2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydınlar kızlar benim İlk kez glikoz böyle çıkmış çokta anlamıyorum Dr da izinlm cuma glcm deedi bu çok mu kötü 😥birde crp yine 42 çıkmış 😢
Aile hekimin mi, kadın doğumcun mu izinli cumaya kadar bilmiyorum ama aile hekimin izinliyse ordaki başka bir doktor da ilgilenir. Sağlık ocağına gidip bilgi alabilirsin.

Muhabbete sonradan dahil oluyorum hep ama 🤣 biz şundan aldık letgodan 1500 liraya, zaten kılıfı çıkıyor komple. Tertemizdi. Yinede yıkayacagiz doğuma yakın. Elektrik akşamında sorun yoktu. Ben bu tür şeyleri hep ikinci el baktım. Beğendiğim markalar pahalıydı o yüzden ikinci elleri bana daha mantıklı geldi. Yani bütçemde çok kısıtlı, ev borcu toparlamaya çalışıyorum çünkü 🥹
Screenshot_2024-01-30-09-54-43-12_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Kızlar ya bende miyom var arka rahim duvarımda ve 5 cm di. Geçen ay acayip bir ağrı çektim. 2 gün yatakta inledim resmen. Bagirsaklarima aşırı baskı oluyordu, lavaboda yine aşırı baskı ve sancı hissediyordum, hele sancı girdiği anda nefesimi kesiyordu sanki. Malesef bu ay yine o sancılar uğradı bana 2. Miyomum da çıktı. 🤦🏻‍♀️
Merak ettimde yaşayan varmi acaba dogum sancisida böyle bir şey mi? Yani miyom agrisi çeken ve dogum sancisina benzeten var mı yaşayanlardan?
Bende de miyom var 4 hafta önce 5 cm di şimdi boyutunu bilmiyorum ..benim çok haifif sancı olmustu doktor miyom dan olablir dedi ..ama sonra olmadı ..bebek buyudukce miyom da büyüyor sancılar olur dediler..çok şükür şimdilik öyle bir sancım yok

Yaş değilde beni zehirli guatr mahvetti buna çok eminim. Dur sende allasen genciz çıtırız hallederiz 🤓
39 oldummmmm :KK43: yatalak oldum. :KK70: doğurunca aralıklı oruç spor sağlıklı yaşam yine 25 hissederim. sana özelden değişimimi atsam şok olursun ve 4 ayda

39 oldummmmm :KK43: yatalak oldum. :KK70: doğurunca aralıklı oruç spor sağlıklı yaşam yine 25 hissederim. sana özelden değişimimi atsam şok olursun ve 4 ayda
Canımcım hangimiz aynı kaldık ki kız yataktan topallayarak kalktım totom ağrıyo belim ağrıyo diye geziyorum ortalıklarda elimde eczane torbam eksik😂 toplicaz hepimiz 🫠 at bu arada bakarım en sevdiğim

Yazayım mı dedi şimdilik gerek yok dedim nefret ediyorum da magnezyumdan 😁 Ağrıyı geçtim o baskı hissi aşırı sinir bozucu bacak bacak üstüne atamıyorum 🥴
Ben de normalde bacak bacak üsütne atmayı severim ama varise sebep oluyormuş diye bıraktım bu ara. Bana da dün magnezyum verdi. Demiri doğumdan sonra da içeceksin dedi. M.vitamin zaten doğuma kadar. Çok sıkıldım ilaç içmekten 😩

Ben de normalde bacak bacak üsütne atmayı severim ama varise sebep oluyormuş diye bıraktım bu ara. Bana da dün magnezyum verdi. Demiri doğumdan sonra da içeceksin dedi. M.vitamin zaten doğuma kadar. Çok sıkıldım ilaç içmekten 😩
sözde ilaç içemiyoruz bir de baka yazayımialçları. sabah aç tansiyon tıroıt ılacı sonra tok progestan coraspirin. sonra tekrar progestan x2 bir de akşam multi vitamin probiyotık sonra insülin artı oxapar bu ne yaaa arada magnezyum agrılara dayamazsam

Geç yaşta anne olmak, hücreleri yenileyip gençleştiriyormuş. 43 yaşında anne olacağımı öğrenip hüngür hüngür ağlarken karşıma çıkmıştı🤣🤣

Demir Multi Troid ilacı ve d vitamini kullanıyorum bende nefret ediyorum hap ilaç içmekten biraz daha geciktireyim diye magnezyumu yazdırmadım 😵‍💫 Doğumdan sonrada ilaç alımı bitmiyor ki

X