2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Sizi bilmem ama ben ikna oldum Yani olmak da zorundayız. Ben kendimi psikolojikman hazırlıyorum. İnsan nasıl hissediyorsa ona dönüşür.Gencim, sağlıklıyım, enerjiğim
He yok o kısma bende çok okeyim bilim tersini bile söylese hayat enerjime güveniyorum hallederizciyim yaş olayına çok takılan biri değilim muhtemelen 60 yaşlarında da sürekli gülen hayata şükreden beachte dans eden biri olurum

Son düzenleme:
Mantıken de öyle. Doğal düzen o çocuğa bakabilmemiz için bizi dirençli hale getirir. Yoksa bu yaşta ne kafa kaldırır, ne de bakabilecek enerjiye sahip oluruz.
evrimsel psikolojide bence de böyle olmalı gençleşelim dinçleşelim ki bu yaşta çocuk bakabilelim

Zaten yumurtalıkların da, rahmin de bunu doğruluyor. Kalitesiz yaşlı yumurtalıklar hiç o bebeği kabul edip, yeni bir yaşam oluşturur muydu?
rahim bir bebeğin tutnabileceği en kötü ortammış. yeni izledim bun. yani kolumuzda bacağımızda bile daha kolay geşlişip buyurmuş ve rahim çok zr bir ortammış. kabul etmesi zaten %90 sağlıklı hucreler demek oluyor

Çok teşekkür ederim cnm içim rahatladı sizin oglusunda ömrü uzun olsun. Zaten el yıkamaktan artık eller mahvoldu

Oh ne güzel ev şenlikli sizin bayağı :) bizimde köpeğimiz var ama kedilerin bağırsaklarında oluyor diye belirtildiği için o yüzden kedi diye sordum aslında. Dediğiniz gibi yeşil sebzeleri önce karbonatlı su da bekletiyorum sonrasında ayrıca sirkeli su da bekletiyorum :)

Kizlar size bir soru ilk çocuğunda sallanan sandalye kullanan oldu mu. Gereksiz masraf etmeyim diye ilkinde almamıştım ama sornadan da pişman olmuştum en az 40 dk emzirince.. hayalimde sallanarak yattigim yerden uyutmak var ama ne kdr kullanışlı bilemiyorum kullanan varsa yorum yapabilir mi

Oğlum olsa garanti veriyorum ki durmazdi ama bu minnoş bakalım nasıl huylarla gelecek ne bebek arabasinda durdu ne kanguruda ne oyun halısında hiçbir yerde durmak istemiyordu oğluşum
Benim kızım da aynıydı hiç birinde durmadı hepsini boşuna almış oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…