Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evetttt güzel güzel büyümüşlerdir şimdi inşallah 💐❣️🧿 Bu arada kızlar hamileliğe 62.60 la başladım bu sabah 64.50 çıktım. 1. Trimester bana 2 kilo ile geldi🤣
ben de canim birden 2,5 kg aldim 10 gün icinde. ama tabi onun öncesi de vardir😅 64,5 olmusum bende ac karna aksamlari 65 küsürlerdeyim

Günaydın kızlaarr gece öksürükten ve mide bulantısından uyuyamadım 🥹 doktora gitsem öksürük için ilaç verir mi acaba yutkunurken boğazımda ağrıda var salgın var sanırım 🥹
geçmiş olsun canım, pastil falan kullan istersen sorup
Ben de 16+4'te gidicem acaba cinsiyet belli olur mu bidaha bidaha gitmek istemiyorum :-3
bence belli olur yaa

Günaydın kızlar🍄
Herkese güzel haberler alacağı harika bir hafta diliyorum ❤️ biz bugün 14+6 olduk🧿🥰 artık arada içimde hareketini hissediyorum özellikle yemeklerden sonra🧿🥰
Ayy ben de 15+1deyim bazen önceden hissetmediğim şeyler hissediyorum alt karnımdaa 🥹 internette ilk gebelikse geç hissedilir yazdığı için emin olamıyorım ama tam 🥲

Ayy ben de 15+1deyim bazen önceden hissetmediğim şeyler hissediyorum alt karnımdaa 🥹 internette ilk gebelikse geç hissedilir yazdığı için emin olamıyorım ama tam 🥲
Evet aynen öyle sanki içimde birşeyler dönüyor gibi böyle ılık ılık bir his 🥹 benim de daha çok net değil ama geçen gün arkadaşım yanımdayken hareket etti dedimm hemen koydu elini karnıma o da hissetti 🥰

Her zaman olmuyor ama ara ara bir geliyor. Baya bir rahatsız ediyor beni

Doğal olarak yapabileceğim bir şey var mı peki maden suyu falan işe yarar mı ki
Ben sabahları özellikle yanma ve ağrı ile kalkınca laktossuz sut içiyorum o an rahatlatıyor ama gün icinde değişik bir hal aliyo maalesef meyve yiyince özellikle daha cok yandığını fark ettim 😌

Kızlar size bir sorum var;
Şu an hastanedeyim ve doktor ikili test için sadece ultrason istedi. Normal şartlarda kan testi de yapılmıyor mu yoksa ultrason yeterli mi oluyor? Öğle arası olduğundan dolayı doktorun gelmesini bekliyorum sonuç göstermek için 🙄

Bu arada 12+5 den merhaba teyzeler 🩷

Eklentiler

• IMG_3992.jpeg
    IMG_3992.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 37
X