Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar demir desteğine başlayanınız var mı? Dr önerileri ne yönde acaba? Normalde sağlık ocağında 12. Haftadan sonra demir desteği yapıyor. Su an 12+4 oldum, özelde çok güvendiğim bir dr var ancak 1 ay sonra damla şeklinde başlamamı istedi. Şimdiden başlamaya gerek yok dedi. Ben de size sormak istedim nasıl bir yol izliyorsunuz acaba?
Benim daha randevuma çok var da başka bişey sorucam. Benim demirim çok yüksek referans üstü yani gene de başlatır mı

Guuuuunaydin hanimlar :KK200:

Gobusler cikti mi diye sorulmus onceki sayfalarda, benim baya baya cikti alt karnim belirgin ve sert, goren direkt anliyor :eek:
Masallah kac haftalik suan😀 ben zayifim ama normaldede az bise gobegim vardi o yuzden hala kendini belli etmedi bebisim 😀 bide tesetturluyum uzun sure anlamaz kimse gobegimi😃😃

Sadece demir ilaciından da değil hrominlardan dolayı bu haftalarda kabızlık oluyor ama duphalac aşırı derece de şeker içeriyor asla tavsiye edeceğini sanmiyorum doğal yollarla
Evet katılıyorum birkaç kere söyledim hiçbirşy veremem şuan dedi.. zaten o şuruptan nefret ediyorum neyse şimdilk doğal yollarla hallettim yedklerime çok dkkat etmem gerekiyor

Günaydın kızlar ikili testi devlet Hastanesi'nde yaptıran varmı o test için hangi bölüme randevu almanız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ikiz annesiyim İstanbul Zeynep Kamil de yaptırmak istiyorum

Kizlar karniniz cikti mi ?
Benim artık şişkinliğim azaldı akşamlaro düzenli kefir sayesinde mi yoksa zamanı mı geldi bilmiyorım, ama alt kısımda bi çıkıntım var 1 haftadır, çok kilolu değilim karnımı içime çekince hiç değişmiyo bebek olduğunu düşünüyorum 🥰 iç karnım dar ama benim zaten erken çıkmasını bekliyordum ben :KK48:

Kızlar kıyafet için acele etmeyin bence her yıl ebebeğin Şubat indirimleri oluyor biliyorsunuzdur o ara vurgun yaparız hem doğuma da yakın olur 😍 bide her geçen gün yeni bişeyler çıkıyor farklı alternatifler filan acele etmeyin bence 🫠

Günaydın kızlar ikili testi devlet Hastanesi'nde yaptıran varmı o test için hangi bölüme randevu almanız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ikiz annesiyim İstanbul Zeynep Kamil de yaptırmak istiyorum
Normal.kadin doğumdan randevu alıyorsun zaten zamanı oldugu için direk ikili tarama yazıyor laboratuvar dan kan veriyorsun

Benim artık şişkinliğim azaldı akşamlaro düzenli kefir sayesinde mi yoksa zamanı mı geldi bilmiyorım, ama alt kısımda bi çıkıntım var 1 haftadır, çok kilolu değilim karnımı içime çekince hiç değişmiyo bebek olduğunu düşünüyorum 🥰 iç karnım dar ama benim zaten erken çıkmasını bekliyordum ben :KK48:
Kefir konusunu doktora danistinizmi ? Bende icmeye basladim ama bazi yerlerde kefirin hamilelikte zararli oldgu yaziyor aklim karisti. Doktorumada sormayi unuttum

Benim daha randevuma çok var da başka bişey sorucam. Benim demirim çok yüksek referans üstü yani gene de başlatır mı
Biliyor musun canım benim de hep düşüktür, hatta bu yüzden hamile kaldığımı öğrendiğimden beri demlik demlik çay içen ben, çayı kahveyi komple çıkardım hayatımdan. Bebek anne depolarını kullandığı için gelişim evresinde demir depolarını boşalttığını biliyorum, genelde bu yüzden veriyorlar anneyi desteklemek için, ama sen yine de bir durumu söyler öyle kullanırsın. 🥰

Guuuuunaydin hanimlar :KK200:

Gobusler cikti mi diye sorulmus onceki sayfalarda, benim baya baya cikti alt karnim belirgin ve sert, goren direkt anliyor :eek:
Günaydın canımmmm 🥰🥰 valla ben 50.5 kg ile hamile kaldığımda bile hafif göbeğim vardı. Şimdi artık biraz daha yayıldı. Sabahları hafif düzleşiyor ama gün içinde yedikçe balon gibi oluyorum. Hatta sanki içeriden derim geriliyor gibi oluyor. 🤣 Göbeğim var diye iç karnımı geniş sanıyordum ama sanki çok çabuk çıkacak ve yuvarlanmaya az kaldı 🤣🤣

Güüünaydıın🪅
Benim de alt karnım çıktı azıcık ama hamile olduğum hala anlaşılmıyor 😁 bu arada benim göbek deliği etrafında kaşıntı var üç gündür gerildiğinden mi diye düşünüp nemlendiriyorum sürekli ama daha erken değil mi ya🫣
günaydınn değil canımm artık göbüş büyücek kaslar ve deri gerilecek o da kaşıntı yapar sen nemlendir çatlamasın 🌸🥰

Herkese mutlu, bebişlerden güzel haberler aldığımız bir gün olsun 🥰 kızlar bir şey soracağım sizlere, böyle hapşırırken, öksürürken ya da ne bileyim yatakta dönerken falan yanlarınızda, karın kaslarında falan batmalar oluyor mu?
bende oluyor canim hem bazen baya da aciyo. ani kalkarken ayaga falan hem kasiklarim aciyo hem de gözlerim de kararıyor bazen.hapsirirken bazen baya kötü oluyo. ama bunlarin bi zarari yokmus, korkma canim

X