Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende hamile kalmadan önce folidoce kullanıyordum ama doktor biraz yüksek olduğunu söyledi Eternal 1 verdi onun yerine. eternal 1 bitince de 2 ye geçersin dedi.
Aslında 400mg folik var bide b12var diye biliyorum nesi yüksek demiş ki acaba. Benimki de bunu verdi başladım bakalım içmeye canım.

Aynen hicbir yere gidemiyorum benim de koluma kaldircak halim yok oyle boyle degil ev evlikten cikiyor esim yapsa da sagolsun ama ne kadar yani yapabilir erkek
amaan evi hiç takmıyorum bile, tabi arada bazı şeyleri mecbur kalıp yapıyorum da. sen de hiç düşünme ev işlerini canım, artık insan eşinin yaptığından memnun olma durumuna geliyo. hiç yoktan iyidir diyorsun.
büyük kızım günlük ihtiyaçları dışında hiç zorlanmıyor beni, ama küçüğüüü gerçekten perişan haldeyim uyuyamıyorum çocuğu bi uyuda 2 nefes alıcam, diş çıkarıyor aşırı huysuz aksinmutsuz çok yoruluyorum geceleri de ayrı habire emzir dur, analık çok güzel ama bir o kadar da zoor

Kızlar herkese selammm uzun zamandır ben de yazmıyorum buraya, arada girip okuyorum tabi yazdıklarınızı. Bu grupta olmayı seviyorum fetal dna için araştırdığınız firmalar var mı, kafanıza yatan firmalar var mı? Hangi firmayı sorgulatırsam mutlaka bir şikayet görüyorum bu daha çok kafamı karıştırıyor açıkçası. Ama yüksek ihtimalle yurt dışı bağlantılı bir firmaya göderecekmişim gibi görünüyor.. Sizler hangi firmaları düşünüyorsunuz acaba?

Bir de folik asitin 12. Haftadan itibaren sonlandırılıp multivitamin desteğine geçilmesi gerektiğini söyleyen dr'lar var bebeğin gelişimini desteklemek için. Sizler multivitamin kullanıyor musunuz, hangilerini dr'larınız önerdi acaba?

ya işte olunca korktum
Korkmayın en azından taşıdığınız o 5kg ile ilgisi yoktur. İçerideki kan temizlenmiştir. Çünkü bakmayın biz daha hassas davranıyoruz korktuğumuz için. Neler taşıyan, ne ağır işlerde çalışan hamile olan bi sürü kadın var. tüm ev işlerini vs de kendisi yapıyor vs. yani denk gelmiştir yoksa 5 kg böyle bi duruma sebep olmaz içiniz rahat olsun çabucak geçer inşallah

Ben 12+2 yim doğuma kadar folik asid ve dha li multivamin ve beyin gelişimi için de kolin e devam edeceksin dedi doktorum.

kizlar bana diyetisyenim demisti ama nedense hic deneyememistim, gecen gun bir arkadasim diyince suyun icine bir iki minik parca zencefil attim ve midem bayaa rahatladi. Bulantim cok azdi o gun, daha cok yanmam vardi, ikisine de iyi geldi.

kizlar bana diyetisyenim demisti ama nedense hic deneyememistim, gecen gun bir arkadasim diyince suyun icine bir iki minik parca zencefil attim ve midem bayaa rahatladi. Bulantim cok azdi o gun, daha cok yanmam vardi, ikisine de iyi geldi.
Ben tarçın ve limon denedim ama iyi gelmedi bana malesef. O yüzden saf sudan devam ediyorum

Doktora bidahaki gittigimde sorcam 2 tane icsem diye. Ama doktor 2 haftaya gecer bulantin merak etme demisti hic gececek gibi degil yani son gaz devam ediyor
geceleri yada sabah uyanınca 2 tane içmeyi dene banada doktorum yatmadan iç 2 tane bide geçmezse gün içinde 1 tane içersin demişti çok kötü olmuştum artık sabahları içiyorum çok şükür daha iyiyim bayağı etki etti sende bi dene istersen yada doktoruna sor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…