Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Evet ya çok iyi geldi bana da burası

Son adet tarihi başlangıcını baz alıyorlar. Ona göre takip ediliyor her şey

Doktor ve hastane çok önemli yenidoğan yoğun bakım olmalı aksi durumlar için ben ilk bebeğimde çok doktor arastırdım ama şimdi abartmış oldugumu düşünüyorum yani tabi ki iyisini araştırın ama bazı seyler nasip kader aynı doktora giden iki arkadaşım biri çok överken birisi çok sorunlar yaşamış o yüzden kasmamak lazım. Benim suyum önce geldiği ve hiç açılma sancım olmadığı için sezeryan oldum doktoruma güvendim sonrasında ben biraz narinim herhalde zor toparladım ama bir tanıdığım sezeryanın ertesi gün hiç olmamış gibiydi yani burdan da her doğum kendine özele varıyoruz ne kadar araştırırsanız araştırın sizinki başka olacak o yüzden biraz akışına bırakmak lazım derim nacizane

Kızlar günaydın bugün 4+6 olduk, inanılmaz uykum var gece 9 da yatıyorum sabah 7:30 da uyanıyorum. Gün içindede uykum var hep. Onun dışında bugün beta baktırsam mı tekrar diye düşünüyorum ama bilemedim. En son 3+6 da beta baktırdım:1315ti . Daha doktora hiç gitmedim. Birde ne yalan söyliyim ikiz gibi hissediyorum yaa bilmiyorum ailemdede ikiz var. İnşallah hayırlısıysa olsun bir oğlum var zaten aslında birtane yeter ikitane ile kafayı yerim ama ikiz farklı ya çok tatlı oluyor

merhaba kızlar kese ve kalp atışını kaçıncı haftada duydunuz gördünüz :)
Merhaba
Ben ctesi günü 2600 beta ile öğrendim ve 1 mm kese gördük belli belirsiz. Bugün 5+4 teyim keseyi net gördük 9 mm . Kalp atışı için 2 hafta sınra gelin dedi. Daha erkende duyulurmuş ama garanti olsun strese girmeyin diye 2 hafta sonra gelin dedi

anladım sağlıkla kucağına al inşallah canım benim şuan 5+1 haftaya salı günü kese için çağırdı 6 haftalık oluyor acaba kalp atışını da duyarmıyım ki çok heycanlıyım :)

anladım sağlıkla kucağına al inşallah canım benim şuan 5+1 haftaya salı günü kese için çağırdı 6 haftalık oluyor acaba kalp atışını da duyarmıyım ki çok heycanlıyım :)
Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun. Belki duyarsınız :) duymazsajız da telaş yapmayın 7 haftadan sonra genelde duyuluyor herhalde .

Günaydın 3+6 da 1315 ise bence ikiz olabilir ya :))) hayırlısı olsun sizij için. Çok erken öğrendiğiniz için günler geçmiyordur :))) ben 5+0 da öğrendim böyle de geçmiyor günler gerçi:))

Arkadaşlar arada gelen hafif kasık ağrıları herhalde normaldir değil mi? Yani tamamen hissiz olamayız herhalde. Hafif sızlamalar vs normaldir herhalde

Kızlar merhaba. Hepimizin bebekleri hayırlı olsun. Sağ salim kavuşalım inşaallah. Bende bugün 6+4üm ilk defa bugün hastaneye gidicem. Daha önce hiç gitmedim. Erken gitmek istemedim. 5.haftalarda lekelenme yaşayan var mı? Benim 6+0 a kadar ara ara 1 hafta lekelenmem oldu. Şuan çok şükür 4 gündür yok. Böyle lekelenmesi olup daha sonra herşey yolunda olan var mı?

Merhaba ben de bugün 6+3üm 4. Haftada kahverengi ince çizgi şeklinde lekelenmem oldu birkaç gün sürdü sonra geçti kırmızı aktif kanama olmadığı sürece problem olmaz içiniz rahat olsun

Merhaba ben de bugün 6+3üm 4. Haftada kahverengi ince çizgi şeklinde lekelenmem oldu birkaç gün sürdü sonra geçti kırmızı aktif kanama olmadığı sürece problem olmaz içiniz rahat olsun
Dr um 10. Haftaya kadar düşük tehlikemiz var dedi. Korkuyorum. İnşaallah bişey olmaz. Ama bişey olacak olursa da Rabbimden iyi kimse bilemez. Dua ediyorum. Elimden başkada bişey gelmiyor.

Benimde hep peçeteye kahverengi lekelerim geldi. Kırmızı yada pembe lekelerim hiç olmadı çok şükür.

Günaydın 3+6 da 1315 ise bence ikiz olabilir ya :))) hayırlısı olsun sizij için. Çok erken öğrendiğiniz için günler geçmiyordur :))) ben 5+0 da öğrendim böyle de geçmiyor günler gerçi:))

Kese göründü kalp atışı için ay sonu gel dedi ilk beta 1001 çıktı max 5 6 hafta tahmine göre ikizlerde değer çok yüksek oluyor değil mi ? baban ikiz teyzem ikiz tırstım bir an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…