Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Acaba rahimde kalınlaşma göremiyorum mu demek istedi acaba

Bende ruyamda görmüştümçok sevdıgım bır büyüğüm kucagıma erkek bebek verıyordu tospık tospıksaglıkla alalım kucagımıza ınsallaah hepımız cok tesekkurler

Hele ki rahmi görememeyi hiç anlamadım. Cihazı açmayı unuttu heralde

Bende ruyamda görmüştümçok sevdıgım bır büyüğüm kucagıma erkek bebek verıyordu tospık tospıksaglıkla alalım kucagımıza ınsallaah hepımız cok tesekkurler
Amin inşallah Oy Allah'ım bize bağışlasın bende gördüm eşimde görmüştü. Yüzü gözü bile hala aklımda doğunca aynısı olacak diye düşünüyorum benimki %70 ama bakalım değişmez diye düşünüyorum.

Yani bir de üniversite hastanesiydi öğrenmek için sabırsızlandikca bir engel oluyor illa diş gebelik şüphesi için beta istedi o da iyi çıktı diyorum hiç belirtim yok ne leke ne ağrı ne kanama yine de olur mu diyorum bilmem diyor

Canım benim genelde bebek sağlıksız olunca vücut bir şekilde itiyor kabul etmiyor doktor da söylemiş hiç üzülme o yüzden, Allah diğerine sağlıklıcakla kavuşmayı nasip etsin Güzel haberler olsun inşallah

Hadi hayırlı uğurlu olsun çok sevindim kese nasıldı peki ben hala kese kısmına takıldım

Hadi hayırlı uğurlu olsun çok sevindim kese nasıldı peki ben hala kese kısmına takıldım
Kuzum ılk başta fasulye gıbıydı ama en son gıttıgımızde yuvarlaklasmıstı.kalp atısıda hızlıydı hep,tüm teorıler çürüdü yanitek dogru benım iç hissiyatım kaldı bide çin takvımıtabıkı saglıklı olsunlarda gerısı hıc muhım degıl ama cok merak ediyordum

Üzülme desek de elbette zor ama vardır bunda da bir hayır, inşallah bir an önce atlatırsın bu süreci. Allah diğer evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Canım ben de 6 gün ileriden gidiyorum. Sorduğumda takılma onlara demişti doktorum. Ben de ultrasonu baz alıyorum.

Teşekkür ederim kuzum. Çok şükür insan tabi aklına geldikçe ağlamaklı oluyor. İmanı güçlü insanlarız. Her şey bizim için farkındayım bunun o yüzden elimden hiçbir şey gelemez. Üzülüp diğer bebeğime zarar vermek istemiyorum

Benden de bir erkek o zaman fetal dna sonucu dusuk risk cikti, cok sukur. Ve erkek geliyor:)

Kızlar iki gündür akşamları aşırı mide yanmam oluyor uzanamıyorum bütün yediklerim ağzımda. Reflü olmuş gibiyim. Doğal yollarla bi çözümünüz var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…