2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bugün ben de gün boyu aşırı saçma şeylere ağladım
Bana da doğumuna bi kaç hafta kalmış bir misafir geldi. Bebeğe aldığı şeyleri odasını falan gösterdi. Gittikten sonra aldı beni bir ağlama. Eşim ne oldu diyor benim bebeğimin bir şeyi yok diyip ağlıyorum üstüne eşime de trip atıyorum ne suçu varsa adamın. Şimdi erken bir şey almayalım diyen benim üstelik O günden sonra erken diyen ben kendimi bebek odası takımı alırken buldum

Ben herşeyi 30. Hafta sonrası görmek nasip olursa almayı düşünüyorum. Uzmanlar da 3. Trimester öncesi alışverişi önermiyorlar.

B BirNBirE canım ve anadolu yakasındaki diğer arkadaşlar. Bilgi vermek adına yazıyorum. Maltepe tıp merkezinde detaylı ultrason 1820₺. Az önce arayıp sordum haberiniz olsun

Ben herşeyi 30. Hafta sonrası görmek nasip olursa almayı düşünüyorum. Uzmanlar da 3. Trimester öncesi alışverişi önermiyorlar.
Uzmanların Türkiye enflasyonundan her ay zam gelmesinden oynak fiyatlardan haberi yok bence olsaydı böyle konuşmazlardı
Ben biraz kaderciyim olacak olan olur nasibim beni bulur kafasında olduğum için birde her ay bişeyler almak daha mantıklı geldiği için başladım

Ama çok güzel değil mi
ay mükemmel bir şey yaaa, şu hamişlerin canının en çok çektiği yeşil yuvarlak meyve var ya aynı ona benziyor tadı ay adını söyleyemedim kilosu çok pahalı canımız çekmesin diye, onun yerine bol bol tuzlu kivi yiyoruz

Evet kesinlikle benziyor. O tüylerini temizleyip kabuklu yiyince daha çok benziyor kabuğu daha ekşi kışın benim kurtarıcım

Benim etrafımda kötü örnekler çok fazla. 3-5 binin önemi yok diyip erteliyorum. Ertelemek bir hedefe doğru ilerlemek gibi benim gibi sıkıntılı gebeliklerde iyi hissettiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…