2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Teşekkür ediyorum gün aşırı görüşmek zorunda kalınca tedirgin oldum. Bendede negatif çıkınca. Sizin oglunuzunda ömrü uzun olsun

Kızlar iyi akşamlar, ya ben 1 ay önce prmağımı kapıya sıkıştırdım. Baya açık yaraydı. Dikkat ettim ama şu an kapandı. Ama orası sert ve şişlik var. Dokununca da acıyor biraz, hemşire enf gözükmüyo demişti ama içim rahat etmiyor sağlık ocağında crp bakılır mı

Evet bakılır canm sabah alniyo

Canım crp bakılıyor sağlık ocaginda ama benim de geçen yıl eylulde yüzük parmağımla ilgili kötü bir anım oldu, hala yüzük olmuyor o parmağıma, şişlik oluştu ve asla gitmiyor kemiklesme gibi oldu desem yeri orda tabi nerdeyse 1,5 yıl oldu artık acımıyor rahat da kullanıyorum ama o şişlik benle gider

Kızlar ya bende miyom var arka rahim duvarımda ve 5 cm di. Geçen ay acayip bir ağrı çektim. 2 gün yatakta inledim resmen. Bagirsaklarima aşırı baskı oluyordu, lavaboda yine aşırı baskı ve sancı hissediyordum, hele sancı girdiği anda nefesimi kesiyordu sanki. Malesef bu ay yine o sancılar uğradı bana 2. Miyomum da çıktı.
Merak ettimde yaşayan varmi acaba dogum sancisida böyle bir şey mi? Yani miyom agrisi çeken ve dogum sancisina benzeten var mı yaşayanlardan?

Allah Allah neden acaba. Ben pelvis ağrısı nedir nereye nasıl vurur onu da bilmiyorum
Canım, Pelvis iki kalça kemiğinin olduğu yer leğen kemiği doğuma hazırlık gibi düşünebilirsin onlar şekil değiştirdiği için ağrı oluyor. Normalde inan diğerini bende anlamadım

Var benimde bir kedi oğlum 6 yaşında. Tuvaletini temizlemiyorum ama getirip totosunu neredeyse ağzıma dayayıp karnıma çıkıp tepemde gezdiği çok oluyor Dışarıdaki kedi ve köpeklerden uzak duruyoruz da oturduğu koltuktan bulaşacağını sanmıyorum canım. Sen elini ağzına götürme bişey yiyeceksen elini yıka yeterli

Kızlar pelvis ağrısı normal bebek aşağıdada değil düşük tehlikesi yok ben neden kasık kemiğimde ve vajinamda doğuracak gibi ağrı hissediyorum ya ? Sanki son ayım hiç rahat değilim
Canım magnezyum biraz iyi geliyor. Benim de epeydir çektiğim bir ağrı fazla ayakta kalmamaya çalış ki ben hep yatıyorum yine bile oluyor durumdan mg çalışıyım desteği iste uygun görürse yazar belki

Acaba bu da genişlediği için mi bendede bu hiç olmadı. Yürürken bacaklarımı kapattığımda falan çok baskı hissediyorum ve cidden tam o vajina altındaki kemik batıyor
O kemik tam olarak ayrılıyor şu anda bu cekebildigimiz ağrıları erkekler çekemez

13. Haftaya kadar sabah aksam hep oldu bende hic birsey yemek istemiyordum buyuzden. 13'den sonra hafifledi. Artik ara ara oluyor.

Canım magnezyum biraz iyi geliyor. Benim de epeydir çektiğim bir ağrı fazla ayakta kalmamaya çalış ki ben hep yatıyorum yine bile oluyor durumdan mg çalışıyım desteği iste uygun görürse yazar belki
Yazayım mı dedi şimdilik gerek yok dedim nefret ediyorum da magnezyumdan Ağrıyı geçtim o baskı hissi aşırı sinir bozucu bacak bacak üstüne atamıyorum

4 kedim 3 de köpeğim var, her şeyleriyle de ben ilgilenirim. Kan aldırdığımda toxo da baktırmıştım sonuç negatifti. İyi yıkanmayan sebze, meyveler daha tehlikeli. Bu yüzden hep karbonatlı suda bekletmek lazım.

Günaydınlar kızlar benim İlk kez glikoz böyle çıkmış çokta anlamıyorum Dr da izinlm cuma glcm deedi bu çok mu kötü birde crp yine 42 çıkmış

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-30-09-36-22-317_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 58
Günaydınlar kızlar benim İlk kez glikoz böyle çıkmış çokta anlamıyorum Dr da izinlm cuma glcm deedi bu çok mu kötü birde crp yine 42 çıkmış
70 altına düşmemesi gerekiyor da çok da düşmemiş fen değil bence bende de yükseklik problemi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…