2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
B BirNBirE canım instagramda littlebaby_tr var isimli hastane çıkışı için fiyat sordum henüz cevap gelmedi ama baskısı az sade ve hoş ürünler var bak istersen
Baktım kuzum şimdi teşekkür ederim evet istediğim tarzda burdan da fiyat alırım 4 sayfa daha var hedefimde yarın boşlukta incelicem hepsini 🌺

Kızlar bir şey diycem. Benimki sabahları uyanıyor kıpır kıpır, sonra gün boyu uyuyor, bu saatlerde bir uyanıyor birkaç saat uyumuyor. Karındayken uyku düzeni yapamıyor muyuz yaa 🤣 Gündüz uyumasın diye rahatsız mı etsem napsam. Tecrübeyle sabit karında nasılsa doğunca da öyle oluyor bunlar 🤣🤣

Geçmiş olsun cnm. Bende dün
Migren atağı geçiriyorum sandım meğer tansiyonum yükselmiş 😲 korkudan ölüyodum nerdeyse. Daha önce tansiyonum yükselmediği için düşünemedim baktım parol buz fln işlemiyo bide tansiyona bakalım dedik yükselmiş meğer tuz yağ ne varsa kestim artık korkudan 😬
Geçmiş olsun 🙏🙏benimki küme tipi yani bir noktaya vuruyor genelde ağrı oradan ayırt ediyorum bende.

Kızlar bir şey diycem. Benimki sabahları uyanıyor kıpır kıpır, sonra gün boyu uyuyor, bu saatlerde bir uyanıyor birkaç saat uyumuyor. Karındayken uyku düzeni yapamıyor muyuz yaa 🤣 Gündüz uyumasın diye rahatsız mı etsem napsam. Tecrübeyle sabit karında nasılsa doğunca da öyle oluyor bunlar 🤣🤣
Ya ben cuma doktora gittim. Çikolata da yemiştim karnımda pır pır ediyordu hah dedim yakalacagim. Benden önceki hasta çıkana kadar uyudu bizimki. Doktorum hadi bakalım bebeğe dedi yine uyudu ya dedim bir baktık harbiden bizimki eli kafasının altında horul horul 😅😅

Ya ben cuma doktora gittim. Çikolata da yemiştim karnımda pır pır ediyordu hah dedim yakalacagim. Benden önceki hasta çıkana kadar uyudu bizimki. Doktorum hadi bakalım bebeğe dedi yine uyudu ya dedim bir baktık harbiden bizimki eli kafasının altında horul horul 😅😅
Ohhh bal küpleri onlar. Ben 12. Haftada yakaladım öyle çikolata yedim girdim. Doktor bi süre organlara değerlere fln baktı bitmeye yakın kıpırdamaya başladı eller kollar bir hareketler bi cilve işve 💓

Oyy kıyamam yaa. Keşke biraz takla filan atsa şöyle anneye babaya alanı genişken. Tam yüzmelik havuzdalar şu an sonra su dolu dar bir küvette gibi olacaklar ama haberleri yok 😅

Bacak ağrısı krampı fln magnezyum eksikliğinden diye biliyorum doktoruna danış cnm takviye alırsın geçer eğer öyleyse
Bende araştırınca öyle şeyler gördüm. Birkaç gündür de aksattim maalesef belkide o yüzden. Bu gün ek olarak 1 tane daha içtim az önce. İnşallah ise yarar..

Oyy kıyamam yaa. Keşke biraz takla filan atsa şöyle anneye babaya alanı genişken. Tam yüzmelik havuzdalar şu an sonra su dolu dar bir küvette gibi olacaklar ama haberleri yok 😅
Ay hiç sorma anca uyuyorlar doktor da dedi 12-13 saat uyuyorlar diye 😔 hissedince insanın içine bir ferahlama geliyor ❤️😅

Ay hiç sorma anca uyuyorlar doktor da dedi 12-13 saat uyuyorlar diye 😔 hissedince insanın içine bir ferahlama geliyor ❤️😅
Merak etme çok az kaldı, öyle bir hissedeceksin ki karın hareketlerini, dokunmadan bile karşıdan çok net görecekler etrafın. Son ay hele insanı bağırttırıyor hareketleri😅

Merak etme çok az kaldı, öyle bir hissedeceksin ki karın hareketlerini, dokunmadan bile karşıdan çok net görecekler etrafın. Son ay hele insanı bağırttırıyor hareketleri😅
Eşim için istiyorum aslında dokunup duruyor karnıma seviyor falan hareketlerini hissetmek istiyor 😅😅 çok heyecanlı ve meraklı 🥰

Eşim için istiyorum aslında dokunup duruyor karnıma seviyor falan hareketlerini hissetmek istiyor 😅😅 çok heyecanlı ve meraklı 🥰
Ayy olmayan herkese nasip etsin Allah bu duyguyu. Sağlıkla kucaklarımıza alalım. Daha babası doğumhane önünde ağlayarak bekleyecek, ebe getirip kucağına verecek. Çok tatlı anlar yaa, videoya almıştı doğum fotoğrafçısının ekibi, izledim sonra onu ağlarken görünce ben de ağladım filan 🥺

İyi akşamlar kızlar size komik birşey dicem bugün pat diye oturup saçma sapan ne varsa ağladım eşim glice hepsini konuscam dedim bir sat geçti eşim geldi elinde sevdim çikolata almış güldüm 😂😂😂ssanki bir saat ağlayan bn değilmişim gibi
Bugün ben de gün boyu aşırı saçma şeylere ağladım 🤣🤣

Kızlar almak isteyen olursa bedavadan biraz pahalı %100 pamuk image.jpg ilk kıyafetimizi almış oldum bende 🤓

X