Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bende sorayım doktoruma 7+2 ne yesem şişiyorum sanki çok yemişim gibi oluyorum. Sizinde yemeklerden sonra mı oluyordu?

Aynı şeyi ben de düşündüm memleketime mi gitsem sonra uzun yol zor olacak eşyaları vs al taşı burda doktorum olacak takibi yapacak bi şekilde eşim çalışıyor her an yanımda olamaz o şekilde geri vazgeçtim

bende beklemek istiyorum ama cok az lekelenme öluyor. agri felan yok ama 1damla 1damla koyu lahverengi leke oluyor .
Benimde öyle iş yapıyor musunuz evin içinde veya iş hayatınız var mı ayakta kalmaktan mı oluyor sizde
Bugün biraz ayakta kaldım kahve bi akıntım gelmiş lekelenmem şu zamanları hayırlısı ile bi atlatsak ins

Bnmde ara ara koyu kahverengi 2 3 damla şeklinde geliyor endişelenmeliniyim ilk gebeliğim eşime soylemedim korkmasın diye

Fikir almak istediğim bir konu var. Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim

Benim evden yaptığım bir e-ticaret işim var. Bu iş yeni ama ilerliyor. Çalıştığım aracı firmalar tabela istemeye başladı. Fatura kesiyorum şirket üzerinden hiçbir sorun yok. Hem daha çok platformda yer almak, hem de bilinirliğimi arttırmak için evime çok yakın bir dükkan buldum. Ufak ama işime yarar bir yer. Eğer sürpriz bebek haberi olmasaydı ben bir şekilde bu işi yaparım derdim. Oğlum 3 yaşında, seneye 4 yaşında olacak okula daha düzenli gider. Yardımcıyla birlikte yapardım.
Bu işe çok emek harcadım bebek doğunca kapatmak beni çok üzer. Daha önce kurumsal bir firmada çalışırken işi bırakmıştım-kendi isteğimle- çalışmamak beni çok yordu. Hem çocuk büyütmek hem de çalışmak istiyorum.
Hazirana kadar zaman var. Bu dükkan işine sizce girsem mi? Çocuğuma şu an bakan kişi de işi öğreniyor, bana yardımcı olmaya gönüllü. Tabi ilk zamanlar özellikle yenidoğan döneminde pek ilgilenemem de gibi. Orada bebeğe göre de bir düzen kurabilirim belki ama bilemiyorum. Ailem zaten bebekle ilgilen kafasında olur. Siz olsanız napardınız?

Kızlar şu an konuşulanlarla alakasız bi soru sorucam kusura bakmayın ama acı yemekler yiyomusunuz ? Ben baharatlı ve acı yapıyorum yemekleri sanırım .
Merhaba. Ben memleketim gereği çok baharatlı acılı yemekler yapar yerdim. Şuanda da öyle devam ediyoruö çünkü gerçekten başka türlü yiyemiyorum sç kalıyorum. Zararı var mıdır ki?

Çalışmak her zaman iyidir . Ama bebeğimiz doğunca ilk zamanlar fazlasıyla bebeğinizle ilgilenmeniz daha iyi olur. Ama emeğiniz de boşa gitmesin tabi . Ben memurum alabildiğim kadar ücretsiz izin alacağım bebeğimin en kötğ 1 buçuk yılını sadece benimle geçirsin istiyırum. Doğr doğmaz başkalarında büyüsün istemiyorum

Merhaba. Ben memleketim gereği çok baharatlı acılı yemekler yapar yerdim. Şuanda da öyle devam ediyoruö çünkü gerçekten başka türlü yiyemiyorum sç kalıyorum. Zararı var mıdır ki?
ya bende damak tadı olarak yoğun tatlar severim ve öyle de beslenirim.tüp bebek tedavimde doktor bitki çaylarından falan uzak dur demişti.acaba baharatlarda girer mi bunun içine diye aklıma geldi birden .yarın doktor randevum var.bu konuyu sorar buraya da yazarım

Yok zaten benim de öyle bir durum olmayacak aslında. Kimseye bırakıp gitmeyeceğim.
Hayatını bebeğe adamak çok kıymetli ama ilk bebeğimde çok fazla yalnız kaldım ve çok yıpratıcı geçti benim için. Bu sefer de kendimi unutmaktan korkuyorum.

Merhaba kızlar ben genel bir soru sorucam siz benden tecrubelisnizdir. Ben 6.hafta da kalp atışını duydun doktor biraz erken baktık haftaya tekrar bakalım dedi o güne kadar ara sıra kasık batmaları oluyoru ama 4gudnur bişey hıssetmıyorum gibi sadece göğüs de sıslık var normal mi ? Birşey hissetmemem ?

Selamlar ya bende kahverengi ve ara ara çok az pembe kanama geliyor şuan 7+4 gündeyim dr gittim yerleşme kanaması dedi ancak 1 haftadır böyle bu kadar uzun sürmesi normal mi her lavaboya gittiğimde kahverengi leke görüyorum napsam bilemedim en son 3 gün önce gittiğimde kesede kanama vs yok kalp atışı da gayet iyi dedii 1 cm imiş boyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…