Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim normalde de göbek olduğundan göğsümün altından başlıyor şekilsiz şukulsuz iki katım şöyle bir şeyiz biz de Eki Görüntüle 3473043
Ya ben spor yapıyordum hamile kalmadan önce. Dümdüz ve az kaslıydı da şimdi hepsi gitti. Göbek deliğimin oralar yağlı yağlı şekerpare gibi oldu

Günaydın benim de arada gidip geliyor 11+3 üm bende dün gece çok kötüydüm ilk defa gece bulantım oldu normalde gündüz olurdu bazen yok bazen bana hissettiriyor bebikim bende çok merak ediyorum haftaya kontrolümüz var sende bir bahaneyle haftaya kontrol günün de git bakalım

Ben de tiksinme ve az bulantı vardı. Yazlığa geldikten bikaç gün sonra geçti bulantı, nadir gelip hemen gidiyor. İnşallah istanbula dönünce geri gelmez

Evet aynen:) bakalım hayırlısı olsun büyüyünce yine bir tahminde bulunuruz bir oğluşum var bakalım kısmet
Oy maşallah bir de kızçe gelir o zaman inşallah diyeyim sağlıkla

Ben de tiksinme ve az bulantı vardı. Yazlığa geldikten bikaç gün sonra geçti bulantı, nadir gelip hemen gidiyor. İnşallah istanbula dönünce geri gelmez
O olabilir canım bende yazlığa gittim bir hafta açık hava o kadar iyi geldi ki istediğimi de yedim eve geldim direk çıkardım halsizlikten baygın bir şekilde yattım bir kaç gün sonra yine gitti arada bir gidip geliyor ama acık hava da çok iyi geliyor tadını çıkar

Kuzum o günü beklerken o kadar çabuk geçiyor ki zamanlar

Günaydın kızlarrrr gününüz aydınlık ve güzel olsun Demir ilacı kullanmaya başlayıp ,yan etki yaşayan var mı acaba?
Kuzum ben başladım dün. İlk içtiğim gün sersem gibiydim. Bugün içtim bir şey olmadı vücut alışmış olabilir. Sadece büyük tuvaletim siyah oldu

Maşallah Perşembe doktorda kilo kontrolü yaptık. 62 ile başlamışım 64 olmuşum doktor normal gayet güzel dedi

şuan için sırt üstü de zorlamaz canım ama sonrasında bebek büyüdükçe kendi ağırlığıyla damarlara baskı yapar, sola yatınca o baskılama olmuyormuş. benim de yaptığıım uzuun araştırmalar sonucu edindiğim bilgi. yoksa doktorlara sorarsan rahat etçeğin şekilde yat bişey olmaz diyolar genelde

Maşallah bebiş kendini göstermiş Sende gayet iyisin canım ben 166 60 kilo ile başladım 62 küsürüm daha 11+3 üz bakalım nereye doğru gidicez bir de benim göbeğim vardı

Maşallah bebiş kendini göstermiş Sende gayet iyisin canım ben 166 60 kilo ile başladım 62 küsürüm daha 11+3 üz bakalım nereye doğru gidicez bir de benim göbeğim vardı
Ablam 20 kilo almıştı benim ama doğumdan sonra çok çabuk verdi. Çok takılmıyorum aslında yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun

Ablam 20 kilo almıştı benim ama doğumdan sonra çok çabuk verdi. Çok takılıyorum aslında yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun
Evet bend ilk gebeliğimde 50 ile başlayıp bir 70 i gördüm şimdi o yüzden tedirginim biraz 80 leri görmem inşallah diyorum ama tabi sağlıklı olsunlar yeterki her şey onlar için

Ablam 20 kilo almıştı benim ama doğumdan sonra çok çabuk verdi. Çok takılıyorum aslında yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun
aynen yeter ki sağlıkla gelsinler aminn
ben ilk doğumdan sonra eve geldiğimde sadece 4,5 kg gitmişti. bebek 3,5 kg zaten. plasenta kan falan derken gide gide 1 kg cuk gitmiş. kayınvalidem de hep 10 kg gider doğumda diyordu. doğumdan aonra uzunca bir süre hala hamile gibiydim.
ama sonra yavaş yavaş gitmeye başladı. kızım 1 yaşına girdikten sonra ben spora başladım ve sağlıklı beslenmeye 13 kg verdim 6 ay içinde. toplamda 22kg almıştım. 2. de de aynı şekilde aldım ama bu sefer 80i görmedim çünkü daha zayıf başlamıştım henüz daha vermem gereken 8kg vardı ki hamile olduğumu öğrendim. 62,5 ile başlamıştım şuan 64,5 geliyorum. hayırlısı 80 i görmesem iyi yaa

Hep beraber sonra diyete başlarız şu kalan bir 6 ayı sağlıcakla geçirelim de

Kuzum ben başladım dün. İlk içtiğim gün sersem gibiydim. Bugün içtim bir şey olmadı vücut alışmış olabilir. Sadece büyük tuvaletim siyah oldu
Bende içtim bugün senin gibi dün başladım canım 1saat aç bekledim kahvaltı etmek için hafif ishal yaptı benide normal mi diye merak ettim. Birde ilacın yanına c vitaminli bişey tüketmedim ben ya sen yaptın mı limonlu su falan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…