Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar yürüyüş yapmaya başlayanınız var mı? Ben kanamalı bir dönem geçirdim riskli diye başlamadım ama Çok şişkinim yürüsem rahatlardım sanki .

Üstüne de kaşar peyniri müthiş müthiş en çok kilo alan hamişler bu grupta mi olcak acaba ben söz vermiyorum çok yerim
Kilo almamak icin cok zorluyorum kendimi ama, soz veremiyorum gecende ya aserirsem diye Turk marketine gittim, ev su an cennet benim icin ama ben kenarda salata kemiriyorum

Kızlar yürüyüş yapmaya başlayanınız var mı? Ben kanamalı bir dönem geçirdim riskli diye başlamadım ama Çok şişkinim yürüsem rahatlardım sanki .
Benim de kahverengi akintim var diye doktorum yasakladi yuruyusu de sporu da. Ben de sistim ayni sekilde doktorun yurebilirsin demesini bekliyorum, insallah ilk trimester bitince geri donerim

Benim de kahverengi akintim var diye doktorum yasakladi yuruyusu de sporu da. Ben de sistim ayni sekilde doktorun yurebilirsin demesini bekliyorum, insallah ilk trimester bitince geri donerim
O zaman geldiğinde birbirimizi de gazlayalım o zaman canım Çok iyi olur .Psikolojimizi de kilomuzda dengeleriz hem doğumda kolay olur diyorlar hep yürüyüşle .

Kilo almamak icin cok zorluyorum kendimi ama, soz veremiyorum gecende ya aserirsem diye Turk marketine gittim, ev su an cennet benim icin ama ben kenarda salata kemiriyorum
Salata iyi yaa mide bulantısı için de iyi geliyor. ben bugün günlerdir istediğim salçalı makarna günündeyim hamileliği öğrendiğimden beri hiç makarna yememistim bugün çok heyecanlıyım (yükselen boğa)

Selam kızlarr
Bugün gittim tekrar kontrole 8+1 dim crl 1.45 cm ölçtü 7+5le uyumlu her şey yolunda dedi geçen hafta gittiğimde kalp atışını sadece göstermişti bugün dinledik çok şükür şimdi 1 ay sonra çağırdı ya nasıl beklicem ki o kadar cidden zaman geçmiyor sanki hiç

Hanımlar, merak ediyorumda siz eşinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu sohbet edelim biraz
Test getir dedim hamileysem seni öldürüm (kızım 2buçuk yaşında çünkü ) testi yaptım banyodan bi çıkışım vardı ki Allah muhafaza tüm gün hakaret rencide ağlama feryâd etmeyle geçti . Sonra beraber biraz ağladık çünkü ikimizde beklemediğimiz bi zamandı ama sonrasında şükredip yola devam etmeye karar verdik . Sağlıkla gelsin

İnsan istiyor ki cihazlar evde olsun sürekli bakalım napıyor kalbi atıyor mu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…