Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Progestan kullanan kızlar bişey sorucam . Ben kullanmaya başlayalı 3 gün oldu ve kanamam kesildi ilacı kullanmaya devam etmeli miyim . Ne kadar kullandınız
Ben kullanmaya devam ediyorum bendede 3 gün kullandıktan sonra kesildi ama devam ediyorum haftasonu gideceğim doktora bende o zaman soracağım sende doktoruna danış mutlaka ona göre haraket istersen canım

Kalp hızını söyledi mi canım peki kaçtı?

Selam kızlar ben 12+3 günlük gebeyim bugün ikili test için muayene ye gittim ve kalp atışı zayıf dedi böyle olan varmi sonra dan düzelen var mı fikrinize ihtiyacım var

Kesenin ilk şekli önemliymiş herhalde bu kese olayı için :) artık ne kadar doğru bilmiyorum da Hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin kuzucuk

Progestan kullanan kızlar bişey sorucam . Ben kullanmaya başlayalı 3 gün oldu ve kanamam kesildi ilacı kullanmaya devam etmeli miyim . Ne kadar kullandınız
Canım doktoruna mutlaka danış benim de üçüncü gün geçmişti lekelenme doktorum bir kutuyu bitir demişti. Sakın kafana göre bırakma

Benden de bir erkek o zaman fetal dna sonucu dusuk risk cikti, cok sukur. Ve erkek geliyor:)
Yaa ikinize de hayırlı olsun inşallah sağlıkla gelsin minikler darısı da bize olsun ben de bekliyorum nıpt sonucunu. Kaç günde geldi sizlerin sonuçları bana da doktorum büyük ihtimalle erkek dedi ama sabırsızlıkla bekliyorum

Bendede tüm hurafeler tutuyor. Bulanti kalp hızı yuzumde lekeler cin takvimi falan doktor kıza benzetti bakalim :) kalp atisi 159 kesemde 2 hafta once fasulyeydi 2 gun once gittigimde yuvarlak gibiydi

Bana doktor lekelenmem bittikten sonra 1 ay daha kullan dedi. Sen muayene zamanına kadar kullan riske atma doktoruna sorarsınn

ultrasonunda sorun var bence, başka bi doktora git canım sen

canım bişey sorcam, o hissettiğin şey hissiyat mıydı yoksa gönlünden geçen miydi? sağlıkla gelsin paşa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…