Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ama bu tam tersi olması lazım ya çünkü X uzun yaşıyor Y kromozomu yumurtlamaya kadar ölür X 3 güne kadar yaşıyormuş kız isteyenler özellikle adet hemen sonrasını değerlendirmeye çalışıyor 🙃

ay bende de kupkuru saçma sapan öksürük var sabaha kadar öksürmekten uyuyamadım soğuk su içmekten mi oldu noldu anlamadım ☹️

Allah Allah hadi hayr olsun canım 😀☺️

Ay çok heyecanlı şimdi aramızda ilk sen mi öğreneceksin 🤩 Heyecanla bekliyoruz 🥳
Vallaha bilmiyorum bacım öyle okudum saçma sapan bir kitapta 🤣🤣🤣

Kızlar ağustos sonu yazlığa geçicem ama onun öncesinde bebişim iyi mi diye bakmaya gidicektim. Kuzenim de öylesine bir kontrol için boş yere özele o kadar para verme devlete git dedi. Sizce iyi bi tercih mi?
Ben basindan beri devlet (eskisehir sehir) hastanesine gidiyorum, doktorum muhtesem bir kadin. Tamamen sans isi sanirim bu, iyisi de var kotusu de var :)

Selam hanımlar biz de 10+3üz bugün, 10+1de randevum vardı her şey normalmiş çok şükür. Haftaya cinsiyet görmek için çağırdı.
IMG_4621.jpeg
IMG_4626.jpeg

Ben bu iki ayda bir kilo aldım sadece. Ama karnım özellikle akşamları 4-5 aylık🤦🏻‍♀️ ben bir de tüp bebek tedavisi oldum çok iğne ilaç kullanmak durumunda kaldım onlar da etkiledi galiba. İlk gebeliğimde ilk 3 ay 5 kilo almıştım 😂onda iştahım çoktu ve tatlı şeyler çok canım istiyordu bunda pek iştahım yok ve ekşili tuzlu şeyler yiyorum tatlı çok az hatta nerdeyse hiç
3. gebeliğim hatta 20. haftaki bir kaybımla beraber 4. gebeliğim bu iştahım hepsinde de maşallah tam gaz devam. tam kiloları veriyoorum büyük çabalar sonucu sonra hoop dön en başa😅😅

X