Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

4 oldu büyük tuvalete çıkıyorum kızlar sizce acile falan gitmeli miyim? Yoksa sıvı tüketip beklemeli miyim?
Geçmiş olsun canım, ishal şeklinde mi tuvalete çıkıyorsun? Ateşin var mı? AVM'de yaşadığını ufak bi panik anı olarak düşün, çok normal o kalabalıkta. Ama şuan ishalin varsa bol bol su iç, bugün içmediysen 1 tane sade soda iç mineral dengen şaşmasın.
Bu akşam tuvalet işi devam ederse bence hastaneye git hiç yoksa damar yolundan sıvı desteği verilir 🙏🏻
Bebişin de çok çok iyi emin ol ❤️

Kızlar ben size bir şey danışmak istiyorum. Hiç sebze yemeği yiyebiliyor musunuz? Yani şöyle ben mesela sabah kahvaltısında avokado, domates, salatalık, peynir, haşlanmış yumurta vs kahvaltımı çok iyi yapıyorum. Arkasından bir kaç saat sonra kefir ya da probiyotik shotlardan içiyorum bir tane. Sonra işte öğle yemeği ya köfte falan yiyorum. Ya tost yapıyorum kaşarlı vs. Sonra muz,yaban mersini vs derken günü kapatıyorum. Hiç sebze yemiyorum bu aralarda dün bir havuç soydum yedim en son o bebek sağlıklı vitaminler alsın diye
Ben hiçbişi yiyemiyorum :KK43: siz iyi yiyormuşsunuz

Ben gunde 6 kere cıktıgımı bılıyorum yaklasık bır ay boyle sürdü gectı ,stres bagırsakları hemen bozar,stresten oldugunu dusunuyorum senınkının,yada yediğin bişeyde agır gelmıs olabılır,çünkü agır bır yemek carpıntıda yapar,çarpıntı olunca tansıyon duser vs hepsı bırbırını tetıkler.sen sakin ol,istifra edersen o zaman gidersin besın zehırlenmesıne karşı,ama bence hıcbır sorun yok bi film aç uyumaya çalış..geçmiş olsun🙏🙏
Sağol canımm. Sanırım hem stres hem de yediğim bir şey dokundu :KK43: çarpıntı da oldu evett. En son soğuk amerikano içtim yarısını içebildim yani. Ondan sonra kötü oldum, o mu dokundu acabaa
canim ishal misin?
İshal değilim canım normal yapıyorum ama normalde gün de 1 kere bile güç bela yapabilen biriyim. Normalim 2 gün de 1 falandır
Geçmiş olsun canım, ishal şeklinde mi tuvalete çıkıyorsun? Ateşin var mı? AVM'de yaşadığını ufak bi panik anı olarak düşün, çok normal o kalabalıkta. Ama şuan ishalin varsa bol bol su iç, bugün içmediysen 1 tane sade soda iç mineral dengen şaşmasın.
Bu akşam tuvalet işi devam ederse bence hastaneye git hiç yoksa damar yolundan sıvı desteği verilir 🙏🏻
Bebişin de çok çok iyi emin ol ❤️
Sağol canımm. Ateşim kusmam yok canım midem bulanıyor azcık. Soda açtım içiyorum yudum yudum. O iyi olsun da gerisi mühim değil :KK43:

Bugün ben kendimi çok garip hissediyorum karnım bi garip içim huzursuz bebişe bişey oldu diye çok korkuyorum🥹 böyle karnım anlatamadığım bi şekilde boşta gibi şişkinlik desem değil, sabah bi hapşırırken garip hissettim ondan sonra da kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum bi huzursuzum ara ara da ağrı oluyo geçiyo 😣

Sağol canımm. Sanırım hem stres hem de yediğim bir şey dokundu :KK43: çarpıntı da oldu evett. En son soğuk amerikano içtim yarısını içebildim yani. Ondan sonra kötü oldum, o mu dokundu acabaa

İshal değilim canım normal yapıyorum ama normalde gün de 1 kere bile güç bela yapabilen biriyim. Normalim 2 gün de 1 falandır

