Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kesinlikle öyle yok ye tatlıyı çıkar hakkıyıda yalan ben full ekşi tuzlu aşerdim bana da erkek dedi doktor 😂💙🧿 benimde hissim hep erkek diyordu ilk andan itibaren rüyamda gördüğüm de oydu içimde ki seste öyle diyordu 🥰 Rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsinde gerisi önemli değil. Hayırlı olsun sizin içinde 🧿
Bende ruyamda görmüştüm🥰🥰çok sevdıgım bır büyüğüm kucagıma erkek bebek verıyordu tospık tospık🥹🥰saglıkla alalım kucagımıza ınsallaah hepımız cok tesekkurler🌸💙

Yok karindan baktı öyle dedi valla bende şaşırdım yumurtalıklar ve tüpler değerlendirilemedi diye de not düştü cihazın eski olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir rahmin görünmemesi başlı başına sacmalik zaten 😄
Hele ki rahmi görememeyi hiç anlamadım. Cihazı açmayı unuttu heralde 😂

Bende ruyamda görmüştüm🥰🥰çok sevdıgım bır büyüğüm kucagıma erkek bebek verıyordu tospık tospık🥹🥰saglıkla alalım kucagımıza ınsallaah hepımız cok tesekkurler🌸💙
Amin inşallah 🧿 Oy Allah'ım bize bağışlasın 🥰🤗🌸 bende gördüm eşimde görmüştü. Yüzü gözü bile hala aklımda doğunca aynısı olacak diye düşünüyorum 🥰 benimki %70 ama bakalım değişmez diye düşünüyorum.

Yani bir de üniversite hastanesiydi öğrenmek için sabırsızlandikca bir engel oluyor illa diş gebelik şüphesi için beta istedi o da iyi çıktı diyorum hiç belirtim yok ne leke ne ağrı ne kanama yine de olur mu diyorum bilmem diyor😄

Merhaba güzel anneler💐 Bizde şimdi doktordan çıktık. Bebeklerimden biri hareket ediyordu öyle güzeldi ki her şeyi çok güzel. 9+5 olmamız gerekirken 10+5 çıktık. Bilmiyorum bu bir sorun teşkil eder mi? Diğer bebeğimizin maalesef gelişimi durmuş ve kalp atışı alamadık. Tek gebeliğe düştüm. Rabbimin emanet i veren de Allah, alanda. O yüzden üzülsem de diğer bebeğimin etkilenmemesi adına güçlü durmalıyım. Haftaya detaylı ultrason ve ikili tarama olacak sanırım bana da🙏🏻🤲🏻
Canım benim genelde bebek sağlıksız olunca vücut bir şekilde itiyor kabul etmiyor doktor da söylemiş hiç üzülme o yüzden, Allah diğerine sağlıklıcakla kavuşmayı nasip etsin 🙏🏻 Güzel haberler olsun inşallah 🙏🏻🌸😘

E elektroforez canım erkek olarak işaretleyebılırsın benı💙🥰anne hisleri yanılmıyor hep erkek hıssettım ılk gunden berı ama hurafeler bana hep kız diyordu 😀hurafelere ınanmayın kalbınızın sesınızı dınleyın kızlar.yok mıde bulantısı kız falan yalanmıs😃
Hadi hayırlı uğurlu olsun çok sevindim 😊 kese nasıldı peki ben hala kese kısmına takıldım 😄

Hadi hayırlı uğurlu olsun çok sevindim 😊 kese nasıldı peki ben hala kese kısmına takıldım 😄
Kuzum ılk başta fasulye gıbıydı ama en son gıttıgımızde yuvarlaklasmıstı.kalp atısıda hızlıydı hep,tüm teorıler çürüdü yani😄tek dogru benım iç hissiyatım kaldı bide çin takvımı😄tabıkı saglıklı olsunlarda gerısı hıc muhım degıl ama cok merak ediyordum🥰🥰

Merhaba güzel anneler💐 Bizde şimdi doktordan çıktık. Bebeklerimden biri hareket ediyordu öyle güzeldi ki her şeyi çok güzel. 9+5 olmamız gerekirken 10+5 çıktık. Bilmiyorum bu bir sorun teşkil eder mi? Diğer bebeğimizin maalesef gelişimi durmuş ve kalp atışı alamadık. Tek gebeliğe düştüm. Rabbimin emanet i veren de Allah, alanda. O yüzden üzülsem de diğer bebeğimin etkilenmemesi adına güçlü durmalıyım. Haftaya detaylı ultrason ve ikili tarama olacak sanırım bana da🙏🏻🤲🏻
Üzülme desek de elbette zor ama vardır bunda da bir hayır, inşallah bir an önce atlatırsın bu süreci. Allah diğer evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲
Canım ben de 6 gün ileriden gidiyorum. Sorduğumda takılma onlara demişti doktorum. Ben de ultrasonu baz alıyorum.

Üzülme desek de elbette zor ama vardır bunda da bir hayır, inşallah bir an önce atlatırsın bu süreci. Allah diğer evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲
Canım ben de 6 gün ileriden gidiyorum. Sorduğumda takılma onlara demişti doktorum. Ben de ultrasonu baz alıyorum.
Teşekkür ederim kuzum. Çok şükür insan tabi aklına geldikçe ağlamaklı oluyor. İmanı güçlü insanlarız. Her şey bizim için farkındayım bunun o yüzden elimden hiçbir şey gelemez. Üzülüp diğer bebeğime zarar vermek istemiyorum 🙏🏻

E elektroforez canım erkek olarak işaretleyebılırsın benı💙🥰anne hisleri yanılmıyor hep erkek hıssettım ılk gunden berı ama hurafeler bana hep kız diyordu 😀hurafelere ınanmayın kalbınızın sesınızı dınleyın kızlar.yok mıde bulantısı kız falan yalanmıs😃
Benden de bir erkek o zaman😂 fetal dna sonucu dusuk risk cikti, cok sukur. Ve erkek geliyor:)

Kızlar iki gündür akşamları aşırı mide yanmam oluyor uzanamıyorum bütün yediklerim ağzımda. Reflü olmuş gibiyim. Doğal yollarla bi çözümünüz var mı?

X