Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim ilk beta 361 cıktı yarın tekrwr baktırıcak senin ki kaçtı?
Ben ilk baktirdigimda 2130 cikti ama ben baktirdigimda 3 4 haftalik olmus bile, senin cok yeni diye o değer ama cabuk yukselir, burda kizlar hesapliyordu 24 saate 2 kat artmaliymis sanirim saglikli artis icin.
Bana doktor 2. Kere beta hcg istemedi, direk 2 binde ogrendim diye sanirim

Var benimde 3 gun gecikmeyle ayni boyle silik gelip saatler sonra belirginelsti :)) bir de kaset test yapin ve kan verin derim, kaset test umitlenmemeniz adina kanda kesinlesmesi icin :) 2. Test muhakkak lazm bence garantilemek icin
Yaptım kan testi dayanamayıp çok yeni ama evet varmış

Evet canım sen sabretmıssın ben sabredemedım ne iyisi öyle

Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım. Şuan adetim 7 gün var. Beklemedeyim. Sat 13 eylül. Çok heyecanlıyım. Güzel haberler alacağımız günler olur inşallah

5+4 üm ama henüz doktora gitmedim. Salı randevum var umarım kese karından görünür. Bu ikinci gebeliğim ilkinde her gün beta hcg baktıran süreçte 3 farklı doktora koşan ben acayip rahatım. İkinci gebelik daha rahat geçiyormuş :)

Zaten değeriniz yuksekmis neden 3 hafta sonra dedi ki garanti olsun kalp atışı diye mi acaba

Zaten değeriniz yuksekmis neden 3 hafta sonra dedi ki garanti olsun kalp atışı diye mi acaba
Bende kalp atışı icin oyle dedigini dusunuyorum, 2. Kere beta bakmamasinida direk 2 binle ogrenmeye bagliyorum. Bende 3 hafta sonraya randevu aldim bakalim

Tecrube olunca tabi, aslinda kese olusumu ve kalbe kadar gitmeyede gerek yok aslinda, cunku zaten kese, fetus ve kalp olusana kadar sanirim doktorlarda beklemede, ama benden 8 tup kan 1 idrar tahlili alindi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…