Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar meraba bugun 6+0 oldum. Sürekli bende gaz oluyor afedersiniz tuvalete cok cıkamıyorum 3 gunde bir oda az az sekılde. Benim gibi olan var mı progestan kullanıyorum fitil acaba o mu yapıyor
Merhaba bende 6 haftalık hamileyim progestan kullanımı bende mide bulantısı yaptı sadece bi doktorunuza danışın isterseniz ama gebelikte gazın fazla olması çok normal diyor doktor

Kızlar meraba bugun 6+0 oldum. Sürekli bende gaz oluyor afedersiniz tuvalete cok cıkamıyorum 3 gunde bir oda az az sekılde. Benim gibi olan var mı progestan kullanıyorum fitil acaba o mu yapıyor
bende tam 5 hafta oldum aynısı var ama farklı olan şey ben çok tuvalete çıkıyorum anlamadım dışarı çıkmaya korkuyorum ya

Kızlar çok kötüyüm bir kaç gündür aşırı bulantım var bugün yataktan çıkamadım resmen uyku ve bulantı , çorba içtim salatalık yedim bol bol ve meyve kesinlikle yemek yiyemiyorum ama acım da ilk iki hamileliğimdede bulandı ama bu kadar erken dğl bugün 5+2 ben 12. Haftaya kadar s*çtım

Ben de aynı vaziyetteyim mahvoldum resmen bu kadar erken beklemiyordum sekizinci haftada başlamıştı önceki gebeliğimde midem kavruluyor resmen her şey kokuyor bana asla yiyemiyorum sabah kendimi zorlayarak bir yumurta zor yedim benim ilkinde 20. haftada birden kesilmişti şimdi o zamana kadar sürerse ne yaparım diye kara kara düşünüyorum

Çok geçmiş olsun azar azar süt yoğurt içiniz alıyorsa yiyin çubuk kraker bide içiniz alırsa

Peki bulanıyor ve kusuyormusun yoksa sadece bulantı mı ? Ben mecbur yiyorum ağrısı öldürüyor mide hafif doluyken çok ta olmayacak o zaman daha az bulanıyor. Ya ağlıyorum resmen sürekli kusmuyorum da sürekli öğürüyorum çok kötğyüm eşim şimdiden bittik biz desene diyip duruyor

Çok geçmiş olsun azar azar süt yoğurt içiniz alıyorsa yiyin çubuk kraker bide içiniz alırsa
Yoğurt iyi geliyor o an ama sonra ekşitiyor midemi. Bilmiyorum ya bulantıların bu kadar şiddetli olduğunu hatırlamıyorum bi öncekinde

Yoğurt iyi geliyor o an ama sonra ekşitiyor midemi. Bilmiyorum ya bulantıların bu kadar şiddetli olduğunu hatırlamıyorum bi öncekinde
Benim 6. Haftada basladi, mide agrisiyla beraber bulanti ve biri yumrukla sikiyormus gibi hatta buyuk abdestimde sari renk olunca korkup dun ic hastaliklarina gittim, tum batin ultrason ve bir suru kan bakildi bi sorun cikmadi allahtan :/ bana doktor gebelikle beraber sindirim ve emilim bozulabiliyor vs gbi bisey demisti. Hala midem kotu mesela, yemek yiyebiliyorum ama meyve ve kuruyemis hic icim almiyor ya, bide aybasi kanlar guzeldi dun baktirdim bir tik kanim dusmus, kansizlik baslicak sanirm :// ilk defa demirim dusuyor

Selamlar kizlarr ben de mide bulantisindan muzdaribim gecen gunde yazmistim cok kotu valla ilk kez yasiyorum prilam ilacini oneriolar devam ederse onu kullanicam

Bir de tahlil konusmussunuz ilk hamileligimde de herhangi bir kan testi olmadim acikcasi zorunlu mu neye dayanarak yapilio bu testler bilmiyorum her dr un kendi tarzi var diye dusunuyorum

Geriden geliyorum yine temizlik konusmussunuz valla siliyorum supuruyorum asiyorum kaldiriyorum yavas yavas ama ben yapiyorum Allah a emanet 2,5 yasinda kizim bez birakma surecindeyiz kucaga aliyorum bla bla yani oyle hic bisey yapmamak gibi bi durum olamaz

Ben nerdeyse bir haftadır büyük abdestime çıkmadım o da beni mahfetii resmen 2 kilo aldım gaz kabız bulantı..
Selamlar kizlarr ben de mide bulantisindan muzdaribim gecen gunde yazmistim cok kotu valla ilk kez yasiyorum prilam ilacini oneriolar devam ederse onu kullanicam
Canım bende daha önce prilam kullandım fayda etti ama erkenden de başlamak istemiyorum ilaç sonuçta diye ama kötüyüm

Kızlar çok kötüyüm bir kaç gündür aşırı bulantım var
Ben de aynı vaziyetteyim mahvoldum

Kızlar Mide Bulantısı yaşayan herkes için bi öneride bulunmak istiyorum;
Eşim araştırıp keşfetmiş bunu ama inanılmaz rahatlatıcı bişe.
Benim sürekli olmuyor bulantı ama arada oluyor;
BUZ. Evet inanılmaz ama gerçek ağzınıza buz alın eridiğinde geçmemişse 2. Buzu atın. Max 2’de rahatlatıyor. Şok olmuştum ben de. Deneyin sizler de kuzular inşallah size de faydası olur

Ben kusmuyorum şu an ilerleyen zamanlarda ne olur tabi bilemiyorum önceki gebeliğimde de kusmadım ama şöyle yemek resmi görmeye birilerinin yemek yediğini görmeye yemek kokusuna tahammülüm yok midem bulanıyor bulanıyor ama sürekli sabah bulantıyla kalkıyorum akşam yatana kadar arada belki bir iki saat geçerse rahatlıyorum o da çok nadir zorla yemeye çalışıyorum işte olduğu kadar ilk üç ay bebek bizim değerlerimizden besleniyor diye hatırlıyorum direkt bizden değil de o yüzden de çok kendimi zorlamıyorum ama gene de tabi hiç yememek doğru bir hareket değil güçsüz düşebilirim böyle bir handikap benimki

Aynı nasıl tarif etsem diyordum gerçekten sanki biri midemi sıkıyor öyle bir baskı hissi boğazımda da öyle daha da yolumuz uzun Allah yardımcımız olsun

Denicem hemen sağol bebeğim inşallah çözer varya çok dua ederim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…