Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bana da aynı ilacı verdi ama 16. Haftada başlicam. Bana gece yatmadan iç dedi. İçmeden 2 saat önce yeme içmeyi kesersin dedi 🤔🤔
O şekilde de içiliyordur o zaman
Ben aç karnına içtim ama içtikten 15dk sonra kahvaltı ettim dayanamadım çok acıkmıştım. İçtikten sonra yemek yemiş olmam sorun olur mu acaba ?
ben de ilk gün kahvaltıya başlıycakken hatırladım Çok da acıkmıştım İçtim 10dk bekleyebildim ancak Olur öyle Alışacağız düzene sokarız

Merhaba güzel anneler ben de 3. Bebegimi bekliyorum 11+6 olmusuz cinsiyet tahmini olqn var mi
IMG-20240830-WA0002.jpeg

Merhaba güzel anneler ben de 3. Bebegimi bekliyorum 11+6 olmusuz cinsiyet tahmini olqn var miEki Görüntüle 3472843
sen de mi üçlüyorsun canım hayırlısı olsun🌸🥰 ben de sendenim çok heyecanlıyım brnim de 3. olcak inşallah🤲🏼🤲🏼 benim de 12+1 bugün 2 güncük var aramızda. ben bi tahminde bulanamıyorum ters dönük duruyor sanki değil mi burda

sen de mi üçlüyorsun canım hayırlısı olsun🌸🥰 ben de sendenim çok heyecanlıyım brnim de 3. olcak inşallah🤲🏼🤲🏼 benim de 12+1 bugün 2 güncük var aramızda. ben bi tahminde bulanamıyorum ters dönük duruyor sanki değil mi burda
Evet benim de 2 kızım var sirtı dönuk aslinda benim de 12 +2 ama ultrasonda oyle cikti.kac yasindasın

Kızlar benim bebem yine hiçbirşekilde kendini göstermedi haftaya cinsiyet partisi yapıcam 10 günde 3 kez gittim hala göstermiyor mecbur ertelicem 😢
Duruşa bak Allahım nasıl durmuş öyle 😄 Kız gibi sanki öyle hissettim😁 Ay benim kızım 17. Haftaya kadar göstermemişti inşallah gösterir kuzucuk bir an önce 🙏🏻😊

limonu deniyim teşekkürler
Benim devlette ertesi gün çıktı e nabıza düştü Ama doktorun bakıp diğer ölçümlerle yaş sigara ense ölçümü burun gibi sanırım durumları bir programa girerek grafik oluşturması gerekiyor O değerlendirme bilgi veriyor
Peki yapan doktor mu oluşturuyor onu? Ben mesela devlette yaptırıp özelde göstericem
Kızlar benim bebem yine hiçbirşekilde kendini göstermedi haftaya cinsiyet partisi yapıcam 10 günde 3 kez gittim hala göstermiyor mecbur ertelicem 😢
Ay duruşa bak inatçı olcak 😂
Arkadaşlar ikili tarama için ne kadar ücret verdiniz?
Ben direkt sadi konukta yaptırıyorummm. Oraya gelebilme şansın varsa yardımcı olurum

X