Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yani herkesin farklı, bende ileride gelirken geriye düşmesi endişelendirdi. Dinamiği azalarak ilerliyor sanki. Doktorum da o denli proaktif sayılmaz ama bazı doktorlar zaten sorun kapıya dayanmadan önlem almaktan uzaklar.
Ya ulturasona görede degisiyor. Bi doktor farkli baska doktor farkli ölçüyor bebegin haftasini. Cok takilmayin bence

Bende yapmadım valla canım. Normal olabilir bence ishal yapabilir

Kızlar idrar yolu enfeksıyonu oldum sanırım ben ıkı gun once peceteye leke geldı dun doktora gittim bebekte bır sorun yok dedı,olabılır boyle lekeler dedı,ama benım aşırı yanmam başladı idrar yolunda ve agrı,demekkı o lekede ondan gelmiş,pazartesı tahlıl vermeye gıdıcem ama ıkı gunde bısey olmaz degılmı bebege bu ıdrar yolundanbasına gelemler varsa nasıl gectı sızınkı yazabılırmısınız

Tecrübeli annelerin deneyimlerine ihtiyacımız var

Kuzum idrar yolu enfeksiyonu araştırırken gördüm yazdığını bol su iç kuzum hastaneye gidene kadar benim de bugün döngümün 10. Günü ve idrarda yanma, israr sonrası lekelenme ve genel olarak kasıkda ağrı hissettiriyor evde bol su içerek geçirsem mi gebelik oluşumuna engel olur mu ki acaba

Herkes kilo aldim falan demis. Kilo veren sadece benmiyim yaa doktora her gittigimde 1 kilo vermis oluyorum. Doktor normal diyor 4. Aydan snra alirsin diyor ama bu bulantilar hic gececek gibi degil canımı cok sıkıyor
Bende vermişim kilo canım yalnız değilsin. Aslında sadece mide bulantısı yaşadım hep.Hiç çıkarmadım ama yinede kilo vermişim. Yemekte yedim ama neden verdim anlamadım. Neyse ben ve bebek sağlıklıyız ya ona şükür kilo vermeme sevindim o yüzden. Benim de geçmedi bulantım 4. Aya girdim ama tam gaz devam bulantı.

Ablam 20 kilo almıştı benim ama doğumdan sonra çok çabuk verdi. Çok takılmıyorum aslında yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun
Aynen ben de o kafadayım ya. Hele yazlıkta iyice saldıııım bazen pişman oluyorum hani bebişe yediklerimiin zararı olur mu diyeee. Kızartma falan hak getire yemediğimiz şey kalmadı burda

Ben de kilo olarak bugün aynı çıktım. Dün 400 gram falan fazla çıkmıştım. Yiyorum da yani nereye gidiyor bu kilolar anlamadım

Ay ben antalyada olan biriyle karıstırdım ben avrupa yakasındayım doktorum bana da ikisini önerdi ben başka yerleri de araştırdım cok uzun süre düsündüm hatta cok zor oldu karar vermek çok şükür insallah sizde güzel haberler alırsınız

Kızlar selam
Nasılsınız? Ben bir kaç gündür tatilden dönüş ,hava değişimi ,ev işleri ve düğünler derken grip oluyor gibi olup olup topluyorum. Korkunç baş ağrısı yaşıyorum 3gündürmbitmiyor. Sadece azalıp artıyor. Ama yıkılmadım ayaktayım. İlaç da kullanmıyorum
Ihlamur zencefil demledim 1 bardak iyi geldi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…