Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay canım benim çok sağol daha iyiyim. Haklısın, toplu taşımaya binmedim ama arabada da biraz sıkışık bir ortam vardı. Bir de uzağa gittik, ordan oraya derken yollardaydık. Yağmur ardından güneş sıcak baydı beni. Üstüne de buzlu içecek baya kötü oldum. Haklısın buzlu içmemek lazım :KK43: şimdi de midem bişey istemiyor ve bomboş. Çocuk sütü almıştım onu içsem mi diyorum ya. 1 gün de kilo vermişim mıçmaktan şaka gibi 😂
Yaa o kadar iyi anlıyorum ki seni ben aynı şeyleri hamilelik öncesinde bile yaşardım çok normal böyle bir günde hele. Süt gaz yapabilir daha çok rahatsız eder belki sen bilirsin ama canım istiyorsa iç tabi☺️ yarın daha iyi uyanırsın emin ol ❤️

Yaa o kadar iyi anlıyorum ki seni ben aynı şeyleri hamilelik öncesinde bile yaşardım çok normal böyle bir günde hele. Süt gaz yapabilir daha çok rahatsız eder belki sen bilirsin ama canım istiyorsa iç tabi☺️ yarın daha iyi uyanırsın emin ol ❤️
Evet dediğin gibi gebelik öncesi de oluyordu ama gebelikte olunca ekstraaa korktum. Bir de dün toplu taşıma kullandım çok kötüydü. Allahtan işe gidip gelirken toplu taşıma kullanmıyorum bir kez daha şükrettim 🙏 İstanbul gebeler için cidden çok yorucu. Toplu taşıma kullanmak zorunda olan tüm gebelere Allah yardım etsin 🙏

Avm de düz yürüdüm ve kalabalık sanki üstüme üstüme geliyorduuuu berbattı.

Benim de çarşamba ve heyecan bastı 🥲🥲
Sayılı gün gerçekten gecmiyor 😅

Bir de bugün baya yordum kendimi, uzun bir yürüyüşe çıktım ve evi süpürdüm, az evvel de yorgana yeni nevresim geçirirken kasıklarımda artık yoğun bir batma hissettim, biraz endişeleniyorum açıkçası 🙄

Ya evet, bugün bir garip. Yok mu astrolog arkadaşlar 🙃 Yıldızlardan anlayan varsa belki.
Ben de aynisini dusundum ya😂 arabayla cok sacma bir kaza yapiyordum az daha, o an bayaaa korktum ve kasigima bi agri girdi sonrasinda🥲
maya91 maya91 gecmis olsun, kafein bazen panik atak benzeri hissiyatlar yapabiliyor, umarim bir daha tekrarlamaz🙏

Kızlar herkese günaydın ☺️ dün Allah’a şükür evde de olsa güzel bir şekilde cinsiyet partisini yaptım şansıma hava da saat 4 gibi açtı o saatten sonra da her yer çamurdu 😢
Sonuç olarak Allahın izniyle bir prensesim oluyor 👑
Ayyy süper çok sevindimmmm💐 Sağlıkla gelsin prenses. Kaçıncı haftada öğrendiniz 🙏🏻

maya91 maya91 evet canım kahveden de olmuşmolabilri bir de stres zaten bağırsak florasını hemen bozuyor bugün daha iyi olursun umarım 🥰

K kartalice1903fe hayırlısıyla sağlıcakla gelsin kuzucuk inşallah 🙏🏻😊

Merhaba kızlar, yarın sabah ikili test ve kontrolüm var, heyecandan uyuyamıyorum 🥹
Ay kontrolüm olduğunda bende öyle oluyorum heyecandan sabaha kadar uyuyamıyorum :) Merak etme canım o kasılmalar batmalar bizde de oluyor sorun olmaz sonuçta günlük yaşantımıza devam ediyoruz kendimizi daha az yoraraktan 😊

Kızlar herkese günaydın ☺️ dün Allah’a şükür evde de olsa güzel bir şekilde cinsiyet partisini yaptım şansıma hava da saat 4 gibi açtı o saatten sonra da her yer çamurdu 😢
Ay sizi çok merak etmiştim hadi hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla gelsin minik prenses 🌸🥰

Günaydın bayanlar bizde cumartesi günü ikizleri görmeye gittik herşey yolunda gözüküyor dedi demir ilacı d vitamini ve OMG 3 takviyesi verdi çok halsizim dedim yüzünden belli oluyor dedi iki hafta daha dayan dedim 60 kilo ile gebe kaldım şuan 54 kilo ya düşmüşüm su bile içemiyorum iki gündür duzeldim çok şükür birde 10 gün sonra perinatoloji bölümüne detaylı ultrason istedi ikiz oldukları için daha net bakalım dedi aranızda yaptıran varmı bu arada biri 11+3 biri de 11+2 haftalık 😇

Günaydın bayanlar bizde cumartesi günü ikizleri görmeye gittik herşey yolunda gözüküyor dedi demir ilacı d vitamini ve OMG 3 takviyesi verdi çok halsizim dedim yüzünden belli oluyor dedi iki hafta daha dayan dedim 60 kilo ile gebe kaldım şuan 54 kilo ya düşmüşüm su bile içemiyorum iki gündür duzeldim çok şükür birde 10 gün sonra perinatoloji bölümüne detaylı ultrason istedi ikiz oldukları için daha net bakalım dedi aranızda yaptıran varmı bu arada biri 11+3 biri de 11+2 haftalık 😇
Canım öncelikle hayırlı olsun. Sağlıkla gelsinler inşallah. Burada yaptıran var mı bilmiyorum ama 2024 ikiz gebelik diye bir grup var. İkiz Anneleri toplanmış. Oraya da sor mutlaka daha iyi bilirler 🥰

Sayılı gün gerçekten gecmiyor 😅

Bir de bugün baya yordum kendimi, uzun bir yürüyüşe çıktım ve evi süpürdüm, az evvel de yorgana yeni nevresim geçirirken kasıklarımda artık yoğun bir batma hissettim, biraz endişeleniyorum açıkçası 🙄
yorma kendini canım, cumartesi pazar ben de öyle aşırı yoğundu günlerim o yüzden de biraz vücut dur dedi
Ben de aynisini dusundum ya😂 arabayla cok sacma bir kaza yapiyordum az daha, o an bayaaa korktum ve kasigima bi agri girdi sonrasinda🥲
maya91 maya91 gecmis olsun, kafein bazen panik atak benzeri hissiyatlar yapabiliyor, umarim bir daha tekrarlamaz🙏
Çok sağol canıım bayadır olmamıştı korktum :)
yaaa gözün aydın canımm :) şansa da yolda göz gözü görmüyordu hava açar dedim akşama anca açtı :)
maya91 maya91 nasıl oldun canım?
Ben biraz daha iyi gibiyim, benim de bugün 2li testim var inşallah herşey onun heyecanından stresindendir 🙏🏻
Canım ben iyiyim bişiler yemeye çalışıcam umarım yiyebilirim :KK43: yumurta çocuk devam sütü aldım yanıma sonuçta içimde bebe var içebilirim ghdg

X