Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlaarr gece öksürükten ve mide bulantısından uyuyamadım 🥹 doktora gitsem öksürük için ilaç verir mi acaba yutkunurken boğazımda ağrıda var salgın var sanırım 🥹

Kızlar herkese günaydın ☺️ dün Allah’a şükür evde de olsa güzel bir şekilde cinsiyet partisini yaptım şansıma hava da saat 4 gibi açtı o saatten sonra da her yer çamurdu 😢
Sonuç olarak Allahın izniyle bir prensesim oluyor 👑
Saglikla gelsin canim belirtin nelerdi ben cok heyecanliyim cuma var kontrolumuz belki belli olur

yorma kendini canım, cumartesi pazar ben de öyle aşırı yoğundu günlerim o yüzden de biraz vücut dur dedi

Çok sağol canıım bayadır olmamıştı korktum :)

yaaa gözün aydın canımm :) şansa da yolda göz gözü görmüyordu hava açar dedim akşama anca açtı :)

Canım ben iyiyim bişiler yemeye çalışıcam umarım yiyebilirim :KK43: yumurta çocuk devam sütü aldım yanıma sonuçta içimde bebe var içebilirim ghdg
Gecmis olsun canim

🌸🌸🌸 Günaydıın 🌸🌸🌸
Hepimize çok çok güzel sağlıklı bir hafta diliyorum ❤️
Bana dün bişey olmadı ama bugün beynim delinircesine bi ağrıyla uyandım 😑 Ey gökyüzü bizi bi sal 😂😂
12+1 olduk bugün artık hareketlerini hissetmek istiyorum çok merak ediyorum o hissii 🥹🥹
Bi sonraki kontrol 16. Haftada bu 4 hafta nasıl geçecek bilmem 😭😭😭

🌸🌸🌸 Günaydıın 🌸🌸🌸
Hepimize çok çok güzel sağlıklı bir hafta diliyorum ❤️
Bana dün bişey olmadı ama bugün beynim delinircesine bi ağrıyla uyandım 😑 Ey gökyüzü bizi bi sal 😂😂
12+1 olduk bugün artık hareketlerini hissetmek istiyorum çok merak ediyorum o hissii 🥹🥹
Bi sonraki kontrol 16. Haftada bu 4 hafta nasıl geçecek bilmem 😭😭😭
İkili test verdin mi kuzum. Bende bugün ulturasona göre 12+1 im. Perşembe ikili test için gideceğim

X