Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar 👯‍♀️ saçlarını boyatan oldu mu bu süreçte. 11+4 üm ben. Yarın organik boya ile doğal rengime geçmek istiyorum. Açık saç rengi bu süreçte beni yoracak gibi geliyor. Siz boyadınız mı? Boyamayı düşünüyor musunuz ?
Ben dusunuyordum ama biraz daha bekleyecegim. Belki 16. 17. Haftalar gibi. Kendi rengime gecmek istemiyorum kizildan devam edecegim. O da cok akiyor emin olamiyorum.

Benimde 4 gün oldu .. demir ilacından sanırım.yrın kontrolum var doktoruma söylicem duphalac diye bi şurup vardı izin verirse onu alıcam çok tıkandm
valla lazim, cok fena bir haldeyim. Denemedigim sey kalmadi, kuru meyveler, erik suyu, taze erik, kivi, kefir hatta fiber bile aldim dun, sifir aksiyon. Az once ilac aldim bir tane ama korkudan yarim olcek aldim, bakalim ise yaracak mi🥲

Kızlar demir desteğine başlayanınız var mı? Dr önerileri ne yönde acaba? Normalde sağlık ocağında 12. Haftadan sonra demir desteği yapıyor. Su an 12+4 oldum, özelde çok güvendiğim bir dr var ancak 1 ay sonra damla şeklinde başlamamı istedi. Şimdiden başlamaya gerek yok dedi. Ben de size sormak istedim nasıl bir yol izliyorsunuz acaba?

Benimde 4 gün oldu .. demir ilacından sanırım.yrın kontrolum var doktoruma söylicem duphalac diye bi şurup vardı izin verirse onu alıcam çok tıkandm
Sadece demir ilaciından da değil hrominlardan dolayı bu haftalarda kabızlık oluyor ama duphalac aşırı derece de şeker içeriyor asla tavsiye edeceğini sanmiyorum doğal yollarla cozmelisin

X