var mı önceki gebeliklerinden filan baya korktum
Benim 3. Gebeliğim şu an ilkini düşükle kaybettim 2. Gebeliğimde de kanamam vardı şükür kızım kucağımda 9 aylık☺️ şimdi yine hamileyim yine kanamam oldu her şey yolundaymış siz de panik yapmayın riskli haftaları atlatmışsınız zaten içinizi ferah tutun 🙏🏻

Yaa o kadar iyi anlıyorum ki sizi ben de böyleydim yakında hissetmeye başlarsınız ben 16. Haftada hissetmiştim ☺️

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗
İnşallah en yakın zamanda hamile kalırsın ve sağlıkla kucağına alırsın,Allahım senin kucağını boş bırakmasın

Kızlaaaaar neler olmuş ben toplu okudum birkaç sayfa geriden geldim 🥲 cinsiyeti öğrenen arkadaşlarım olmuş hepiniz sağlıkla alın kucağınıza inşallah kızlarınızı oğluşlarınızı darısı da sabırsızlıkla bekleyen diğer annelere 🥰
Kız yılı olduğuna hiç inanamam 😂😂 bizim forum toplu sünnet töreni bile yapar 🤣
Yaaa bu doğru evet ahaha 😅 eşimle dün konuştuk sünnet konusunu bu arada biz daha bebekken yaptıralım diyoruz ama tecrübeli erkek anneleri ne dersiniz çok cahilim bu konuda 🙄
Kızlar ben bugün hm den kot pantolon tayt klasik pantolon aldım Umarım güzel olurlar İş yerinde zorluk çekiyordum sabah giydiğim öğlene doğru sıkıyordu .
Bir de bebek arabası araştırmasına girmek istiyorum kasım da alıcam dedim ama modeli belirlesem kafamdan gidicek gibi . Bana göre ne uygun onu çözmeye çalışıyorum Yabancıyım bu konuya yardımlarınızı bekliyorum. Seyahat etmeyi seviyoruz. Küçük bir şeye dönüşse iyi olur gibi
Canım ben de trendyoldan artış diye bir marka bulup aldım tayt içi polarlı gibi kışın soğukta rahatça giyerim diye onu da düşünebilirsin. Bu arada doğru bir konuyu açtın ben de hiç bilmiyorum bebek arabası bir iki model baktım ama alırken neye dikkat etmeliyiz tecrübeli anneler size ihtiyacımız var 🫣

X