Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Oluyor bana da. Ama ben bunun oluşumunu bebişlerimin iyi olduğuna bağlıyorum. Her şeyi ona bağlıyorum ben

Tamamen yapisal bir durum olsa gerek, acikcasi beni mutlu ediyor bebegime biraz daha yakin hissetmemi sagliyor <3

EVET. Ve bu durum beni bazen korkutuyor, ozellikle hapsirirken ve dedigin gibi yatakta donerken rahatsiz edici bir his olusuyor :/

Benim de çok hafif arada oluyor kaşıntı
Günaydın kızlar ikili testi devlet Hastanesi'nde yaptıran varmı o test için hangi bölüme randevu almanız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ikiz annesiyim İstanbul Zeynep Kamil de yaptırmak istiyorum
Ben de sadi konukta yaptırcam canım. Perinatoloğa yönlendirdi kadın doğumcu
Ben de 50.5 la kaldım şu an 50.9 olmuşum 400 gram almışım. Alt karnım sert, üst karnım bıngıl bıngıl
Arada oluyor sürekli değil ama olunca da diyorum inşallah bişi olmuyordur

Evet ben başladım. En son kan testime göre kan seviyemde düşüklük çıktı zaten ona göre yazdı muhtemelen

Merhaba kızlarrrrrr ben doktordan geldim şimdi Hasret giderdim evladımla. En son gördüğümden bu yana o kadar büyümüş ki 12+5 olduk elhamdülillah herşey yolunda ense ve burun kalınlığına baktı çok güzel dedi. İkili üçlü test ve fetal DNA dan bahsetti. Bize bıraktı kararı. Biz ikili test yaptırdık kan verdim. Çocuğum kıpır kıpırdı hareket ediyordu. Bir oraya bir buraya hiç çikolata falan yemeden girdim ona rağmen hareketliydi. Bir yudum simit ısırmıştım. Cinsiyet için yüzde 70 tahminde bulundu. Erkek dediiii İkili test sonucum 3güne falan çıkacak. Baya inceleme yaptı rahim kanallarından,çocuğun kalbine beynine parmaklarına omurgasına kalp kapakçığına kalp atış hızına baya inceledi. Allah'ım bekleyen herkese güzel haberler versin. İlaç olarak demir ilacı verdi bide foligi değiştirdi Multi vitamin içeren bir ilaç verdi. Bende durumlar bu şekilde.

Bana doktorum 16. Haftada D vitamini ile demire başlayacağımı söyledi. Bu hafta da multivitamine geçtik içinde az miktarda demir de var
Evet bana da oluyor, rahim büyüdüğüdü için bağ dokular geriliyor ondan kaynaklı bebiş yerini genişletiyor yani

Gözün aydın canımm darısı başımaaa

Bu sabah minik bi simit parçasına çikolata sürüp yedim ve tiksinmedim şaşırdımmm. Tiksinme geçiyor mu acabaaaa
Ben de tatlı olarak sadece taze meyve yiyebiliyordum, baklavaya aşığım onu bile yiyememiştim jdjdj bugün bal yedim biraz ve ben de tiksinmedim Ama çikolata falan düşünemiyorum hala

Gozun aydin, okurken cok mutlu oldum senin adina, masallah

Bu sabah minik bi simit parçasına çikolata sürüp yedim ve tiksinmedim şaşırdımmm. Tiksinme geçiyor mu acabaaaa
Benim de doktorun hesabına göre 10+4 oldu, geçtiğimiz iki üç haftadaki tiksinmeler uzaklaştı bir iki gündür kahvaltı yapabiliyorum yumurtalı vs. Erken mi acaba kişiden kişiye mi değişiyor anlamadım iştahım da bi açıldı gibi

Bana da aynısını dedi doktorum. Dünya görüşünüze bağlı bu testler dedi, sağlıklı sağlıksız her şekilde kabulunüzse öğrenmenin pek bir anlamı olmuyor çünkü müdahale edemiyoruz dedi

Evet öyle söylüyor çoğu kızımda da aynı şeyleri söylemişlerdi . Hepsi farklı konuşuyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…