Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de erkek hissediyorum yaa canim ruyamda da sarisin mavis erkek goruyorum bakalim tersine mi cikacak yoksa dogru mu cikacak?

Geçmiş olsun, şuan sadece parol kullanabilirsin ve doktor gerekli görürse gebeliğe uygun antibiyotik verebilir. İbucold ve diğer tüm soğuk algınlığı ilaçları genelikte kullanılamıyor Mutlaka bol bol su iç, bol meyve ye, limonlu ballı ılık su içebilirsin. Ateş başlarsa da mutlaka kulak burun boğaz muayenesi ol çünkü enfeksiyon gelişirse tedavi gereki acil şifalar dilerim

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun gerekirse doktora görüneceğim bakalım

Ben de erkek hissediyorum yaa canim ruyamda da sarisin mavis erkek goruyorum bakalim tersine mi cikacak yoksa dogru mu cikacak?
Allah hayırlara çıkarsın canım benim sizde sarışınlık var mı ben valla kara kaş kara göz bir oğlan görmüştüm birde şey diyorlar ne kadar doğru bilemem ama. Baba görürse rüyasında çıkarmış. Sen kaç haftalıksın ne zaman gideceksin muayeneye ?

Kızlar iki gündür akşamları aşırı mide yanmam oluyor uzanamıyorum bütün yediklerim ağzımda. Reflü olmuş gibiyim. Doğal yollarla bi çözümünüz var mı?
Malesef en başından beri ben varım, midem bulanmadı ama ekşime fena oldu bu sebepten birşey yiyemedim ama hafta ilerlemesi ile azaldı.
Başta yumuşak meyveler iyi geliyor sandım tam tersi daha da tetikliyormuş, içimin almadığı yemekler de yapıyor çikokata ve türevleri de çok yapıyor.
Sık sık fazla aç kalmadan ye, o zaman daha rahat geçiyor.
İnternetten araştırdığım kadarıyla gaviscon veya renei de iyi geliyor zaten doktorlarda vermiş ekşime olanlara

Kızlar saçlarınız ne durumda son bir haftadır inanılmaz dökülmeye başladı benim
Benim ilk haftalarda çok döküldü, yeni yeni normale dönüyor Zaten saçım çok ince telli ve az ödüm koptu öyle devam edecek diye doktorum gebeliğin saçlara iyi geleceğinden çok emin konuştu görcez bakalım

Ya aslında şeyden de şüpheleniyorum 3-5 günlüğüne tatile gitmiştik şampuanımı yanıma almayı unutmuştum eşimin şampuanından kullanmıştım o da mı etkiledi acaba diyorum bakalım ilerleyen günlerde göreceğiz benim de ince telli ve az ya

Hep diyorum inşallah saçları kayınvalideme ya da benim baba tarafıma çeker Kocamla bana çekerse 3 tel saçla doğar yavrum

Midem kazınıyor resmen. Bu saatlerde acıkınca ne yiyorsunuz? Birazdan uyuyacağım. Normal de sadece su içiyorum

Ya badem yağı falan sürsek acaba geleceğe yatırım olur mu?
Benim kafama sürmediğim herhangi bi yağ kalmadı sanırım mezoterapi de yaptırdım 6 ay süper bırakınca eski halini alıyo Anneme çekmişim onun bebek saçı gibi daha da fenaa babamla kardeşimin saçlarına elim girmiyo 2 kilo falan saç vardır

Aa gaviscon var evde ama ben içilebildiğini bilmiyordum. Doktoruma sorayım yine de yarın teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…