Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün kahvaltıya gittik. Dönüşte avm ye uğradık ama yok böyle bi kalabalık ve sıcak. Çok kötü oldum orada nabzım falan yükseldi kendimi rahatlatacak nefes egzersizi yaptım. Eve geldik ama içim hala bi tuhaf böyle başım mı dönüyor midem mi bulanıyor içim boşalmış gibi kötü hissediyorum kendimi. 2 kere büyük tuvalete çıktım. Panik atak mıydı acaba ama hala içimde o garip his geçmedi. Elim ayağım boşalmış gibi

Kızlar bugün kahvaltıya gittik. Dönüşte avm ye uğradık ama yok böyle bi kalabalık ve sıcak. Çok kötü oldum orada nabzım falan yükseldi kendimi rahatlatacak nefes egzersizi yaptım. Eve geldik ama içim hala bi tuhaf böyle başım mı dönüyor midem mi bulanıyor içim boşalmış gibi kötü hissediyorum kendimi. 2 kere büyük tuvalete çıktım. Panik atak mıydı acaba ama hala içimde o garip his geçmedi. Elim ayağım boşalmış gibi
Geçmiş olsun bitanem bi anda kalabalık yoğunluk rahatsız etmiş olabilir uzun süredir kalabalığa çıkmadıysan endişelenme gönlünü ferah tut

Yağmurdan sonra da nem ve sıcak bastırdı canım o da etkili olmuştur çok bunaltıcı bir hava vardı ve dediğin gibi her yer kalabalık yarın okullar açılacak insanlar alışveriş derdinde 🌸

Çok geçmiş olsun canım. Sanki panik atak gibi anlattığın şey. Hem havanın basıklığı hem kalabalık strese sokmuştur seni. Dinlenmeye çalış. 🙏🏻

Geçmiş olsun bitanem bi anda kalabalık yoğunluk rahatsız etmiş olabilir uzun süredir kalabalığa çıkmadıysan endişelenme gönlünü ferah tut

Yağmurdan sonra da nem ve sıcak bastırdı canım o da etkili olmuştur çok bunaltıcı bir hava vardı ve dediğin gibi her yer kalabalık yarın okullar açılacak insanlar alışveriş derdinde 🌸

Çok geçmiş olsun canım. Sanki panik atak gibi anlattığın şey. Hem havanın basıklığı hem kalabalık strese sokmuştur seni. Dinlenmeye çalış. 🙏🏻
Hala daha geçmedi meyve falan yedim dinleniyorum ama hala kötü hissediyorum.

Bizde bugün doğum gününe gidecektik eşimin yeğenine hediye almak için AVM ye uğradık. Allah'ım dedim bu ne. İnsan yığını resmen. Trafik ayrı, AVM ayrı, sıcak ayrı. O yüzden yaşadığın çok normal canım. Bol bol dinlen su iç meyve ye ayaklarının altına yastık koy. İyi gelir🙏🏻

Bizde bugün doğum gününe gidecektik eşimin yeğenine hediye almak için AVM ye uğradık. Allah'ım dedim bu ne. İnsan yığını resmen. Trafik ayrı, AVM ayrı, sıcak ayrı. O yüzden yaşadığın çok normal canım. Bol bol dinlen su iç meyve ye ayaklarının altına yastık koy. İyi gelir🙏🏻
Hepsini yaptım canım 3 kere tuvalete çıktım hava mı çarptı anlamadım aşırı halsizim şu an yemek yiyesim bile yok

Ben cok halsizim yaa demir vs iyiydi ama neden bu kadar halsizlik ayakkabilarimi baglayinca bile felaket halsizleniyorum basim kalkmiyor hep uykuluyum bir is yapiyorum 1 saat yatiyorum
Halsizlik aynı şekilde bende de var canım umarım bir an önce geçer evde hiç bir iş yapamıyorum sürekli uykulu moddayım geçecek inşallah 🙏🏻

Sağol canım, nabız yüksekliğinden dolayı halsizlik kaldı bişi yiyesim yok. Bebeğime bişey olmamıştır inşallah
Bir şey olmamıştır canım içini ferah tut tansiyonun falanda düşmüş olabilir o sıcakta kalabalıkta sen dinlenmene bak arkadaşın dediği gibi kafanı dağıtacak şeyler bak 🙏🏻🌸

Kızlar, son 1 haftadır arada gelip giden sol göğsümün altından aynı hizada sırtıma doğru vuran ağrı oluyor. Ağrı belime bazen de kasıklarıma kadar devam ediyor. Özellikle uzandığım zaman 5 dk belli ediyor sonra geçiyor. Böbrek veya dalaktan şüpheleniyorum. Göz çevremin rengi koyulaştı ve moralim bozuk olduğu için mi ne yemek de yiyemiyorum. Geçen çarşamba dr ma söyledim, hamile kalmadan önce ultrasonda birşey çıkmadı dedim, bol su iç dedi. Ha bir de su içince hemen tuvalete koşuyorum. Benim gibi aynı durumda olan var mı? Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? 🙏

Bu arada yarın İnşallah 12 haftalık olacağız.
Konu ile alakalı kimsenin yorumu yok sanırım ☹️

arada karnımda garip bi his oluyo bebek mi hıçkırıyo göbek bağında mı çekilme falan oluyo acaba anlık bişey :KK70: bebeği hissedicem diye çok uğraşıyorum ama bişey yok

Bir şey olmamıştır canım içini ferah tut tansiyonun falanda düşmüş olabilir o sıcakta kalabalıkta sen dinlenmene bak arkadaşın dediği gibi kafanı dağıtacak şeyler bak 🙏🏻🌸
Olmamıştır kuzum bir de böyle düşünüp panik yapma sakin ol güzel düşün 😊
Bişiler yedim şimdi kafa dağıtacak şeyler izliyoruz 🥰 daha iyi gibiyim daha da iyi olurum inşallah 🙏

Arkadaşlar herkese merhaba. Doğumum nisanın ilk haftası gösteriyor ama martın sonuna da denk gelebilir. O yüzden artık bu grubuda nisan anneleri grubuyla birlikte takip etmek istiyorum. Sanırım en küçük hafta bende şuan 😂♥️
Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz 🙏🏻
Kaç haftalıksınız :)

4 oldu büyük tuvalete çıkıyorum kızlar sizce acile falan gitmeli miyim? Yoksa sıvı tüketip beklemeli miyim?

4 oldu büyük tuvalete çıkıyorum kızlar sizce acile falan gitmeli miyim? Yoksa sıvı tüketip beklemeli miyim?
Ben gunde 6 kere cıktıgımı bılıyorum yaklasık bır ay boyle sürdü gectı ,stres bagırsakları hemen bozar,stresten oldugunu dusunuyorum senınkının,yada yediğin bişeyde agır gelmıs olabılır,çünkü agır bır yemek carpıntıda yapar,çarpıntı olunca tansıyon duser vs hepsı bırbırını tetıkler.sen sakin ol,istifra edersen o zaman gidersin besın zehırlenmesıne karşı,ama bence hıcbır sorun yok bi film aç uyumaya çalış..geçmiş olsun🙏🙏

X