Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kese göründü kalp atışı için ay sonu gel dedi ilk beta 1001 çıktı max 5 6 hafta tahmine göre ikizlerde değer çok yüksek oluyor değil mi ? baban ikiz teyzem ikiz tırstım bir an
Ne zaman öğrendin kaç haftalık betan 1001 çıktı ?

Cuma günü test yaptım 1001 çıktı kese görmedi dün tekrar gittim kese bebeği gördü kaç haftalık dedim kalp atışı duymadığım için tam ölçüm yapmadım duyunca yapacağım dedi ama çıktı verdi orda 5 h yazıyor ay sonu kalp atışı için tekrar gel dedi

Yok canım 5 hafta ise son adet tarihin belkş geç döllenme yerleşme filan derken betan normal. Beta filan takılma ama çoklu değil gözüküyor betana göre güldürdün beni babam ikiz teyzem ikiz diyor

Yok canım 5 hafta ise son adet tarihin belkş geç döllenme yerleşme filan derken betan normal. Beta filan takılma ama çoklu değil gözüküyor betana göre güldürdün beni babam ikiz teyzem ikiz diyor

Okuyunca tırstım bir an valla 14 yıl sonra zaten sil baştan başladım ikizle kafayı yerim artık
valla genlerde ikiz dolu hem anne tarafı hem baba tarafı kimsede çıkmadı bende çıkarsa :)

Kızlar bu arada cips çekirdek konusu için, cips pringles yedim ben bi de son hafta 2 gün de 1 mısır patlatıp yedim ama tuzsuz yaptım üzerine az tuz attım. mısırda da folik asit varmış ve ve hamileler için iyi bir atıştırmalık diyor hastane sayfalarındaki bilgilendirmelerde.
Çekirdek için de, kabak çekirdeği çok faydalıymış 2 avuç kadar tüketin diyor, bebeğin beyin ve kemik gelişimimde çok faydası varmış. Ay çekirdeğini bilmiyorum ama.

Alttan mı karından mı baktı acaba

Merhaba, sizin sigortanız doğum teminatlı mı acaba? Benim de tss var, yenileme zamanı geldi. Doğum teminatı ekletsem mi ekletmesem mi kararsız kaldım. 6 ay bekleme süresi var. Yani 2. Senede mecbur teminat eklemek durumunda oluyoruz sanırım. 2. Sene fiyatın daha yüksek çıkma ihtimali var mı? 2 sene ekleyince aslında hemen hemen aynı paraya geliyor. Avantajları da var tabi ama kararsız kaldım o yüzden? Şu an sigortam var yazısını görünce size danışmak istedim

Kizlar kahve akinti veya hafif lekelenmeler yerlesme kanamasidir, asiri yogun degilse ve asiri agrili degilse hic strese girmeyin.
Ben beta baktirdigimda doktora gore 3 adete gore 4 haftalikken beta 2300 du, 5 haftalik baktirdigmda 7000 di benimde yuksek ama burda biri betanin yuksekliginin ikiz olmasiyla alakasi yok demisti bilemiyorum bende kalp atisi icin 7 haftayi bekliyorum ilk 4 de gidip alttan minnak kese gormustu.

Midesi bulanan kisi icinde cok normal bende 6. Haftya kadar hic bir belirti yasamazken 6+3 oldum ve 3 gundur surekli midem bulaniyor. Midem hep kavruluyor gibi, daha 2 hafta once ici peynirli tursudan 1 paket yemistim simdi onu dusununce bile midem bulaniyor hic canim istemiyor
Bide son olarak bu goguslerimiz daha ne kadar buyuyecek

Suan bu mesaji yazarken bile midem bulaniyor ya

Son olarak bende tedirginim, hep "acaba kalbi atmaya baslamismidir yoksa kalbi atmiyormudur"
"Acaba icinde bebek olusmusmudur, yoksa bos gebelikmidir"
Bunlar surekli aklima, hatta kiz ark nasil dayaniyorsun 7. Haftana kadar ben olsam bin kere gitmistim dedi
Ne bileyim cok sabirsizim aslinda ama bekliyorum.

Bu arada ben devlete gidiyorum ama cumartesi paket arastiricam, ben kontrol devlette dogum ozelde olsun isterim, esim de medipole bakalim dedi ama hic guzel yorumlari yok (
Siz ne dusunuyorsunz bu konuda, istanbulda yasiyorum tavsiyelerinize acigim

Bu arada bebis supriz oldu ama benim tamamlayici saglik sigortam var yatarak, seneye cocuk dusundugumz icin fiyat aldik sadece dogum muaynesiz sekilde bize 90 bin lira fiyat verilei, alianz sigorta bide bekleme sureside var, bagli oldugu hastanelerde dogum yapsak sadece daha uyguna gelir yani..

selam. Benim 5+4 hemüz bulamtı yok. Ciddi göğüs yanmam şişmesi vardı ama dünden beri baya geçti gibi gece rahat yatabiliyorum. Bu kadar erken geçmesi normal mi ya şimdide onu diyorum önceki iki hafta geceler acı çekiyordum resmen yanmasından

