Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hahahah test yanlış mı yok o noktaya gelmedi benimki geç anladı ama olsun heyecandan demek ki saat fark etmeksizin öğrenmek istemişiz anlaşılan

Merhaba .9+5 haftalık hamileliğim .sol kasığıma doğru ara ara ağrı saplanıp birkaç saniye de geçip tekrarlıyor .10 üzerinden üç - dört derece ağrılar oluyor .çok şiddetli değil ama his geçmiyor .böyle ağrılar hisseden oluyor mu aramızda ?

Merhabalar Bu ağrılar uzun süre devam edecek galiba canım yaaa tarif ettiğin ağrının aynısı sağda var benim de. Çok ayakta durunca ve eğilip kalkınca biraz daha sıklaşıyor. Yatıyorum ben de hep artık yatınca ağrı yok şükür

Miğde yanması yaşayan varmı aranızda maden suyu içe içe bi hoş oldum hiçte sevmiyorum, başka bi önerisi olan varmı geçmedi bi türlü
Allah o mide yanmasının belasını versin. Ne yesem ağzıma geliyor. Ama ne geğirebiliyorum nede kusamıyorum. Gece boyunca uyutmuyor. Afedersiniz ama ancak sabah gaz olarak çıkıyor. Bende çok müzdaripim bu konudan

Doğru aslında nöbette şimdi çalışıyorum. Ayakta kalma süremle ağrı da artıyor siz yazınca fark ettim,istemsizce korkuyorum da ters giden bir şey mi var diye

Allah o mide yanmasının belasını versin. Ne yesem ağzıma geliyor. Ama ne geğirebiliyorum nede kusamıyorum. Gece boyunca uyutmuyor. Afedersiniz ama ancak sabah gaz olarak çıkıyor. Bende çok müzdaripim bu konudan
Vallah bendede sürekli miğdem ağzıma geliyor başından beri böyle çok rahatsız oluyor insan ya

Allah iyiliğinizi versin çok güldüm cevaplarınıza bende kurban bayramında ilk çiğ et kokusundan tiksindim ama tahmin etmiyordum. Biz bide eşimle tedavi görmeye başlamıştık, 5 mayısta adet oldum bu sürekli az az devam ederek 30 mayısa kadar devam etti, yani yumurta oluşumu vs olmamıştı doktora gittiğimde kanamalarım devam ettiği için. Bende ümidimi kesmiştim olmaz diye, bayramda tatile gittik geldik hala adet olmamıştım ama içimden bi ses de test yap dedi. Akşam testi aldım sabahı beklemedim varsa çıkar zaten kafasıyla, testi yaptığım anda 2 çizgi göründü ve ben şok olmuş şekilde teste baktım yarım saat. Eşim en sonunda noldu diyip yanıma geldi oda şok oldu, biz baya uzun bi süreç bizi bekliyor kafasındaydık. Eşim ‘kan testi yapalım ben bu testlere inanmıyorum’ dedi ertesi gün kan verdiğimde 452 çıktı, keseyi görüp kalp atışını duyana kadarda hala acaba mı diyorduk

Böyle hafif gaz sancısı tarzında mı? Benim de bu ara tek taraflı öyle ağrılar giriyor ve korkuyorum acaba ters bi hareket yapıp bebişe mi zarar veriyorum diye.

Eki Görüntüle 3461040 kızlar sizce bu 2. Kese mi son gittiğimde 7+6 da doktorun verdiği ultrason kağıdı. Doktor hiç bahsetmedi ben eve gelince farkettim.su an 9+6 yiz
Soldaki alan kese, sağdaki siyahlık doppler ultrasonuna ait renkli alan sanırım. Siyah beyaz basım olduğu için kafa karıştırmış normalde ekranda mavi ve kırmızı renk olarak kan akımını gösterir

Kızlar benimde kasilmalarım oluyor kasıklarımda. Ayaga kalkarken yada yatakta uzanirken falan. 8+1 deyim. Magnezyum icmeyi biraktim 1 haftadir. Midem almio. Suda karistirilip icilenlerden vermisti doktor. Acaba magnezyum icmiorm diye mi oluo kasılmalar yoksa normal mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…