Sağol canımm. Ateşim kusmam yok canım midem bulanıyor azcık. Soda açtım içiyorum yudum yudum. O iyi olsun da gerisi mühim değil :KK43:
canim yasadigin heyecan korku tetiklemis olabilir bagirsak calismani. kötü bisey degil ama tuvalete cikmak yani sorun olusturcak bi durum oldugunu sanmam. ishal olsan virüs mü kaptin olurdum ama acillik bisey yok bence. rahatlaa güzel düsüüün 11 eylül müydü kontrolün onu düsüün belki cünsiyetini söyler onu düsüünn bosver tuvaleti kiz sic gitsin 😅🌸😘

canim yasadigin heyecan korku tetiklemis olabilir bagirsak calismani. kötü bisey degil ama tuvalete cikmak yani sorun olusturcak bi durum oldugunu sanmam. ishal olsan virüs mü kaptin olurdum ama acillik bisey yok bence. rahatlaa güzel düsüüün 11 eylül müydü kontrolün onu düsüün belki cünsiyetini söyler onu düsüünn bosver tuvaleti kiz sic gitsin 😅🌸😘
Hahhha süpersin ya 🤣 evet canımm 11 eylülll. Bugün de kızlara dedim mide bulantım geçti. Gene kendime nazar değdirdim midem bulanıyor 😂 az bişi yiyebildim

Bugün ben kendimi çok garip hissediyorum karnım bi garip içim huzursuz bebişe bişey oldu diye çok korkuyorum🥹 böyle karnım anlatamadığım bi şekilde boşta gibi şişkinlik desem değil, sabah bi hapşırırken garip hissettim ondan sonra da kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum bi huzursuzum ara ara da ağrı oluyo geçiyo 😣
İşte günümüz günümüzü tutmuyor canımm. Ben de bugün bi tuhafımmmm. Yarına hepimiz iyi olacağızzzz💞🌸

Merhaba adım listeden silinmiş. Ekleyebilir misiniz tekrardan.

Son adet tarihi 27 Mayıs
Bebeğim Erkek
İlk çocuk

bebeğin elbiselerini koymak için şifonyer almak mı mantıklı sizce yoksa komple dolap almak mı?
İkisi de kullanılıyor. 3 Cekmeceli sifonyer aldık. Üst çekmecede bebeğin bezi/islak mendili, orta çekmecede zibin, alt cekmecede ağız mendilleri/muslinler var. Kıyafeleri sifonyere sigdirmak mümkün değildi bizde

Kızlar bugün kahvaltıya gittik. Dönüşte avm ye uğradık ama yok böyle bi kalabalık ve sıcak. Çok kötü oldum orada nabzım falan yükseldi kendimi rahatlatacak nefes egzersizi yaptım. Eve geldik ama içim hala bi tuhaf böyle başım mı dönüyor midem mi bulanıyor içim boşalmış gibi kötü hissediyorum kendimi. 2 kere büyük tuvalete çıktım. Panik atak mıydı acaba ama hala içimde o garip his geçmedi. Elim ayağım boşalmış gibi

Canım nasıl oldun yeni okudum ben mesajları geçmiş olsun. Ben geçen hafta metroya binince yaşadım senin yaşadıklarını bende irritabl bağırsak sendromu var. Panik atak gibi bu tür şeylerde tetikleniyor. Kalabalık havasızlık gibi şeylerde yani. Bir de dışarıdan buzlu içecekler içmiyorum pek ne zaman içsem bana dokunuyor. O buzlar nasıl hangi suyla yapılıyor bilmiyoruz o da tetiklemiş olabilir. Korkma bebeğin iyidir bol bol dinlen ayran falan da iyi gelir.

Ya evet, bugün bir garip. Yok mu astrolog arkadaşlar 🙃 Yıldızlardan anlayan varsa belki.

Canım nasıl oldun yeni okudum ben mesajları geçmiş olsun. Ben geçen hafta metroya binince yaşadım senin yaşadıklarını bende irritabl bağırsak sendromu var. Panik atak gibi bu tür şeylerde tetikleniyor. Kalabalık havasızlık gibi şeylerde yani. Bir de dışarıdan buzlu içecekler içmiyorum pek ne zaman içsem bana dokunuyor. O buzlar nasıl hangi suyla yapılıyor bilmiyoruz o da tetiklemiş olabilir. Korkma bebeğin iyidir bol bol dinlen ayran falan da iyi gelir.
Ay canım benim çok sağol daha iyiyim. Haklısın, toplu taşımaya binmedim ama arabada da biraz sıkışık bir ortam vardı. Bir de uzağa gittik, ordan oraya derken yollardaydık. Yağmur ardından güneş sıcak baydı beni. Üstüne de buzlu içecek baya kötü oldum. Haklısın buzlu içmemek lazım :KK43: şimdi de midem bişey istemiyor ve bomboş. Çocuk sütü almıştım onu içsem mi diyorum ya. 1 gün de kilo vermişim mıçmaktan şaka gibi 😂

X