Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım Allah sabır versin çok zor ama dediğin gibi sana sımsıkı tutunan biri daha var içerde sen de ona tutunacaksın artık Allah'ım ona sağlık sıhhat versin

Allah sağlıklı bebeğinizi size bağışlasın inşallah, bebeğimiizn sağlığı için stres ve üzüntüden uzak durmaya çalışmalıyız. Dediğiniz gibi veren de alan da O. Hayırlısıyla bebeğinize sağlıkla ve zamanında kavuşmanız dileğiyle

Çok geçmiş olsun en son hangi haftada kontrole gitmistiniz doktor kalbi duran bebek için ozaman sıkıntı görmedi sanırım diğer bebiş sağlıkla ilerlesin inşallah doğal gebelikmiydi

Kızlar 6+1 de devlet hastanesine gittim keseyi görmeye doktor hiç bisey görmüyorum ben dedi rahmini bile görmüyorum dedi beta istedi betam da 6000 civarı çıktı gözükmesi gerekiyor yani o da geç çıktığı için tekrar gidemedim keseyi gostermeye böyle bisey başına gelen var mı
verdiğim betalar: 3 gün adet gecikmesi
19 Ağustos 223/21 Ağustos 570/27 Ağustos 6000

Sağlıklı bi artık olmuş beta değerinizde . Ama rahmi göremiyorum nedir çok saçma . Farklı bir doktora gidin

Canım vajinal mi baktı? Rahmi göremiyorum ne demekmiş ya olur mu oyle şey

Kesinleştimi erkek oldugu kac haftalik suan. Allah saglkla kucagina almayi nasip etsinnnn

Benim de gaz mi bebis mi anlayamiyorum canim sabah normal ajsam sis oluyor sanki

Kesinlikle öyle yok ye tatlıyı çıkar hakkıyıda yalan ben full ekşi tuzlu aşerdim bana da erkek dedi doktor benimde hissim hep erkek diyordu ilk andan itibaren rüyamda gördüğüm de oydu içimde ki seste öyle diyordu Rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsinde gerisi önemli değil. Hayırlı olsun sizin içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…