Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar idrar yolu enfeksıyonu oldum sanırım ben :KK43: ıkı gun once peceteye leke geldı dun doktora gittim bebekte bır sorun yok dedı,olabılır boyle lekeler dedı,ama benım aşırı yanmam başladı idrar yolunda ve agrı,demekkı o lekede ondan gelmiş,pazartesı tahlıl vermeye gıdıcem ama ıkı gunde bısey olmaz degılmı bebege bu ıdrar yolundan😢basına gelemler varsa nasıl gectı sızınkı yazabılırmısınız
Canım benimde idrar yolu enfeksiyonum çok yüksek çıkmıştı idrarım da. Çok şükür bişey olmadı bol bol su dedi doktor defalarca. Su içip idrara çıktıkça atıyormuşsun. Ama istersen erken git acile falan git idrar tahlili alıyorlar. Ufak bir antibiyotik ile geçer Allah'ın izniyle. Ben sonrasında dişim için antibiyotik içtim idrar yolu enfeksiyonumada iyi geldi.

Bende vermişim kilo canım yalnız değilsin. Aslında sadece mide bulantısı yaşadım hep.Hiç çıkarmadım ama yinede kilo vermişim. Yemekte yedim ama neden verdim anlamadım. Neyse ben ve bebek sağlıklıyız ya ona şükür 🤗 kilo vermeme sevindim o yüzden. Benim de geçmedi bulantım 4. Aya girdim ama tam gaz devam bulantı.
Bende hic kusmadim sadece bulanti var. Bende yemek yiorum ama tabi eskisi gibi degil daha az yiorum o yuzden kilo veriorum. Aynen bebekte bende saglkliyiz gerisi onemli degil tabi 🤷‍♀️

Canım benimde idrar yolu enfeksiyonum çok yüksek çıkmıştı idrarım da. Çok şükür bişey olmadı bol bol su dedi doktor defalarca. Su içip idrara çıktıkça atıyormuşsun. Ama istersen erken git acile falan git idrar tahlili alıyorlar. Ufak bir antibiyotik ile geçer Allah'ın izniyle. Ben sonrasında dişim için antibiyotik içtim idrar yolu enfeksiyonumada iyi geldi.
Canım benim de akıntım oldu sarı yeşil gibi böyle. Ben de enfeksiyondan şüpheleniyorum bugün gideceğim. Senin nasıldı akıntı

Kızlar idrar yolu enfeksıyonu oldum sanırım ben :KK43: ıkı gun once peceteye leke geldı dun doktora gittim bebekte bır sorun yok dedı,olabılır boyle lekeler dedı,ama benım aşırı yanmam başladı idrar yolunda ve agrı,demekkı o lekede ondan gelmiş,pazartesı tahlıl vermeye gıdıcem ama ıkı gunde bısey olmaz degılmı bebege bu ıdrar yolundan😢basına gelemler varsa nasıl gectı sızınkı yazabılırmısınız
Canım iki gün bekleme en azından acile git tahlil ver ona göre ilaç verirler verdikleri ilacı da doktoruna danışırsın. Bol su içmeyi ihmal etme. Ben hamilelik şüphem olduğunda idrar yoku enfeksiyonu olmuştum ilaç kullanamadım ama litrelerce su içerek zor da olsa atlatmıştım bu işin en büyük sırrı sürekli su içmek sürekli idrara cıkmak

Selam kızlar, uyandığımdan beri sol kasığımda ara ara batmalar hissediyorum hangi pozisyonda olursam olayım 😔 can yakacak kadar değil fakat rahatsız edici bir biçimde. Rahimin büyümesi ile alakalıdır diye içimi rahatlatmaya çalışıyorum fakat endişeleniyorum 🥺

Selam kızlar, uyandığımdan beri sol kasığımda ara ara batmalar hissediyorum hangi pozisyonda olursam olayım 😔 can yakacak kadar değil fakat rahatsız edici bir biçimde. Rahimin büyümesi ile alakalıdır diye içimi rahatlatmaya çalışıyorum fakat endişeleniyorum 🥺
Birkaç gündür ben de aynı durumdayım ben de tedirgin oldum özellikle sol kasığımda batmalar oluyor ara ara sağda oluyor.ama büyüme ile alakalı bence de. Benim kuyruk sokumum da ağrıyor ara ara. Kağan Kocatepe’nin ağrılarla ilgili videosunu izledim rahatladım biraz sen de izle istersen.

Ay ben antalyada olan biriyle karıstırdım🫢 ben avrupa yakasındayım doktorum bana da ikisini önerdi ben başka yerleri de araştırdım cok uzun süre düsündüm hatta cok zor oldu karar vermek😅 çok şükür insallah sizde güzel haberler alırsınız
İnşallah sizde güzel haberler alın teşekkür ediyorum ☺️

Birkaç gündür ben de aynı durumdayım ben de tedirgin oldum özellikle sol kasığımda batmalar oluyor ara ara sağda oluyor.ama büyüme ile alakalı bence de. Benim kuyruk sokumum da ağrıyor ara ara. Kağan Kocatepe’nin ağrılarla ilgili videosunu izledim rahatladım biraz sen de izle istersen.

Mutlaka izleyeceğim teşekkür ederim canım 🙏🏻

13 hafta bitti bugün 14. Haftaya girdik 🧿🐣🙏💕🌸 zaman su gibi geçiyor sanki😊 önümüzdeki hafta cinsiyeti öğreneceğim inşallah 😊 bu arada ben de geçen huzursuz bi rüya gördüm bilinçaltı mı anlamadım. Rüyamda sıkıntılı değildim hayra yormaya çalışıyorum inşallah güzel haberler alırız 😊🌸

X