2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canım benimde 2 tane miyom var biri 7 biri 3,5 cm benimde arada ağrım çok oluyor ama miyom mu gaz sancısı mı bilemedim doktor ikisinde normal dedi.Ve çaresi yok

Canım, Pelvis iki kalça kemiğinin olduğu yer leğen kemiği doğuma hazırlık gibi düşünebilirsin onlar şekil değiştirdiği için ağrı oluyor. Normalde inan diğerini bende anlamadım
Ben de geçen hafta vardı ben çok oturduğum için oldu sandım tabi yeri doğru anladıysam 2 gün içinde kendiliğinden geçti

Kizlar ya dün aksamdan beri sağ alt karnimda bikini bolgesinde bi ağrı acı arasi bisey var uyuyunca gecer dedim ama sabah kalktim yine ara ara yokluyo var mi yasayan

Aile hekimin mi, kadın doğumcun mu izinli cumaya kadar bilmiyorum ama aile hekimin izinliyse ordaki başka bir doktor da ilgilenir. Sağlık ocağına gidip bilgi alabilirsin.

evet bence de o yüzden ama şekerin çok kötü değil canım ona üzülme
Hepinize teşekkür ederim kızlar aile hekimi izinli kadın doğum doktoru randevumuz da pazartesi biraz strs Yaptm

Gayet mantıklı böyle şeyler kullanilmayabiliyor. Kullanılsa bile 6 7 ay kullanıyorsun. Güzelmiş güle güle kullanırsınız insaallah

Burada şuramda ağri var buramda ağrı var diyen herkese BENDE DE VAR diye yazmak istiyorum. Gerçekten bedenim hergüne yeni bir icat çıkarıyor. Yani hiç bir yerim ağrımasa kolum bacağım ağrıyor.
Bugünkü gündemim şu şimdilik: Tansiyon ölçümü yapmalı mıyız? Benim sürecimde en son 11+6da tansiyonum ölçüldü. Suan 14+3teyim. Sürekli düşük çıkıyor. Doktoruma tansiyon aleti alayım mı dedim. Sende anksiyete var önermem çıkmaz ama çıkarsa hissedersin 3. Trimesterde al dedi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Bünye olarak düşük tansiyonlu birinin zart diye tansiyonu cikar mi?

gizemligunler yaş ve ikili orta riskli çıkmış diyebiliriz. Ben bunu özelde yaptırdım. Sadece biyokimyasal riskim 1/400küsur birsey çıkmıştı. Doktorum buna tamamen düşük risk diyemeyiz. Gri deriz demişti. Ben zaten fetal dna yaptırdım onu bekliyorum.

Şimdi konuştum sonucun iyi dedi bana.
Bende yaptırdım onu sonuç bekliyorum aynı şekilde. İkili içinde sonucun güzel dedi bana

Şimdi konuştum sonucun iyi dedi bana.
Bende yaptırdım onu sonuç bekliyorum aynı şekilde. İkili içinde sonucun güzel dedi bana
Benim doktorum böyle söylemişti ama yani ikili gercekten çok tırt bi test %65 dogruluk mu olur surada yazi tura atsak daha dogru sonuc verir herkesin orta riskli çıkıyor ben sallamamıştım

Karnımın sol altında bişeyler hissettim bugün ama bebek mi emin olamadım. Nasıl anlayacağız Devamını hissedersem bebek demek mi oluyor?

Eğer hissettiğim şey bebekse devamı olacaktır değil mi? Yarın yarından sonra falan hissetmezsem bebek değildir diye düşünücem kendimi öyle şartladım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…