Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

işte bende böyle farklar da yok yaa canım herşeyiii istiyor bi tuzlu arkasından tatlı arkasından ekşi sürekli yemek istiyorum bı hamilelikler beni mahvediyor. sonra da hep bi ağırlık üstümde şuan 7 aylık hamile ağırlığı var resmen. bulantı kusma va de yaşamadım hiç bir gebeliğimde ve 2 kızım var.

gece rüyamda çok sevdiğim fındık kremasını tatmıştım ve harika bi duyguydu :) ama normal de göresim yok
Benim de baştan itibaren tatlı isteğim gitmişti çikolata dolu ev yok bi tanesini bile alıp yiyesim gelmiyo midem almıyo da değil öyle bi isteğim yok zevk vermeyeceğini biliyorum sanki dün canım pankek çekti balla onu yedim tatlı dediğim o yoksa çikolata hala gelmedi geri

erkek diye mi tahmin etti canım? çünkü genelde bir çıkıntı görürlerse tahminde bulunuyorlar bu haftalarda

benim midem almıyor. yani zorlayıp yiyince hiç tat almıyorum ve midemi hafif dalgalandırıyor çok özledim

Kızlar, benim ergenlikte bile sivilcem olmadı, 1 haftadır yüzümde ayrı ayrı yerlerde sivilceler çıkıyor. Sizde de oluyor mu?

O ağırlık bende de var inan ya daha yokun başındayım ama sonlara gelmişim gibi bir hissiyat

3. gebeliğim hatta 20. haftaki bir kaybımla beraber 4. gebeliğim bu iştahım hepsinde de maşallah tam gaz devam. tam kiloları veriyoorum büyük çabalar sonucu sonra hoop dön en başa
Ben ilk gebeliğimde tam 22.5 kilo aldım. Onda aşırı iştahlıydım ye babam ye. Belki bunda da ilerleyen zamanda öyle olacak ama dikkat de etmek istiyorum aslında. Sonra yük oluyor enfes almak bile zorlaşıyor. İlk gebeliğimden sonra 3-4 yıla yakın düzenli egzersiz yaptım haftanın 3-4 günü ağırlık antrenmanı dahil cardio vs yaşam tarzım oldu spor vazgeçilmezim 30 kiloya yakın verdim kas filan dahi yaptım ama şimdi bırakmak zorunda kaldım benim bu tüp bebek tedavisi ile oldu. Her şey yasak şuan ,doktor her gittiğimde üstüne basa basa söylüyor ben de dikkat ediyorum sağlıklı olsun da tek doğumdan sonra ben yine hallederim diyorum

çok benzer durumlardayız canım, bende bu dediklerini kendi çapımda yaptım hep spor salonuna vs gitmeden evde. ama aynı şekilde çok kilo verdim kas yaptım falan 2. de hepsini geri aldım. şuan onları vermeye çalışıyordum geriye 8 kilom kalmıştı ki hamile olduğumu öğrendim. tabi bıraktım yaptıklarımı ama iştahım inanılmaz değişiyor kendimi kontrol edemiyorum. o ilerde yaşadığımız nefes sorunlarını ben şuan yaşamaya başladım bile. bi de 1 yaşında bebeğim var , büyükmkızımla ayrı ilgileniyorum ev işleri falan derken, o kadar hareket de ediyorum ama geliyor kilolar

Aynen canım ben de evde kendim yaptım kendi çabamla. Salona vs gitmedim. Sağlıklı beslenme de hayatımın parçası olmuştu. Paketli ürün abur cubur yıllardır tüketmem mesela. Onun cok katkısı oldu. Senin durumunu anlayabiliyorum ama zor ya küçük bebek sayılır çocuğun varmış bir de. Allah yardımcın olsun ama geçecektir bugünler de yeter ki sağlık olsun. Üçüncü sürpriz mi oldu yoksa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…