Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benimde bugün nipt testi sonucum çıktı çok şükür riskli bir durum yok 🙏🏻 memnun kalırsam paylaşacağımı söylemiştim ben nipt plus a yaptırdım türkiyede yapılan bir test ve yaklaşık 10 günde sonucun çıkacağını söylemişlerdi 8 günde sonucum geldi. Süreç boyunca ilgililerdi açıkçası ben memnun kaldım. Vee ailemize bir prenses geliyor heyecanım bir o kadar daha arttı😊

Yaa ikinize de hayırlı olsun inşallah sağlıkla gelsin minikler🧿😍 darısı da bize olsun 🎉 ben de bekliyorum nıpt sonucunu. Kaç günde geldi sizlerin sonuçları🫣 bana da doktorum büyük ihtimalle erkek dedi ama sabırsızlıkla bekliyorum 😍
Benımkı cumartesı verdım persembe cıktı kuzum.Sanada şimdiden tebrikler oğlan senesı bu sene🫠🥰
Bendede tüm hurafeler tutuyor. Bulanti kalp hızı yuzumde lekeler cin takvimi falan doktor kıza benzetti bakalim :) kalp atisi 159 kesemde 2 hafta once fasulyeydi 2 gun once gittigimde yuvarlak gibiydi😀
Hayırlarla gelsın annesıı banada mınnos bır kız gıbı geldıı🥰🥰
canım bişey sorcam, o hissettiğin şey hissiyat mıydı yoksa gönlünden geçen miydi? sağlıkla gelsin paşa🧿😍
Canımm hissiyattı ilk öğrendıgım gunden beri,hatta elektrofeze cinsiyeyını erkek dıye yazdırmıstım ılk grup acılırken🫠😃saglıkla dogsunlarda Allahın ıznıyle🙏🥰

Kızlar iyi akşamlar, ben grip oldum öksürük, hapşırık, burun akıntısı hepsi var :KK43: ilaç alsam sıkıntı olur mu ibucold diye? Aranızda gripken ilaç kullanan oldu mu, doktorunuz hangi ilacı önerdi acaba? :KK43:
Canım alma ılac lütfen.grıp ılacları zararlı.bol gargara zencefıl bal lımon d vıtamını ve parol al bı kac gune ıyı olursun ınsallah🙏burnun cok tıkanırsa dr una sor sprey verır o.

Kızlar bıde bısey sorcam size,benım belım agrıyor baya bı ıkı gundur varmı sızde de bu durum?aynı yerlesme zamanındakı gıbı tam ortası zonk zonk edıyor.acaba bebek buyuyor ondan mı yoksa bı soruna mı işaret ediyor bu?bugun dr kontrolum var dr ada sorucam bunu yazarım sıze.

Kızlar 6+1 de devlet hastanesine gittim keseyi görmeye doktor hiç bisey görmüyorum ben dedi rahmini bile görmüyorum dedi beta istedi betam da 6000 civarı çıktı gözükmesi gerekiyor yani o da geç çıktığı için tekrar gidemedim keseyi gostermeye böyle bisey başına gelen var mı
verdiğim betalar: 3 gün adet gecikmesi
19 Ağustos 223/21 Ağustos 570/27 Ağustos 6000
Var balım Var olmazmı.. İlk 5+2de gittim. Karından keseyim göremedi. İstersen vajinal bakalım istemezsen tahlil yapalım dedi. Vajinal bakalım dedim ve baktı çok minik gördü. 6.hafta yine gittim vajinalden yolk sac gördü. 7. Hafta kalp atışı çok zayıf dedi. 8. Hafta gittiğimde keseyim gördü ama içinde bebeği göremedi. O Hafta ne yaşadığımı bir ben bir allah bilir. Zaten kanamam oluyordu. Progestanı bırakki düşsün dedi. Belliki sağlıksız dedi. Ay moral bozacak ne varsa söyledi. Ama ben bırakmadım. 9. Hafta gittiğimde herşeyi gördü. Maşallah tosun gibi olmuş dedi. Sinirden mi sevinçten mi bilmem hüngür hüngür ağladım. Bu kontrollerin hepsi vajinal bakıldı. Şuan çok şükür iyiyiz. Ben kilolu hamile kaldım. Belki senin durumunda benim gibi bir doktora denk geldiğin içindir. Üzülme

Benim kafama sürmediğim herhangi bi yağ kalmadı sanırım 😅😅 mezoterapi de yaptırdım 6 ay süper bırakınca eski halini alıyo 😒😒 Anneme çekmişim onun bebek saçı gibi daha da fenaa 😂😂 babamla kardeşimin saçlarına elim girmiyo 2 kilo falan saç vardır 😂😑
Ben de hastane de prp mezoterapi falan yaptırdım hep hatta doktor da dedi senin saç prp lik falan değil diplerin çok iyi. Benim sorun uçların zayıf incelmesi 😂

Dün gittim, bugün başladım ilaçlara. Ondan önce 15 gün önce gitmiştim 7+6 ydık o zaman ulturasonda dün 10+5 çıktık
Anladım canım. Ya ben en son 7+3 te gittim. Bugün 10+3 olduk🤦🏻‍♀️ benim doktorum 7+3 te gittiğimde 11+3 te istedi tekrar. Yani bugün 3 hafta oldu gitmeyeli. Zaman geçmek bilmiyor😩😩😩😩 bir hafta kaldı gitmeme. Meraktan ölüyorum ne durumda nasıl diye.

Anladım canım. Ya ben en son 7+3 te gittim. Bugün 10+3 olduk🤦🏻‍♀️ benim doktorum 7+3 te gittiğimde 11+3 te istedi tekrar. Yani bugün 3 hafta oldu gitmeyeli. Zaman geçmek bilmiyor😩😩😩😩 bir hafta kaldı gitmeme. Meraktan ölüyorum ne durumda nasıl diye.
Baya uzun zaman olmuş bende tekrar kontrollerim haftada bire çekildi. Vücudun gelişimi duran bebeğimi emilmesini takip edeceğiz

X