2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar merhaba birşey danışacağım size uzun süredir giremedim iki bebekle doğduğundan beri kızım 1 kiloya yakın alıyordu kilosunı bu ay 600 gram almış sadece, eli hep ağzında bu aylarda kendini tanır derler ama diyorum acaba doymuyormu 3ay 11 günlük 5.600 kilomuz siz ne düşünüyorsunuz bebeklerinizin kiloları nasıl?
haftada en az 150 gram almalı dedi bana hemşire ama bilmiyorum herkes başka bir şey söylüyor bu çocuk bakımı konusunda . 4. aya doğru kilo alımı azalır meme reddi olacak dedi doktor bana büyüyor etrafı keşfederken aktif ememiyor dedi

arkadaşlar selamlar

az önce yanlışlıkla kızımın göz pınarına colinox gaz damlası kaçırmış oldum :KK43: çok kötü oldum ya hemen yıkadım tam içine girmemişti ama göz çevresi kızardı. bu durumu yaşayan var mı ne yapmalıyım ?

arkadaşlar selamlar

az önce yanlışlıkla kızımın göz pınarına colinox gaz damlası kaçırmış oldum :KK43: çok kötü oldum ya hemen yıkadım tam içine girmemişti ama göz çevresi kızardı. bu durumu yaşayan var mı ne yapmalıyım ?
Gaz damlaları zeytinyağli oluyor genelde dogal içerikli korkma canım sıkıntı olmaz arada yika yine gözüne süt sık emziriyorsan

Kızlar bebisler 4.ayda elinde oyuncak falan tutup incelemeye basliyor mu unuttum ben ya bir kızım var ama 8 yaşında aradan zaman geçti çok . Oyalanmaya ne zaman başlar mesela uyumayı azaltmayı ne zaman yapardi kizim 3 aylik şuan artık oyalansin çok istiyorum hep kucakta hiç bir iş yapamıyorum hep huysuz ne yapicam bilmiyorum uykusu da az 30 dk hep

X