2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben de 59 ile hamile kaldım doktorun tartısında 62.5 çıkıyorum şu an. Benim tartım daha insaflı 61-61.5 falan diyor😅 doktor güzel dedi kontrollü kilo al beslenmene dikkat et dedi
ayy benzer kilolar. Çok iyi oldu bu örnek. Doktor bana bu konuda bişey demedi ben de belki işime gelmediği için sormadım:KK70: Fazla almışsın diyecek falan diye. Ben de normalde nasıl yiyorsam öyle yiyorum ama hızlı aldım gibime geliyor. Bu arada hastanedeki tartıda ben de fazlla çıkıyorum evdekinden. Hedefim 70i geçmeden doğuma girmek ama umarım gerçek olur

Son ay çok hızlı kilo alınıyor, insan içinde doyurması gereken aç bir fil varmış gibi hissediyor. O zamana kadar ne kadar az kilo alırsak kardır. Kahvaltıda yenilen 2 yumurta kilo kontrolünde çok etkili gerçekten.

Günaydınlar 💙bu sağlik ocağına kan vermeye gidince açlıktan düşecek gibi olan sadece bnmiyim normalde kahvaltı bnde 11 zatn ama kan verdikten sonra ayyy😂😂😂😂😂

Günaydın kızlar iyi haftalar. Haftasonu bir sürü misafir vardı, bakamadım buralara. Normalde hiç misafirliğe gitmeyi de, misafir gelmesini de sevmiyorum. Eşim de tam tersine misafir ağırlamayı da misafirliğe gitmeyi de çok seviyor. Aslında gelen misafiri de kendisi ağırlamaya çalışıyor, beni çok zor durumda bırakmıyor ama popoyu devirip yatmak varken sürekli oturuyorsun sonuçta :) ben biraz fazla tembelleştim bu süreçte. 2.trimesterda biraz toparlarım diye düşünüyordum ama evden dışarı adım atasım gelmiyor nedense. Bir türlü harekete geçemiyorum.

İçimde alışveriş isteği filan da yok, siz ne güzel heyecanlı heyecanlı başlamışsınız. Hayır gören istenmeyen çocuk filan sanır. Çok ilginç bir ruh halindeyim bu aralar.

Günaydın kızlar iyi haftalar. Haftasonu bir sürü misafir vardı, bakamadım buralara. Normalde hiç misafirliğe gitmeyi de, misafir gelmesini de sevmiyorum. Eşim de tam tersine misafir ağırlamayı da misafirliğe gitmeyi de çok seviyor. Aslında gelen misafiri de kendisi ağırlamaya çalışıyor, beni çok zor durumda bırakmıyor ama popoyu devirip yatmak varken sürekli oturuyorsun sonuçta :) ben biraz fazla tembelleştim bu süreçte. 2.trimesterda biraz toparlarım diye düşünüyordum ama evden dışarı adım atasım gelmiyor nedense. Bir türlü harekete geçemiyorum.

İçimde alışveriş isteği filan da yok, siz ne güzel heyecanlı heyecanlı başlamışsınız. Hayır gören istenmeyen çocuk filan sanır. Çok ilginç bir ruh halindeyim bu aralar.
Yalnız değilsin:)
Bende öyle ne kimseyle görüşesim ne dışarı çıkıp gezmek istiyorum .

Hep dinlenmek istiyorum . Bebiş doğduktan sonra dinlenemeyeceğim günleri düşünüp böyle mi yapıyorum acaba diye sorguluyorum 😅😅

Değerler düşük olunca çok böle olyorm ya bnde

ayy benzer kilolar. Çok iyi oldu bu örnek. Doktor bana bu konuda bişey demedi ben de belki işime gelmediği için sormadım:KK70: Fazla almışsın diyecek falan diye. Ben de normalde nasıl yiyorsam öyle yiyorum ama hızlı aldım gibime geliyor. Bu arada hastanedeki tartıda ben de fazlla çıkıyorum evdekinden. Hedefim 70i geçmeden doğuma girmek ama umarım gerçek olur
Ayy benim de hedefim 70'i geçmemek ama muhtemelen bundan sonra başlayacak kilo alımı. Olabildiğince dikkat etmek lazım. Ben kolay kilo da veremiyorum öyle bir metabolizmam yok 😏 ne kadar az alırsam o kadar iyi

Ayniii. İşimden evime evimden işime yani imkanım olsa işe de gitmem yayilirim. Alışveriş istegide yok ikinci trimestere de dahabyeni girdik benim ümidim az bir süre sonra

Herkese günaydın sol göbeğimde sanki kalp attı böyle anlatamıyom damar atıyor gibi birşey oldu ayaktayken hemde geri durdu acaba bebek mi yoksa kendi vücudumun birşeyimi

Herkese günaydın sol göbeğimde sanki kalp attı böyle anlatamıyom damar atıyor gibi birşey oldu ayaktayken hemde geri durdu acaba bebek mi yoksa kendi vücudumun birşeyimi
Günaydın ..bende de oluyor sanki ...ama bazen sonrasında bağırsaklafim da olabilir diyorum..kaç haftaliksn

Kizlar mide bulantısı için hala hap aliyor msunuz ..ben 16+5 oldum ..bugün hap almadjm 3 defadır cikariyorum daha öğlen olmamış ..gittim hap içtim sonra ..

X