Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar bende doğru düzgün bir şey giyemediğini için artık suyu bile almıyor midem bir tuhaf oluyorum çıkarmıyorum ama sanki midem ağzımda geziyorum değişik bir bulantılık hali var

Bende özellikle şu son 1 haftadır içemiyorum midem bulanıyor su içince dahada kötü oluyorum önerileriniz varsa bende deneyeyim günde max 1 lt içiyorumdur şimdilerde
Ah kelin ilacı olsa kuzum. Zorluyorum kendimi öğlene kadar bir lt. Öğleden sonra 1lt içmek için zorluyorum. Yarım litre bardağım var onla içince çabuk bitiyor iyi oluyor

Kızlar size bişey sormak istiyorum bilgisi olan cevep verebilir mi dünden beri içim içimi yiyor
8. Haftadayım dün kalp atışını dinlemeye gittik doktorun cihazının sesi kısıkmış ve bi kaç kere denedikten sonra farkettik başta ses gelmiyordu bende panikleyince doktor bi kaç kere dinletti bende videosu var baktım 1. Dk dinletmek için uğraşmış çok fazla ısıya ve radyasyona maruz kaldığı için bebekler kalp atışlarını dinletmeyi önermiyor doktorlar diyorlar dünden beri düşünüyorum biz dün çok uzun mu maruz bıraktık diye ağlıyorum sürekli doktora da tekrar gidip sormak istemiyorum içim içimi yiyor işte bi zarar verdim gibi hissediyorum sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…