Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa canım benim canımmm.. Nasıl rahatladım şu yazdıklarınla.. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.. Benim bir de kilo artışı da 2.5 kg kadar (az mı çok mu bilmiyorum ama) olunca acaba normal mi her şey diye takılıyor insan.. Bel ağrısı özellikle kuyruk sokumu üzerinden yayılıyor sanki ve merdiven çıkarken bile zorluyor. O iyi olsun da ben razıyım ağrıya sızıya

Kızlar kontrol randevusu için hastaneyi aradım fakat doktorum izne çıkmış. Kontrol randevusunda bir daha ne zaman gideceğimi falan kararlaştıracaktık. Telefonunu falan da zaten randevu da alcaktım o da yalan oldu. Acaba bir daha detaylı ultrasondan sonra mı gitsem ortalama ne zaman çağırıyorlar? Gittiğim de tam 15+0 oluyorum

Doktorlar genelde 4 haftada bir çağırıyor canım, şu an kaç haftalıksın? Detaylı ultrason 20. Haftadan sonra oluyor

Haklısın canım ben de aynı şeyi düşündüm en iyisi havalandırmak bu sürede annemde kalmak google baktım kesin zararlı diye bişey yok çünkü bununla ilgili yapılan bir araştırma yokmuş

Kızıma hamileyken çok çektim kuyruk sokumu ağrısından oturma simidi almıştım o baya işe yaradı tavsiye ederim ağrın şiddetlenmeden iş yerinden otururdunuz yerden kalkamazdım bu simit işimi gördü baya

Detaylı için 20. Haftaya randevu verdiler. Şu an 14+5 im
Valla kuzum her doktorun yoğurt yiyişi farklı. Benim doktorum muayene kontrol şeklinde ilerliyor. Muayene ile kontrol arasında 10 gün, kontrol sonrası tekrar muayene arasında 2 hafta oynuyor. Yani ayda bir ücret veriyorum ama 2 kere gidiyorum

Detaylı için 20. Haftaya randevu verdiler. Şu an 14+5 im
Şu an riskli bir durumum olmadığı için ayda 1 muayeneye gidiyorum ben. 1 ay içerisinde istediğim kadar gitme hakkım var aslında ama kontrole gitmiyorum ayrıca. Sen de bir sıkıntın yoksa kontrole gitmeyip son gittiğin gebelik haftasının üstüne 4 hafta ekleyip o tarih için randevu alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…