Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de oğlum 2.5 yaşında nisan 2022 doğumlu mu belki o zaman da aynı gruptaydık burdaysanız eğer gerçi bu benim yeni hesabım da o zaman farklı bir hesap kullanıyordum

Kızlar selam. Tek bir doktora mı gidiyorsunuz acaba ? Daha önce gebeliği tecrübe etmiş anneler tek doktorla mı ilerlemiştiniz ? Etrafımdakiöer beni korkutuyor tek bir doktora gitme diye . Ama iki doktora birden nasıl gidilir ki? Çok düzensiz olmuyor mu öyle. Neticede kendi doktorumuz her şeyimizi biliyor ve ona göre hareket ediyor . Aynı sıklıklw bir doktora daha nasol gidebiliriz

Nasıl olur ki her şeyin iki kere yapılması demek değil mi bu bütün testler tahliller sonra doktorlara ne diyeceksiniz hiç söylemeseniz her şeyi iki kere yaptırmış olacaksınız bazı doktorlar kendi çalıştığı kurum dışındaki laboratuvarlarda yapılan testleri de kabul etmiyor mesela bir de iki kere masraf ben bilemedim belki daha güvenli mi oluyordur bu açıdan mı

Bana da o yüzden anlamsız geldi nasıl olabilir ki diye . Yakın zamanda bir kız arkadaşım doğuma girmeden sağlıklı bebeğini kaybetti. Doktor ebe ihmali diyor. Ve bana ısrarla sakın bir doktora tek gitme diyor. Bilemedim bende

Eger dr unuza guvenmediyseniz bi kac dr gorusebilirsiniz tabi ama doguma kadar karar vermek onemli diger sekilde cok yorucu ve zararli olur cok ultrason saglikli degil bebisler icin yurtdisinda cok cok az kontrol oluyo

Kızlar oğlumda cinsiyeti çok merak ediyordum. Çok baktım araştırdım karşıma sarımsaklı cinsiyet öğrenme çıktı. Şöyle anlatıyım sarımsak az ucundan ısırın az çigneyin sonrâ yutun eğer koku vücudunuzda her yere yayılıyorsa erkek ama sonra koku geçiyorsa kalmıyorsa kızmış.

Merhaba harkeze. Benim sonadet 13 Eylül du. Şuan hamileyim çok şükür 5+2 galiba çarşamba randevum var keresteyi gorebilirmiyiz acaba .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…