Sigorta kapsamları çok daraltıldı kızıma hamileyken eşimin şirketi bizi de sigortalamıstı çok cuzi bir ücret ödemiştik ve en lüks yerde muayene olup doğum yapmıştım şuan kendimiz ödedik ama kapsam daraltılmış o dahil değil bu dahil değil şu kadarını karşılıyor deniyor ben de pişman oldum yaptırdıgımıza gerçi sadece annelik teminatı değil bizimki tüm ameliyatlar muayeneleri kapsıyor Allah korusun ne olur ne olmaz dedik şimdi ocakta da yenilicez mecburen ama doğumdan sonra tss ye gecerim diye düşünüyorum biz acıbadem sigortaya 70 bine yakın yuttu kızımınki ile birlikte

Merhaba canım evet benim de Tss var ve doğum teminatlı. yeniletseniz bile doğum teminatı ekletirseniz yine bekleme süresine dahil oluyosunuz. Bekleme süreli her şirketten şirkete değişiyor. benim 1 yıldı. 2. Yılım yenilendi aktifleşti doğum teminatım da ama dahaca kullanmadım türkiye’ye gelince bakacağım önümüzdeki ay çünkü gebelik kontrolleri testler filan her şey dahildi, yurtdışında hep ücretini ödüyorum. Sağlık olsun da yeter ki sorun değil

Fiyatlara gelince, fiyatlar kişiden kişiye, şehire, yaşa ve önce ki ya da şu an ki poliçelerinizi ne kadar kullandığınızla ve hatta mevcut rahatsızlıklarınız varsa hepsine göre değişiyor fiyatları. Hatta muaf da bırakılır rahatsızlık varsa bazı şeyler. Herkesin fiyatı farklıdır yani. Mesleki olarak da bildiğim şeyler :)
Ama şunu söyleyebilirim gelecekte gebekik düşünen kişi poliçe fiyatları artsa bile daha karlı olur, çünkü ona göre hastane doktorlar lablar doğum fiyatları ve doğum sonrası çocuk anne kontrolleri filan da derken kata kat artıyor zaten. Bu son yıl poliçem yenilenirken çok artmış fiyatı indirim almama rağmen ben de şok oldum yüksekti, ki geçen yıl neredeyse hiç kullanmamıştım bile poliçemi yani 3 kere filan 2’si de zaten acilden kullanımdı
Ama şu anda sizlerden gördüğüm kadarıyla ortalama hastane fiyatlarına karşılık yine de karda olabildiğimi görüyorum ki düşündüğüm hastane doktor fiyatları ne dahaca bilmiyorum zaten.
Umarım faydalı olmuştur, soracağınız başka şey varsa yardımcı olmaya çalışırım

Bence bizim pskolojide iyi degil, benim acimiyor cok ama buyudu her sabah uyaninca allah allah az kuculdumu acaba neden kuculdu diye takiyorum ahahha temiz delirdik

Canım artık gebesin o yüzden kapsamazlar, bekleme süresi gebelik öncesi bekleme süreleridir. Şu an gebe olarak kapsayan bikaç şirket var birisi demir sağlık diye biliyorum arayıp bilgi alabilirsin

Bence bizim pskolojide iyi degil, benim acimiyor cok ama buyudu her sabah uyaninca allah allah az kuculdumu acaba neden kuculdu diye takiyorum ahahha temiz delirdik
Evet ya sabah dedim ki bu sütyenin kopçasını kaç gündür sona takıyordum hugün geniş geldi ortaya taktım neden böyle küçüldü diye heyheylendim . 9 ay nasıl geçecek acep

Kızlaaaaar 11 Ekim cuma beta 23.6 idi 12 Ekim cumartesi 37 çıktı bugün 16 Ekim 117 çıktı nasıl düzenli artıyo mu doktora yarın gidicem
Minimum %60 oranında artıyosa her şey yolundadır. Ki öyleye benziyo canım hayırlı olsun yeniden. Ama bence çok fazla üzerine düşüp sürekli yaptırıp kendini strese sokma. Benim doktorum 1 kere yaptı geçti o da benim isteğimleydi.

Evet ya sabah dedim ki bu sütyenin kopçasını kaç gündür sona takıyordum hugün geniş geldi ortaya taktım neden böyle küçüldü diye heyheylendim . 9 ay nasıl geçecek acep
Benim de böyle dün ve bugün göğüs açısında çok şükür rahatladım zonklamıyor acımıyor, büyüklüğünü algılamadım normalde de büyük olduğu için aynı gibi
Bulantı dün gece hafif bi olur gibi oldu uyudum geçti, arada hafif oluyo gibi oluyo geçiyo çok şükür şu an için yok bir şey. Hep bi buz gibi soğuk su içme dürtüm var ama içip içip tuvalete koşuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…