Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hayirli olsun canimmm hosgeldin aramiza

Kızlar sabahın 5 inden günaydın :)
Başı dönen var mı? Sadece filmlerde olur sanıyordum
Gece yatağa giderken başladı hala devam ediyor
Ayağa kalkıncs düşecekmişim gibi hissediyorum
İnşallah normaldir

Evet bu ben benim en belirgin hamilelik belirttim baş dönmesi oldu sürekli tansiyonum düşük bir de yemeden içmeden kesildim muhtemelen kan şekerim de düşüyor olabilir ama benim dünyam dönüyor resmen baş dönmesi başlayınca yani duvarlardan tutup öyle yürümeye çalışıyorum eğer ayaktaysan çok dikkat et canım beni doktor bu konuda uyardı

Bende de oluyor böyle tansiyonu düşünce insanın yer ayağının altından kayıyor gibi oluyor ya o his

Benim istahım açıldı ya habire yemek istiyorum kilo aldım şimdiden nolcak sonum bilmem

Günaydın. Ben ilk gebeliğimde 27 kilo almıştım. 60 kilo ile gebe kalmıştım. eğer kilonuz düşükse daha fazla kilo alınabiliyor. Bu gebeliğimde zaten kilolu olduğum için doktorum en fazla 7-8 kilo almam gerektiğini söyledi. yani dikkat edeceğim ben. sigarayı bıraktığımdan hep bir şeyler atıyorum ağzıma. midem bulanıyor aslında ama iş olsun diye yiyorum.
pazartesi benim de kontrolüm var 7+5 olacağım. bakalım nasılmış minnoş

5+5 gözüktü bende pazartesi canım darısı başına inşallah gözükür bence senin de, ama çok minicikti. embriyoyu göremedik olsun o da sonra inşallah
Maşallah inşallah ünşallah ya zaten çok bekledşm bu anları ama hmn görmek istiyorum içimde kalmış sanki

Ben 54 kilo ile hamile kaldım. Doktorum gebelik sonunda 10-14 kilo civarı beklentimiz var dedi . 6 dan az ya da 20 den fazlası bebek içinde anne için de risk dedi. Ben zayıf olmama rağmen doktor ilk üç ay 2 kilodan fazla alırsan ona göre tekrar konuşuruz dedi özellikle ilk üç ay max 2 kilo almak gerekiyormuş.

kesinlikle dikkat etmek gerekir ben yapamamıştım. bebek kilo alsın diye de son zamanlarda abarttım sonuç 2, 5 kilo doğdu bebeğim. yani çok az kiloyla gebeliği tamamlayıp kilosunda bebek doğuran daha çok. aldığımız kilonun bebeğe bir faydası yok yani.

Teşekkür ederim, size de geçmiş olsun insanın yaşam kalitesini resmen sıfırlıyor.
Tansiyonum düşmüş benim ölçtüm doktor ondan olmuştur dedi.
Allah'tan evden çalışıyorum dik otururken bile dönüyor sanki ama gece kadar kötü değilim.
Doktor çubuk kraker bulundur dedi belki size de iyi gelir.
Öğlen çocuğu okula bırakacağım inşallah tamamen geçer bu şekilde araç bile kullanamam

Bende de oluyor böyle tansiyonu düşünce insanın yer ayağının altından kayıyor gibi oluyor ya o his
Evet evet benim de öyle olmuş tansiyonum düşmüş. Bulantı, diğer belirtiler hiçbir şey değilmiş bu baş dönmesi hem tehlikeli hem de inanılmaz rahatsız edici.
Umarım hepimiz için geçici bir şeydir

Benim de ilk gebeliğim ben de bir problem var sandım benim de özellikle geceleri daha çok dönüyor ama bebeklerimiz sağlıklı olsun da önemli olan o

Benim istahım açıldı ya habire yemek istiyorum kilo aldım şimdiden nolcak sonum bilmem
Aynı durumdayım çok iştahlandım
Oğlumda 25 kilo almıştım.. bunda dikkat edeceğim dedim ama ağzımı durduramıyorum.
65 ile hamile kalmıştım oğlumda 90 la doğuma girmiştim
Bunda 75 ile kaldım 100 le girerim artık böyle giderse
Boyumda 1.78 dev gibi olurum
Kendime çeki düzen vermem lazım

Annem bana hamileyken 30 kilo almış bakalım bende durum ne olacak

Arkadaşlar günaydın biz ultrasona göre 7+5 iz belki haziranda bile olmayacak doğum biraz önde normalde bugün 7+3dük yani ben bu grubu terk ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…