Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aa ben dokunuyorum ne oluyor ki Tabiki çok iyi yıkıyorum sonra zaten normalde de biraz tiksinirim
Ya bir kaç yerde okudum dokunulmasi sakıncalı diye. İnternete de yazdım ciğ etin değdiği bıçak vs şeyleri iyi dezenfekte edin diyordu. Ellerinizi de iyi yıkayın falan

Merhaba arkadaşlar 👯‍♀️ saçlarını boyatan oldu mu bu süreçte. 11+4 üm ben. Yarın organik boya ile doğal rengime geçmek istiyorum. Açık saç rengi bu süreçte beni yoracak gibi geliyor. Siz boyadınız mı? Boyamayı düşünüyor musunuz ?

aa ben dokunuyorum ne oluyor ki Tabiki çok iyi yıkıyorum sonra zaten normalde de biraz tiksinirim

benim karnım dümdüz değildi ama kilolu da değilim göbeğim çıktı sanki baya Hatta artık pantolonlarımın karın kısmından olmadığını fark ettim. Bir iki elbise aldım bugün milladan haftaya işim başlıyor Kışın tekrar alış veriş gerekecek gibi
Benim de cikti yaa bazilarinin kucuk oluyor anlamadim ki ben mi fazla kg ile hamile kaldim acaba diyorum 54 kg yim

Kızlar bir şey sorucam. Çiğ hamur, kıyma gibi şeylere dokunuyor musunuz?
Çiğ hamurda sorun olmaz bence, çiğ et ve tavuğa da mecbur dokunuyorum yani yemek yapıyorum mecbur 😅 ama ben dakika başı el yıkadığım sorun olacağını düşünmüyorum. Sakınan göze de çöp batar bence😅

Merhaba arkadaşlar 👯‍♀️ saçlarını boyatan oldu mu bu süreçte. 11+4 üm ben. Yarın organik boya ile doğal rengime geçmek istiyorum. Açık saç rengi bu süreçte beni yoracak gibi geliyor. Siz boyadınız mı? Boyamayı düşünüyor musunuz ?
Buraya yazdıktan sonra biraz araştırdım ilk 12 hafta önermiyorlar. İlk 3 Aydan sonra boyanabilirmiş diplere gelmeyecek şekilde diyor. Boyatmayı düşünen varsa eğer. Ben 13. Haftada yaparım muhtemelen.

Anladım kuzum bende öyle güzel yıkadım. İnternetten de baktım etin dokunduğu her şeyi dezenfekte edin diyordu
Evet evet, ben de dokunduğu her şeyi direkt başka yere değdirmeden makineye atıyorum. Bir de ben et türü şeyleri cam kesme tahtasında kesiyorum direkt makineye :)
Kizlar karniniz cikti mi ?
Sabah dümdüz hahaha 😅 akşam baya çıkıyordu artık o da yok sanırım gazdı geçti artık😂

Ben de kendi rengime dönmek istiyorum ama korkuyorum ya :KK43: doktorunla konuşmuş muydun?
Doktoruma soracaktım ama unuttum geçen cumartesi gitmiştim. 7 eylülde randevum var o zaman soracağım 13 haftalık olacak zaten o gün. Ben de kendi rengime döneceğim 🥹 çünkü her ay dip geliyor sıkıntı. İzlediğim videolar ilk 3 ay önermiyor

Doktoruma soracaktım ama unuttum geçen cumartesi gitmiştim. 7 eylülde randevum var o zaman soracağım 13 haftalık olacak zaten o gün. Ben de kendi rengime döneceğim 🥹 çünkü her ay dip geliyor sıkıntı. İzlediğim videolar ilk 3 ay önermiyor
Ayy buraya da yaz lütfen 🙏🏻🙏🏻 kesinlikle çok zor, önceden bunu düşünseydim hamile kalmadan boyardım valla 🥲 benim doktorum kesinlikle 9 ay yasak, kına bile yasak dedi maalesef :KK43: bir dahaki gidişime yine şansımı deneyip tekrar sorarım bir kerelik boyasam diye 🫠

Benim de beyazlar çıkmaya başladı. Boyatmayı düşünmüyorum şimdilik13. Haftayayız. Bişe sorcam günde kaç soda içiyorsunuz 2 içen var mı çok seviyorum ben soda 😊 ama doktorum 1 dediği için içmiyorum başka

Selam kızlar masallah bebisleri görmüşsünüz,cinsiyetlerde artık yavaş yavaş öğrenilemeye başlanmış 🥰 bende bugün detaylı ultrasona girdim 35 gün önce en son doktora gelmiştim,herseyi normal cikti çok şükür doktora 2 li test yaptırmak istemediğimi söyledim.zaten ölçümler normal çıkmış dedi. 1 sy sonra tekrar çağırdı. Detaylı ultrason da görmek çok güzeldi bayağı bebek olmuşlar yahu🥹

Benim de beyazlar çıkmaya başladı. Boyatmayı düşünmüyorum şimdilik13. Haftayayız. Bişe sorcam günde kaç soda içiyorsunuz 2 içen var mı çok seviyorum ben soda 😊 ama doktorum 1 dediği için içmiyorum başka
Ben günde 1 bile içemiyorum hoşuma gitmiyor 😂 eşim içerken birkaç yudum alıyorum o kadar. Faydalı aslında içmek lazım :)

Şubat grubunda gördüm, cinsiyeti belli olanlar bakabilir. Mavisi de var. Fiyat çok iyi kalite bilemem

Fisher ın bazı ürünlerinde indirim var

Eklentiler

• Screenshot_20240828_221344_ebebek.jpg
    Screenshot_20240828_221344_ebebek.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 58
Selam kızlar masallah bebisleri görmüşsünüz,cinsiyetlerde artık yavaş yavaş öğrenilemeye başlanmış 🥰 bende bugün detaylı ultrasona girdim 35 gün önce en son doktora gelmiştim,herseyi normal cikti çok şükür doktora 2 li test yaptırmak istemediğimi söyledim.zaten ölçümler normal çıkmış dedi. 1 sy sonra tekrar çağırdı. Detaylı ultrason da görmek çok güzeldi bayağı bebek olmuşlar yahu🥹
Selam canım kaç haftalık 😊

X