Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

O zaman geldiğinde birbirimizi de gazlayalım o zaman canım Çok iyi olur .Psikolojimizi de kilomuzda dengeleriz hem doğumda kolay olur diyorlar hep yürüyüşle .
Tabiii ki, her sey yolunda giderse yuruyus ve yoga / pilates istiyorum. Dogumu da kolaylastiriyormus hem :) insallah bir an once akintilarimiz bitip aktif hayatimiza geri doneriz

O zaman geldiğinde birbirimizi de gazlayalım o zaman canım Çok iyi olur .Psikolojimizi de kilomuzda dengeleriz hem doğumda kolay olur diyorlar hep yürüyüşle .
Normal doğumda yürüyüş çok iyi bana doktorum son ayda bayılana kadar yürüyeceksin demişti nitekim öyle yaptım ve ilk doğum olmasına rağmen baya başarılı buldu

Normal doğumda yürüyüş çok iyi bana doktorum son ayda bayılana kadar yürüyeceksin demişti nitekim öyle yaptım ve ilk doğum olmasına rağmen baya başarılı buldu
Sende mi normal yapmıştınbu sefer epidural düşünüyor musun yoksa tamamen doğal mı diyeyim pskolojimizi etkilemeden yapmamış anneler için

Sende mi normal yapmıştınbu sefer epidural düşünüyor musun yoksa tamamen doğal mı diyeyim pskolojimizi etkilemeden yapmamış anneler için
Nasıl doğarsa doğsun tüm anneler çekeceğini çekiyor zaten doğum artık tercih meselesi gibi bişey oldu kim nasıl tercih ederse öyle yapıyor

Hanımlar, merak ediyorumda siz eşinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu sohbet edelim biraz
Ben test yaptığımda silik çıkmıştı ama yine de içimi bir heyecan sarmıştı. Eşim uyanınca sen de silik bir çizgi görüyor musun dedim. Ben kendimden emin teste gerek yokkesin hamilesin dedi çok rasyonel bir adam

ertesi gün ben acillik olunca kanda kesinleşti. O mantıklı adam yerini heyecanlı bir kişiliğe bıraktı. Eve döndük 3-4 saat hamilelik sürecinin gidişati ile ilgili iş bölümü üzerine konuştuk. Benim ilk aylarda yatmam gerekirse yapacağı işleri, beslenmemde nelerin gerekli olduğunu, cinselliğin ne boyutta ne kadar yaşanacağını falan böyle geçti :)

Kızlar yürüyüş yapmaya başlayanınız var mı? Ben kanamalı bir dönem geçirdim riskli diye başlamadım ama Çok şişkinim yürüsem rahatlardım sanki .
Ben iş çıkışı hep eve yürüyerek gidiyorum. Kahverengi lekelenmem var ama doktorum herhangi bir uyarı da bulunmadı
Evet yaaa gamilelik öncesi pilates yapıyordum karnım çok güzeldi şimdi bir şekerpareye benziyor ahahhahah
Ayy aynı aynı bi de kilo da almadım ki göbek nasıl çıkabilir. Hatta kilo vermişim
Hanımlar, merak ediyorumda siz eşinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu sohbet edelim biraz
Ben hıy midem bulanıyor dediğimde sen hamilesin diyordu direkt. Ya saçmalama hemen tutar mı millet yıllarca uğraşıyor derdim reglim 2 gün gecikince kendisi dedi test yap test yap diye hahaha öyle kendi öğrendi. Duygusallık ağlamalar falan değişim bi duyguydu
Ben sade tereyağlı kaşarlı böyle efsane bişey ya offf
Oy onun yeri ayrı zaten

Biz de ilki baya heyecanlıydı kaza ile olmuştu duygusallaştık falan ikincisinde kendimiz istedik kızımız kardeş istiyordu biz cesaret edemiyorduk birincisinde yaşadığımız süreçten 2 ay falan denedik olmadı son ay oldu ama anlayamadık ilkinde yaşamadığım kanamayı yaşadım regl olcam sandım bir de yazlık bir bölgedeydik test falan da yapmadık gözümüz üstündeydi sonra artık acil den kan verdik öyle öğrendik hayırlı olsun diye tokalaştık

Bizde planlıyorduk eşimle korunmayı bıraktıktan sonra ilk iki ay olmadı sonrasında da açıkçası biraz korkmaya başlamıştım ki üçüncü aya hamile olduğumu öğrenince bir oh çektim adetim dört gün gecikince test aldım gizliden test aldım sonrasında hep sabah saatlerinde ilk idrar ile falan yapın diye yorumlar okuduğumdan aldığım günden sonraki sabah yapayım dedim o gün heyecandan uyuyamadım gece 3 te kalktım yaptım çift çizgiyi görünce eşimi kaldırdım testi gösterdim şaşkın şaşkın bakıyor saate bakıyor napıyorsun bu saatte diyor ama hala farkında olamadı beş dakika falan sürdü algılaması o anların kaydını aldım gülmekten ölüyorum şimdi ama keşke daha aklı selimken söyleseydim diyorum acemiliğimi konuşturmuşum resmen dibine kadar

Denicem canım teşekkür ederim evet geriden geliyor ama doktor geç döllenme olabilir dedi 7 sinde tekrar bi kontrol var onda belli olacak artık

İlkinde bende video ya çektim kendi tepkimide eşiminkinide sahura kalkmıştık önümüzü göremiyorduk ben gidip test yapmışım ne derdim varsaikimizde garip garp gözlermizi ovuşturuyoruz habire video da test yanlış demişiz en son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…