Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Duruşa bak Allahım nasıl durmuş öyle 😄 Kız gibi sanki öyle hissettim😁 Ay benim kızım 17. Haftaya kadar göstermemişti inşallah gösterir kuzucuk bir an önce 🙏🏻😊
Benim bebem anormal duruşlarıyla popüler oldu hastanede bir önceki muayenede de yüz üstü yatıyordu doktor da şaşırdı artık 😂😂

''Aceleci''değil demek ki sizin güzel bebiş 🤗 benim doktor konuştu resmen benim bebişle 🥰 dürttü onu şekilden şekle girdi karnımı hafif sallayınca bile yer değiştirdi bebişim ❤️ o esnada yakaladı bir an. Gösterir annesi iki haftaya net çıkar hem 🤗
İnşallah ya benim bebişim keyfine düşkün baya ne zaman gitsek poposunu tam kesenin köşesine dayıyor parmağını emiyor bize de birşey göstermiyor kahve çikolata gerşeyi denedim doktor dürttü ben salladım yok inatçı babasına çekmiş 😂😂

Merhaba kizlar 2.bebegime 8+4 gunluk hamileyim 1.sezeryan oldugu icin 2.de swzeryan dusunuyorum ve muhtemeln mart aynin sonuna denk geliyorum.hamileligim biraz riskli 3 gun once az da olsa bir kanama yasadim suan cok sukur yok.Ogretmen oldugum icin rapor aldim ve istanbula gelecegim.bana avrupa yakasinda onerebilexeginiz guler yuzlu samimi bir doktor var mi acaba .cevaplarsaniz cok sevinirim

Merhaba kizlar 2.bebegime 8+4 gunluk hamileyim 1.sezeryan oldugu icin 2.de swzeryan dusunuyorum ve muhtemeln mart aynin sonuna denk geliyorum.hamileligim biraz riskli 3 gun once az da olsa bir kanama yasadim suan cok sukur yok.Ogretmen oldugum icin rapor aldim ve istanbula gelecegim.bana avrupa yakasinda onerebilexeginiz guler yuzlu samimi bir doktor var mi acaba .cevaplarsaniz cok sevinirim
İlçe tercihiniz var mı? Bana uzak olduğu için gidemediğim ama kuzenlerimin gidip çoook memnun kaldığı ve arkadaşımı yönlendirdiğim bir doktor var. O da çok memnun kaldı özelden yazabilirim.
Bebegin cinsel organ çıkıntısı 😀
Ya o belli olsa zaten doktor söylemez mi onu anlamadım. Doktorun görmediği şeyi biz nasıl görüyoruz🤣🤣🤣

X